Wiatrówka

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
cześć mam pytanie
chciałabym kupić chłopakowi wiatrówkę .... marzy o nich tylko ja się kompletnie na nich nie znam... a chciałabym kupić coś fajnego i sprawnego... możecie mi pomóc coś wybrać tylko błagam nie piszcie do mnie skrótami bo ja jestem w tym calkiem zielona więc poproszę jak do blondynki
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Zdecydowanie łatwiej będzie coś doradzić jak powiesz chociaż do jakiej kwoty mamy szukać wiatrówki.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
cześć mam pytanie
chciałabym kupić chłopakowi wiatrówkę .... marzy o nich tylko ja się kompletnie na nich nie znam... a chciałabym kupić coś fajnego i sprawnego... możecie mi pomóc coś wybrać tylko błagam nie piszcie do mnie skrótami bo ja jestem w tym calkiem zielona więc poproszę jak do blondynki
Świetny pomysł na pewno się ucieszy, ja bym się ucieszył. Kup krótką będzie większa frajda.
Zdecydowanie łatwiej będzie coś doradzić jak powiesz chociaż do jakiej kwoty mamy szukać wiatrówki.
Myślę, że jak na prezent i prawdopodobnie dla laika to nie warto wydawać więcej niż 400- 500 zł.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
racja przepraszam nie pomyślałam (mówiłam blondynka) myślałam tak max 600 zł i raczej długa... bo zawsze jak strzelał to z takiej
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Oki, to jest już jakiś postęp. :D A teraz jak możesz to powiedz, czy strzelał z lunetą czy bez? Bo to przy takiej cenie to luneta będzie kosztować pewnie 100zł czyli raczej będzie różnica w wyborze modelu
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
wolałbym lepszą wiatrówkę o te 100 zł zamiast lunety w tej cenie.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ogólnie chyba nie strzelał z lunetą a w razie czego może sobie sam dokupić? czy jak już się zdecyduje naa jakiś model to nie bedzie już takiej możliwości ?
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ooo dzięki ;) nawet nie wiedziałam że na takich stronach robią poradniki ale dużo się dowiedziałam i myślę że pewne rzeczy już sobie ustaliłam a resztę dopracuję
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
ale krotka wiatrowka to nie wiatrowka, to juz traci wiekswzosc swojego uroku, taka jest moja opinia

a moze taki crossman z luneta 500zl ? http://www.militaria.pl/crosman/wiatrowka_crosman_summit_4,5_mm_z_luneta_3-9x40_%28rw1k77x_30040%29_p3111.xml?wkm=statyczny987&kr=Crosman_Summit_Promo_499
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Zgadzam się, krótka wiatrówka jest jak pistolet na kulki z dzieciństwa, Przynajmniej dla mnie. Już nie czuję się tej "atmosfery" jeśli można to tak nazwać.
 
Do góry