Woda mineralna! Czy to prawda co mówią?

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Jest to jaknajbardziej prawda :) Ja wypijam sporo wody i widze, że moja cera staje sie ladniejsza, a dodatkowo jakos lepiej sie czuje :)
 

cherry_blossom

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
47
Punkty reakcji
0
aga-byczek napisał:
Też uwielbiam zwykłą, niegazowaną wodę. :happy:
Tylko... jeśli chodzi o to odchudzanie, to samo picie wody może nie pomóc. Bo np. jeśli nie ograniczy się słodyczy, tłuszczów, czy czegokolwiek innego, to cóż... klapa.
smile.gif
Kiedyś czytałam o jakichś badaniach, w których wyszło, że samo picie dużej ilości wody działa odchudzająco, co prawda minimalnie, ale jednak :p w każdym razie na pewno trzeba pić dużo wody, bo jak jesteśmy odwodnieni, to nasz metabolizm spowalnia, mamy bóle głowy, skóra się wysusza, tak samo oczy i usta.
 
K

Konstancja321

Guest
Ja nauczyłam się pić codziennie dużo wody, to dobrze wpływa na zdrowie i naszą kondycję :) Warto pić wodę mineralną, jak dla mnie jest dużo lepsza w smaku od wody źródlanej. Powinno się też zmieniać rodzaje, żeby ciągle nie pić tej samej
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Zazwyczaj jednak pijemy taką samą wodę. Ważniejsza jest urozmaicona dieta.
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Tak, picie wody w odpowiednich ilosciach dobrze wplywa na cerę :) no chyba ze masz tradzik to wtedy chyba nie pomoze ci to jakos mega :) a na chudniecie- nie wiem jak wplywa
 

Kukaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2021
Posty
42
Punkty reakcji
2
Odpowiednie nawodnienie jest kluczem we wszytskich procesach w organizmie, więc jak najbardziej tak
 
Do góry