"Wyłącz To Draństwo"

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
W miarę wytrzymują przy heavy metalu.
Ale jak słucham doom metal, death czy black metal to już drą ryja :D

ale szczególnie na nerwy działa im zespół Apocalyptica ;)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Moi wysiadają przy death metalu .
Z resztą- ja też, tego nie da się słuchać : <
Już sam Otep- Blood Pigs mnie przeraża.
 

Ego Brain

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wodzisław Św-ki
Mojej mamie nie przeszkodzi nawet Behemoth gdy pracuje na komputerze. Mówi tylko, że nie rozumie co on śpiewa, bo dość, że nie po Polsku to jeszcze "krzyczy" ;)
 

asmo

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Rodzice wysiadaja przy muzyce black i death metalowej. W zasadzie im sie nie dziwie. Czasami lubie posluchac, zdaje sobie sprawe ze moze byc to nieco upierdliwe. Generalnie slucham tego od swieta, wiec nie jest to jakis problem. Poza tym zawsze mozna sciszyc. Ale IMO "ciezka" muzyka traci swoj power, gdy jest sluchana zbyt cicho. A sluchawek nie lubie.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Rodzice wysiadaja przy muzyce black i death metalowej. W zasadzie im sie nie dziwie. Czasami lubie posluchac, zdaje sobie sprawe ze moze byc to nieco upierdliwe. Generalnie slucham tego od swieta, wiec nie jest to jakis problem. Poza tym zawsze mozna sciszyc. Ale IMO "ciezka" muzyka traci swoj power, gdy jest sluchana zbyt cicho. A sluchawek nie lubie.

zależy jeszcze jakie głośniki. Na moich głośnikach jak mam ustawione takie minimum (głośność porównywalna do głośności ustawionej na telewizorze podczas np. oglądania wiadomości :p, czyli bardzo cicho) - to dopiero zaczyna być słychać efekty i bas. Ale dla starszych i to za głośno więc kiedy każą ściszyć jeszcze bardziej to wolę całkiem wyłączyć bo jak bardziej scisze to tylko trzeszczenie słychać a nie muzykę...
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Moja starsza zawsze miala problem jak puszczalem jazz i mnie to troche dziwilo bo to jednak spokojna i relaksujaca muzyka a ona mowila ze to tylko chalas. Kiedy sluchalem metalu nigdy sie nie przyczepila... nawet jak sluchalem takich zespolow jak slayer a nawet ciezszych... No ale jakis czas temu zaczolem sluchac technical death metalu... i teraz nie mam muzyki ktorej mogle posluchac glosniej bez narzekan-.- Dla nie wtajemniczonych jest to metal z elementami jazzu;p
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Moja matka właściwie słuchała wszystkiego co mi się podoba, z Ciekawości... coś jak Septic Flesh jednak czy Dissection już jej nie odpowiada ale Korpiklaani np. - bardzo ;)
 

agooha

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Moja mama nie lubi jak cokolwiek brzęczy, więc nie ma co mówić o tym, czego ja słucham. Tata raczej coś spokojnego i mamy konflikt pokoleń...:D
No, ale musieli się trochę przyzwyczaić, poezji śpiewanej nie słucham, chociaż nic do niej nie mam.
 

binalshibh

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnyśląsk
moi rodzice nienawidzą mojej muzy!Ale myślę,że jak tyle lat tego już muszą słuchać,to powoli się przyzwyczają :) Zresztą ja z bratem słuchamy metalu i próbujemy siostrę nauczyć :D
Mój stary twierdzi,że Ci wokaliści śpiewają jakby mieli zwymiotować -czyt. Bullet for my Valentine , SOAD
Moja mama za to,mówi,że to jest kocia muzyka :D
Ale jak naprawdę się już wku*** to każą ściszać,bo nie idzie wytrzymać :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
moi rodzice nienawidzą mojej muzy!Ale myślę,że jak tyle lat tego już muszą słuchać,to powoli się przyzwyczają :) Zresztą ja z bratem słuchamy metalu i próbujemy siostrę nauczyć :D
Mój stary twierdzi,że Ci wokaliści śpiewają jakby mieli zwymiotować -czyt. Bullet for my Valentine , SOAD
Moja mama za to,mówi,że to jest kocia muzyka :D
Ale jak naprawdę się już wku*** to każą ściszać,bo nie idzie wytrzymać :D

Yeaaah! Witaj metalówo, twój brat to też mega metalowiec ! \m/ :bag: jeżeli Bullet shit lub soad to metal...
Dałbym ci w tym momencie 20% za bulletów- to nie jest dział na pisanie o nich, ale wczoraj powiedziałem angelowi, że nowym nie będę dawał procentów za pisanie nie na temat w Rock metal.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Yeaaah! Witaj metalówo, twój brat to też mega metalowiec ! \m/ :bag: jeżeli Bullet shit lub soad to metal...
Dałbym ci w tym momencie 20% za bulletów- to nie jest dział na pisanie o nich, ale wczoraj powiedziałem angelowi, że nowym nie będę dawał procentów za pisanie nie na temat w Rock metal.
2 miesiące to nie nowa. btw ja nic takiego nie powiedziałem :D
 

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
heh...moja mama twierdzi, że rock i metal to zło dla duszy itp:p
zawsze mi tłumaczy, że bede opętana jak bede tego suchać:/
a jeśli chodzi o pierwsze wrażenie to zawsze jest: Boshe...dziecko czego ty słuchasz?;p
ale nic nie poradze, kocham tę muzykę, więc będe jej słuchać xD
 

binalshibh

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnyśląsk
Yeaaah! Witaj metalówo, twój brat to też mega metalowiec ! \m/ :bag: jeżeli Bullet shit lub soad to metal...
Dałbym ci w tym momencie 20% za bulletów- to nie jest dział na pisanie o nich, ale wczoraj powiedziałem angelowi, że nowym nie będę dawał procentów za pisanie nie na temat w Rock metal.



nie potrzebuję litości,możesz dawać mi procenty :D

a to są tylko przykłady ;p
bo słucham jeszcze : Slipknot ,Christ Agony,Mastabah,Human Price,Black Sabbath,Euthanasia itp :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zaraz ja Ci procentów udzielę, zanim nooby zaczniecie tu pisać z łaski swojej czytajcie najpierw. ledwie pare metalowych zespołów wymieni juz wielka metalówa.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie potrzebuję litości,możesz dawać mi procenty :D

a to są tylko przykłady ;p
bo słucham jeszcze : Slipknot ,Christ Agony,Mastabah,Human Price,Black Sabbath,Euthanasia itp :D

Slipknot? :D
To nie jest metal. Z rockiem też nie ma nic wspólnego :D Lepiej tego tutaj nie wymieniaj (bo o tym czymś możesz pisać w nowym dziale w Muzyka ogólnie). Do szerszej dyskusji o metalowości Slipknota zapraszam do tematu: http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...t=0&start=0
 

binalshibh

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Dolnyśląsk
Slipknot : amerykańska grupa muzyczna grająca metal alternatywny. - o odmianach metalu nie rozmawiamy?ok...
ja nie uważam się za metalówę i nigdy ją nie będę,po prostu lubię słuchać takiej muzyki a nie np. jakiejś dody.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Slipknot : amerykańska grupa muzyczna grająca metal alternatywny. - o odmianach metalu nie rozmawiamy?ok...
ja nie uważam się za metalówę i nigdy ją nie będę,po prostu lubię słuchać takiej muzyki a nie np. jakiejś dody.
Na tym forum metalowość slipknota została już określona, i wynosi ona 0%. Dla takiej muzyki powstał już oddzielny dział " nu metal", w którym zresztą znajduje się temat o slipknocie, więc o tej kapeli tam powinnaś pisać. Radzę, jeżeli nie chcesz załapać procentów. W tym dziale pisze się o zespołach typowo metalowych i rockowych.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Slipknot : amerykańska grupa muzyczna grająca metal alternatywny. - o odmianach metalu nie rozmawiamy?ok...
ja nie uważam się za metalówę i nigdy ją nie będę,po prostu lubię słuchać takiej muzyki a nie np. jakiejś dody.
chyba nią
a i dupa alternatywny, nu metal po prostu :p zresztą nu alternatywny jedno i to samo
największe sorry..idę już stąd.obiecuję,że już nie napiszę. bay
nie będe tęsknił, Twój avek drażni oczy
 
Do góry