Ważne!

Status
Zamknięty.

Mikells

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
206
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ty mnie człowieku po prostu dobijasz. Najgorszy jest ten twój niewinny uśmieszek ;-].
Dam ci radę; nie wkurzaj kobiety z napięciem przedmiesiączkowym. Szczerze ci radzę. Bo najchętniej walnęłabym cię w splot słonecznikowy.
Dobra, przepraszam wzięłam i za bardzo cię pojechałam.
Przykro, ale... i tak cię nie lubię :-].
Ha.
HHAHAHAHAHA !!! SUPER !!! JA GO TEŻ NIE LUBIĘ !!! :] z nim się kłóciłem na GG! on jest poprostu ...... :)
 

Monii_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
okej.
ale nie wkurza was, ze on sie uwaza za niewiem kogo, bo mu cos admin kazal ;/
loool.

i nie my robimy burdel, tylko ty.
mogles od razu zalozyc te 4-5 tematow.

a nie kazde g**** dzielic na 8 topicow.

i skoro tak ci OT przeszkadza, to nie pisz wszedzie
`same sie doigralyscie itd.` ;/
bo to te4z nic nie ma zwiazanego z probkami ;/
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Jakos kazdy popierał moj projekt a to że nie wszedł on w zycie to nie moj problem. Staram się jednak zeby wszedł ten projekt, bo wydaje mi sie on sto razy lepszy niż to co jest teraz. A to że admin mnie prosiło utworzenie tematów to nie twoja sprawa. Ja chciałem zrobić to co zaprezentowałem wyzej. O ile pamietam to nikt nie raczył wystawić głowy aby powalczyc o swoje. Np: interwencja w sprawach pasozytów, interwencja w sprawie nowego działu o gadzetach itp, intrewencja w sprawie odpuszczenia nam spamu i daniu nam możliwości swobodnego gadania na starym temacie. I co zatkało? Żeby coś zrobić dobrego dla forum to nikogo niema. Aby tylko krytykowac potraficie. Nie musiałem tego wszystkiego robić i intreweniować. Najpierw popieracie a potem sadzicie. Jesteś taka super? To wprowadzi rewolucje zobaczymy czy taka mocna wtedy będziesz.
Czepiacie się mnie bo co ? nie podaje już adresów? Taka prawda jest. Jak zaczełem podawac wszystkie namiary na paczki to było super, zachwalanie, miłe słówka, itd itp,. Od czasu kiedy adresy zaczeły się palić i firmy miec do mnie pretensje to zaprzestałem podawania namiarów i postanowiłem podawac je na pw i kazdy o tym wie. Juz wiele osob dostał paczki z moich namiarów i sie bardzo z tego powodu ciesze.

Postaram się wprowadzić stosowniejsze zmiany.
Co do guru
Tak jestem guru i bardzo się z tego ciesze, mam bogate doswiadczenie, wiem co pisac z czego korzystac i wogole. To że tym masz minimalną wiedze i dosiwdczenie w tym wszystkim to jest tylko TWÓJ I WYŁĄCZNIE twój problem i nie miej żalu

Przypominam że wy same zmusiliscie administartorów do zmian.
Nara.

Monii_
Teraqz ja Cię skrytykuje:
Jesteś załosna, zalogowana pasozytka. Krytykujesz a sama nic nie robisz, sepisz, spmujesz ludziom skrzynki. Zaden z ciebie pozytek

I co fajnie Ci jest ? :niepewny:
 

Monii_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
ja cie skrytykowalam, ok
ale nie wyzywalam.

`pasozyt` milutkie okreslenie (;
ojejciu ;*
yhh ;/

i nie oceniaj mnie, ok?

mi w przeciwienstwie do wiekszosci nie zalezy na kazdym gowienku dawanym za darmo.
nie zebrze piszac do kazdej firmy.
;/

i prosze cie obniz troche swoja wysoka samoocene. (;
nikomu na twoic adresach nie zalezy.
ludzie maja wazniejsze rzeczy niz jakies durne darmowe gadzety.

zarejestrowalam sie tu, bo mi sie nudzilo.
ot tak po prostu.

nie po to, zeby mnie ktos wyzywal i obrazal.

prosze poczytaj netykiete nasz kochany `guru`

i wyluzuj, ok ;/

ja nie robie nic, bo mi juz naprawde wisi co sie dzieje na tym forum..

moge dostac warma czy nawet bana.
choc powodu nie widze.

ps. Spam to niechciane elektroniczne wiadomości.
takie np. ktore ludzie wysylaja proszac o gadzety (;

ciesze sie ze nie ponizylam sie az tak (;
bez urazy.
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Niesamowicie smieszna jesteś buahahahaha
To ty mnie ponizyłaś i obraziłaś WYPISUJĄ STERTE BZDUR NA MOJ TEMAT.
Moja konwersacją z toba się konczy!
Nie jestes próbkomaniaczka ani gadzetomaniaczką to sie wynoś!
A pro po:
Nazwywajac mnie zebrakiem nazywasz tym samym innych :)
Więc wyluzuj i spadaj stad.
Powinnaś się cieszyć że nie zjechałem Ci porządnie łba :D

A GADZETOMACTWO TO JEST AKURAT MOJE HOBBY I NIE WIDZE NIC NIESTOTOWNEGO WYSYŁAC PROSBY DO FIRM :)
Nara
 

Monii_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
ohh dziekuje za dobroc.

szkoda ze nislowny jestes, miales juz dawno odejsc (;
ale ok, koncze temat.

tak latwo sie mnie jednak nie pozbedziesz. ;]
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Odszedłem w kwestii linkowania i dawania adresów w tym przypadku :) A specjalnie dla Ciebie zostane i doprowadze Cię do szału jak tak bardzo tego chcesz :)
Pozdrawiam
 

Monii_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
skoro nie dajesz adresow dla forum, tak samo jak ja wg ciebie, jestes zbedny ^^

a do szalu mnei nie doprawadzisz. :)
daleko ci do tego ^^
 

izusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Onnn21:
Już z 10 razy się wynosiłeś z tego forum i jeszcze nie odeszłeś?
Lepiej by było gdybyś naprawdę w końcu się stąd wyniósł.
Chociaż byłby spokój :papa:

:papa: :papa: :papa: :papa:

Wkurzasz tu większość osób, uważasz się za nie wiadomo kogo, chwalisz się pozytywami ale nie podałeś tu żadnej nazwy firmy, od której coś dostałeś.
 

Bożena_85

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
prawie Rybnik ;)
eh widze że ktoś sobie tutaj rządzi jakby to było jego forum,

skoro ktoś tu jest tylko po to żeby sie chwalić co dostał i obrazać innych to chyba czas aby sobie znalazł inne forum, na którym to będą tolerować.

Moim zdaniem tu powinna być przyjazna atmosfera, mamy przecież wszyscy takie same zainteresowanie.

do tej pory nie odzywałam sie w tej sprawie ale dzis już nie wytrzymałam :/
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
ludzie! weźcie sobie dajcie spokój! bo to jest przegięcie, aby tak się kłócić

z tego co wiem to onn... miał pilnować porządku i podawał siebie jako najlepszego kandydata... a więc wzorowy moderator kłóci się na forum i drze się po wszystkich? gratulację ;)

a co do tego działu to nie jest on taki zły - wszystko jest poukładanie i posegregowane... z drugiej jednak strony wolałabym być w śmietniczku, ale cóż... to rozwiązanie nie jest zupełnie do bani

ja wnoszę oto aby ktoś napisał do admina by to forum było dostępne TYLKO dla zarejestrowanych... ktoś, bo sama tego raczej nie napiszę... nie jestem dobra w takich pismach... no i najpierw trzeba uzyzkać jakieś poparcie ;)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
ludzie! weźcie sobie dajcie spokój! bo to jest przegięcie, aby tak się kłócić

z tego co wiem to onn... miał pilnować porządku i podawał siebie jako najlepszego kandydata... a więc wzorowy moderator kłóci się na forum i drze się po wszystkich? gratulację ;)

a co do tego działu to nie jest on taki zły - wszystko jest poukładanie i posegregowane... z drugiej jednak strony wolałabym być w śmietniczku, ale cóż... to rozwiązanie nie jest zupełnie do bani

ja wnoszę oto aby ktoś napisał do admina by to forum było dostępne TYLKO dla zarejestrowanych... ktoś, bo sama tego raczej nie napiszę... nie jestem dobra w takich pismach... no i najpierw trzeba uzyzkać jakieś poparcie ;)
Nie jestem żadnym moderatorem, po drugie nikt tego działu nie moderuje, po trzecie kto wam powiedział że ja mam plinować? po czwarte nic nie zrobimy w kwestii forum dla zarejestrowanych ( temat juz był wałkowany i niccc )

Oooo sami święci. Gratuluje :)

Bym zapomniał dodac:
Chwalić się będe i gdzie tylko bedę chciał. A wam nic do tego :)Tak tylko ja jeden wszystkich obrażam i poniżaź a resztą jest niewinna. Po żal się Bożeeee.

A pismo już poszło dawno temu do administratora, mysle że coś zrobi z tym :) Więc 3mać kciuki
 

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
Hej, halo, spokojnie... ludzie nie zachowujcie się jak dzieci kłucące się o zabawkę rozumiem obie trony i ciebie Onn21 że jesteś tu jak każdy inny użytkownik ale przystopuj...rozumiem że jesteś takim typem osoby która lubi robić szum i wporządku, mi nigdy żadnego adresu nie podałeś i cie rozumiem BO O NIEGO NIE PROSIŁAM, nie chciałam nawet pytać bo odpowiedź była by i tak negatywna
Rozumiem takze osobe z którą się kłóciłeś Monii... (heh moja imienniczka) być może ona ma taki typ charakteru króry powoduje, że działasz na nia jak płachta na byka, widać wyraziła swoje zdanie bo uważała cię za jakiegos znierwicowatego, narcyzowatego chłopaka(ile ty masz lat bo nawet nie wiem i nie wiem jak mam się do Ciebie odnosić?) i ok, wyładowaliście się na sobie. jest wam lepiej? ulżyło? sądzę że nie tylko ciśnienie wam wzrosło serce szybciej zabiło... i co i jeszcze dostaliście opieprz od osób postronnych... jeżeli się ktos z tym nie zgadza prosze na pw... bo ja nie bedę dalej śledzić tej rozmowy :)

Pozdrawiam.
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
mam takie zdanie jak wiekszość. :lol:
najlepiej by było gdyby były tylko takie tematy :niepewny:
ale wątpie żeby się to zmieniło.
i będzie tak że 1 tętni życiem a reszta.... klapa :phi:
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
Nie jestem żadnym moderatorem, po drugie nikt tego działu nie moderuje, po trzecie kto wam powiedział że ja mam plinować? po czwarte nic nie zrobimy w kwestii forum dla zarejestrowanych ( temat juz był wałkowany i niccc )

Oooo sami święci. Gratuluje :)

Bym zapomniał dodac:
Chwalić się będe i gdzie tylko bedę chciał. A wam nic do tego :)Tak tylko ja jeden wszystkich obrażam i poniżaź a resztą jest niewinna. Po żal się Bożeeee.

A pismo już poszło dawno temu do administratora, mysle że coś zrobi z tym :) Więc 3mać kciuki
do 3: ty sam pisałeś, że jesteś najlepszym kandydatem...
dać za pierwszy razem Ostrzezenie słowne a potem lecieć po profilach ( i tak niczego to nie zmienia, widac to w temacie o próbkach)

To co się dzieje w temacie próbke nie miesci się po prostu w głowie!
Oczywiscie mogłbym być moderatorem tego subforum - jestem idealny na te stanowisko!
Co sadzicie o mojej propozycji!!!
(post pisany dnia 27 lipca 2007 o godzinie 22:22 w temacie o tym czy stworzyć nowy dział na darmowe próbki.)


a do czwartego to może w końcu po tym wałkowaniu wyniknie coś sensownego

(trzeba mieć nadzieję)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja tylko chciałam nawiązać do strony nr 1... Kaszydło - nie ma czegoś takiego jak splot słonecznikowy. Jest splot SŁONECZNY.

Koniec :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry