Wasze wpadki ...

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
Ja naszczescie zadnych takich wpadek nie mialam bo na poczcie mam porobione odpowiedznie foldery i wuiek gdzie co jest:)
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Będzin Ksawera ;*
ostatnio koleżance sie zepsuło GG... no to pisałyśmy maile do siebie ;]

a w książce adresowej mam pozapisywane adresy firm...
no i przez przypadek zamiast do kumpeli wysłałam takiego maila do firmy:

kur... ;) firmy już żadnych gadżetów nie chcą przesyłać ;/ w ch.. kasy mają a na długopis żałują ;/

nic nie odpisali... :bag:
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Raz z rozpędy wysłałam chyba z 50 maili do firm z pytaniem czy mają jakieś gadżety związane z miastem...
O dziwo tylko jedna firma zareagowała i napisała, że oni nie mają nic o tym miescie i że pochodzą z zupełnie innego regionu ;)
 

Incorrect

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Hehe naprawdę niezłe są niektóre wasze wpadki :lol: . Mnie się narazie jeszcze nic takiego nie zdarzyło.
 

kaluska

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
No ja szczerze mówiąc nie miałam jeszcze żadnych takich wpadek z wysyłaniem e-maili. Ale kiedyś jak siedziałam przy kompie postanowiłam wysłać parę próśb no i nawet dokładnie nie czytałam jakie próbki wysyłają. No i pewnego dnia (chyba miesiąc po) siedzę z chłopakiem w domu i przychodzi paczka no i nie przyszło mi na myśl że to mogą być próbki. Ciekawa otwieram szybko a tam próbka.... z żelem do higieny intymnej... spaliłam się, głupio mi się zrobiło i puściłam buraka. Potem aż głupio mi było gdy z tym kolesiem spędzałam czas. :bag:
 

m_b

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
204
Punkty reakcji
0
Miasto
tajemnica
No ja szczerze mówiąc nie miałam jeszcze żadnych takich wpadek z wysyłaniem e-maili. Ale kiedyś jak siedziałam przy kompie postanowiłam wysłać parę próśb no i nawet dokładnie nie czytałam jakie próbki wysyłają. No i pewnego dnia (chyba miesiąc po) siedzę z chłopakiem w domu i przychodzi paczka no i nie przyszło mi na myśl że to mogą być próbki. Ciekawa otwieram szybko a tam próbka.... z żelem do higieny intymnej... spaliłam się, głupio mi się zrobiło i puściłam buraka. Potem aż głupio mi było gdy z tym kolesiem spędzałam czas.

Dobre :lol:
 

karla1722

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
hehe niezle :D

ja kiedys wysylalam meile do firm "aptecznych" o probki najlepiej kremow, pewnego dnia przyszla paczuszka,( bylam wtedy w domu z kolezanka i kolega )
bardzo dlugo na nia czekalam wiec szybko otworzylam koperte zaczelismy przegladac a tam jakas probka preparatu na lysienie :rumieniec:
zeby bylo smieszniej pierwszy zauwazyl to kolega :hahaha:
 

pinkoluux3

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
siedzę na brzegu świata i macham nogami . < 3
A ja mam na poczcie nazwisko : Dubogrosz, bo kiedyś myślałam że to niedobrze podawać swoje nazwisko . i jak mi wysłali katalogi czy coś innego to napisali na kopercie Dubogrosz ! ale jakoś dobrze doszło . ogólnie to trochę śmieszne, ale nie można u=już tego zmienić . . . ; ]
 
Do góry