Wasz ulubiony piłkarz

analityk86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Paolo Maldini. Za swoją kulturę i elegancję w grze, no i oczywiście przywiązanie do barw klubowych
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Paolo Maldini. Za swoją kulturę i elegancję w grze, no i oczywiście przywiązanie do barw klubowych

O tak. Co do tego nie mam wątpliwości. Jako kibic AC Milanu podziwiam tego piłkarza. Ideał człowieka na boisku jak i poza nim.
 

rimin

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
no chyba Zidane, ma tę siłę i pewność w sobie. Jeżeli chodzi o polaków to nie wiem... Pewnie w dużej mierze zalezy co nasi pokażą podczas euro2012. W ogole ma ktos z Was bilety? Kupujecie czy może w loteriach/konkursach uczestniczycie?
 

KowalRDM

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Radom
Moim idolem od dziecka był Ronaldo (Brazylijczyk), niestety zakończył on już karierę sportową :( ale mam nadzieję że teraz zostanie dobrym trenerem albo znów wróci do piłki.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Moim idolem od dziecka był Ronaldo (Brazylijczyk)

Ja mam nawet jeszcze jego brazylijską koszulkę. Bardzo dobry piłkarz. Nie zapomnę jego charakterystycznej grzywki i strzelonych goli, szczególnie tych na mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku.
 

JKszyfy

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
W zasadzie to mam wielu ulubionych piłkarzy. Ale podam tylko kilku.
Roy Keane, David Beckham ( miał przecudowne dośrodkowania, podania ) Ruud van Nistelrooy ( maszyna do zdobywania goli - przynajmniej kiedyś ) Jakub Błaszczykowski ( mistrz podań <3 ) Wayne Rooney ( za serce , które zawsze zostawia na boisku ) Liedson ( to samo co Ruud )
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Moge wymienić ich dużą ilość :D hehe wymienię jedynie 30, bo więcej mi się nie chce xD

To tak:
1. Pele
2. Ladislao Kubala
3. Diego Armando Maradona
4. Ricardo Zamora
5. Bobby Charlton
6. Ferenc Puscas
7. George Best
8. Kazimierz Deyna
9. Sandor Kocsir
10. Romario
11. Rivaldo
12. Ronaldinho
13. David Beckham
14. Leo Messi
15. Cristiano Ronaldo
16. Gianfranco Facchetti
17. Artur Boruc
18. Ronaldo
19. Adriano
10. Luis Figo
21. Gerard Pique
22. Romelu Lukaku
23. Jano Ananidze
24. Robert Lewandowski
25. Shinji Kagawa
26. Luis Suarez
27. Micah Richards
28. Aiden McGeady
29. Mario Gotze
30. Michael Silva
 

Gotze

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mimo, ze kibicuje Tottenhamowi i sumienie mowi, aby powiedziec Gareth Bale, to wiem, że najlepszym pilkarzem jest Leo Messi, i to go wlasnie wybieram.
 

frendzel

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
Mimo, ze kibicuje Tottenhamowi i sumienie mowi, aby powiedziec Gareth Bale, to wiem, że najlepszym pilkarzem jest Leo Messi, i to go wlasnie wybieram.

Messi może i jest najlepszym piłkarzem, ale tutaj mamy podawać swojego ulubionego piłkarza, a nie tego który jest w danym momencie najlepszy ;)

Moim ulubionym zawodnikiem jest Didier Drogba. Może obecnie nie jest w najlepszej formie, ale pamiętam jak potrawił strzelać po parę goli w meczu :)
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Ulubiony to Zlatan Ibrahimovic. Co prawda już nie ta forma co kiedyś, ale nadal gra na wysokim poziomie. Charyzmatyczny, trochę niezrównoważony. Teraz wygląda jak samuraj :tongue:
 

elvadero

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2012
Posty
90
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraina Gejzerów
Gary Lineker - kiedy zawodowo kopał w piłkę był graczem najwyższej klasy. Napastnik z wielką wolą walki - trzykrotny król strzelców ligi angielskiej.
Gary Lineker uchodził za wzór piłkarza, futbolowego dżentelmena (w karierze nie dostał ani jednej żółtej kartki!!!!!!!!!!. Prawdziwy wzór piłkarza, sportowca i człowieka dla wszystkich młodych ludzi).
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Oczywiście Zidane za umiejętności i charyzmę. Casillas za to, że jest dżentelmenem i kapitanem, który skutecznie panuje nad emocjami. Najlepszy bramkarz XXI wieku, jak na razie. Beckham, za rzuty wolne, szkoda że w późniejszym czasie się 'skiepścił'. To piłkarze z mojej młodości. Także Raul za zachowanie wobec porażki z Barcą i swoją 'biel'. Podziwiam VdV za swoją postawę w ostatnim sezonie w Realu, kiedy strzelał gola za golem i ratował dupsko królewskim.
 
Do góry