Wypadek Kubicy

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ogladalam ten wyscig wczoraj, ten wypadek byl okropny wogole nie wiedzielismy czy zyje to i tak cud ze skonczylo sie tylko na zlamaniu nogi...juz dawno nie widzialam w formule az tak groznego wypadku....
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Tak ja tez ogladalam i o mało sie nie rozryczałam.Nie było wiadomo,co sie dzieje,czy zyje,wygladało strasznie.Czekałam az komentator cos powie.
 

Magic_Gladiator_90

Odmieniec
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 038
Punkty reakcji
1
Miasto
haaaj
Wygladalo to strasznie, myslalem ze juz po nim. No ale powinien sie cieszyc ze skonczylo sie tylko na skreconej kostce i lekkim wstrzasnieniem mozgu.
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Makabrycznie to wyglądało ... :( Na cale szczescie Robert wyszedl z tego wypadku bez wiekszego szwanku. Mysle, ze mozna to nazwac cudem
 

tartacznik

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Pomorze Gdanskie
Wypadek może wyglądał tragicznie ale Roberto jest cały i wbrew wcześniejszym informacjom nie jest połamany tylko ma zwichniecie kostki.
życzmy mu powrotu do zdrowia i dalszych sukcesów
 

firek

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Ja wczoraj cos slyszalem, ale mowiono, ze nic wielkiego mu sie nie stalo, to olalem. A dzisiaj jak sobie obejrzalem ten wypadek na YouTube, to myslalem ze mi szczeka odpadnie - jak on to przezyl w ogole? Masakra... a juz chce w nastepnym wyscigu startowac. Ze tez sie nie boi...
 

Samłanka

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Płock
A o samochodziku zapomnieliście ....... też trochę kosztuje nie ..... ;)
No ale najważniejsze że za bardzo nic się nie stało (tylko Kubica trochę potłuczony :) )
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Co prawda nie widziałem tego w tv (byłem w trasie), ale na fragmentach w necie wyglądało to tragicznie. :( Dobrze że tylko na złamanej nodze się skończyło, mogło być naprawdę źle, jednak w ostatnich latach bezpieczeństwo bolidów się poprawiło. Przypomniał mi się wypadek Ayrton Senna, który zginął na torze. :(
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Ja dzisiaj widziałem ten wypadek normalnie MASAKRA!!!!
Całe szczescie ze Naszemu Robertowi nic sie nie stało uff
Jest to :cenzura: gosc i bedzie Mistrzem Swiata!!!
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
OmG... :mruga: Jak to oglądałam, to aż mi serce stanęło... :( Jak dobrze, że nic mu się nie stało poważnego... wyglądało to okropnie... :(
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ten wypadek wyglądał strasznie. Jak po tym uderzeniu w ścianę i przekoziołkowaniu zobaczyłem jak on bezwładnie tam leży w tym bolidzie sądziłem że już po chłopie. W sumie lekarz będący na miejscu z tego co się dzisiaj dowiedziałem, sądził dokładnie tak samo.

Ale te kokpity z włókna węglowego to najnowsza i najbardziej zaawansowana technologia kosmiczna, szczęście że są w stanie wytrzymać nawet takie uderzenie z prędkością ponad 230km/h.
Nie chcę sobie nawet wyobrażać, jakie przeciążenia dawały o sobie znać w momencie zderzenia.
 

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Moze wyglądao to i grożnie bo auto prawie całe sie rozsypało ale pouryway sie tylko koła i te wszystkie tam plastiki. W F1 zdażały sie juz grożniejsze wypadki. Kubica zawdzięcza życie klatce pezbieczeństwa. tzn. temu gdzie siedzi. Jest to niezwykle twarda skorupa zrobiona z włukna węgląwego bardzo wytrzymała. I to go ochroniło.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Ja wczoraj oglądałam wyścig :(
To starszne ... jak to drastycznie wyglądało :(
Jak dobrze, że Kubica żyje i jest w jednym kawałku.
 

Titanium_x

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdynia
Nom straszne . Ty... który napisałeś temat to jak chciałem taki temat napisać :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Dobra, dobra, ciekawe czy bolid był ubezpieczony :D
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Po tym jak to wyglądało to aż dziw, że skończyło się tak niegroźnie.


Berials ty materialisto ^^
 
Do góry