Włatcy mÓch

sledzxx

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
blisko
Może nie dzisiejszy jestem lecz nie podobają mi się WM. Oglądałem raz i juz mnie do tego nie ciągnie.
Widziałem smieszniejsze rzeczy.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
juz wole Bolka i Lolka z Reksiem na czele od tych idiotyzmow..... :mruga:
 

marlienkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
domek.
Uwielbiam WM. Najlepsi są Anusiak, Maślana i Pani Frał. Z odcinków to zdecydowanie Gigant, Ałtobus i suwenira, pranie mózgów. Wejście Czesia ze sztandarem: boskie.
 

cień_marci

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Landsberg :]
Oglądałam, ale trzy po trzy :) Uwolnij słonia!! czy kiciuś bieduszek..(chyba tak to szło) ? hehe.. Nie był najlepszy. Deszcze niespokojne powalają na kolana. Lubię WM, choć przyznam że długo się musiałam przekonywać.
Alleluja! :D
 

Bartek Popadowski

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
WM THE BEST!!! Czesio rules!! Odcinek Karta Maślany, Suwenira, Andżelika i Pierwsza Komunia żądzą.
Dlaczego nie lubisz koleżanki?
Bo ona nie ma wacka
czego??
no sisiora a pani ma?? :D :p :D :p :lol: :tongue:
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
też widziałem ten odcinek niesamowity jest.w ogóle ostatnio pare fajnych rzeczy pokazalo sie w telewizji
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ostatnio widzialem kreskowke w podobnej animacji, stara ale jak dla mnie fajna, metalocalypse, wie ktos gdzie mozna by obejzec? na kreskowka.pl jest ale na pochybel im, dupki powprowdzali jakies zmiany i nic mi od nich nie dziala ><
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
A ja to strrrasznie lubię xD Ale nie daję się omamic tak jak parę osób z mojej szkoły, którzy non-stop o nich gadają i ciąglę gadają tak jak Czesio. Wkurzające to jest- bo przecież można to lubic, ale nie do przesady.
 

Tygrysek:)

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
536
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Kwidzyn Joł ! &lt; 33
A ja to strrrasznie lubię xD Ale nie daję się omamic tak jak parę osób z mojej szkoły, którzy non-stop o nich gadają i ciąglę gadają tak jak Czesio. Wkurzające to jest- bo przecież można to lubic, ale nie do przesady.
eh tez mnie to wnerwia....
Wszyscy teraz gadaja jak ten debiny "czesio"
i dlatego nie mam zamiaru tego ogladac...
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Ja szczerze powiedziawszy wcale nie przepadam za tym Czesiem.. co w nim takiego śmiesznego? Ja najbardziej lubię Higienistkę i Panią Frał. Mogliby Pani Frał wymyślic lepszy przydomek :/ Ale dobrze że w ogóle jest :)
 

sagittaria

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Niektóre odcinki są świetne, ale część z nich wypada dosyć średnio. Najbardziej podobał mi się odcinek 'za kólisami', poza tym niezłe były 'mikołajki', 'ałtobus i suwenira'.
Z postaci nie lubię tylko Przekliniaka.
 
Do góry