Ulubione Fanfictions z anime/mangi - linki

Adela

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Temat chyba mówi wszystko. No więc, to jeśli chodzi o mnie, to...


Z dłuższych dzieł:

DARK HUMOR
anime: Fullmetal Alchemist
rodzaj: yaoi
pairing: Edward/Envy
język: angielski
długość: 16 rozdziałów

Envy otrzymuje od Dante zadanie zdobycia zegarka Edwarda Erlica. Jednak ponieważ ostatnio wyjątkowo mu się nudzi, postanawia zrobić to w najbardziej interesujący z możliwych sposobów. Wie, że Ed trzyma symbol Państwowych Alchemików w kieszeni spodni. Więc wystarczy oddzielić od niego tą część garderoby...

Zostały mi cztery rozdziały do końca i stwierdzam, że jest to dotąd najlepszy FF jaki czytałam. Przeciwnicy yaoi pewnie się krzywią, ale zapewniam, że nawet oni nie raz by się uśmiechnęli, czytając perypetie Eda oraz Envy'ego, który ma zostać... mamą? Czy to ma być żart?
Naprawdę polecam.



Oneshot:

GAARA I SKORPION

anime: Naruto
rodzaj: komedia

Jeśli dotąd tego nie przeczytaliście, to zróbcie to zaraz. Warto. Heh. :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Powinno się zabronić doujinshi typu yoai na podstawie normalnych serii, nie lubie gdy ktoś robi geja z moich ulubionych bohaterów.
 

Adela

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Khe, khe... Zakładam, że chciałeś napisać FANFIKÓW a nie DOUJINSHI, bo ja podałam link właśnie do opowiadania yaoi a nie doujina...


No cóż, ale przecież ogólnie chodziło o to, że nie lubisz akurat takich klimatów (a zresztą, jaki facet by lubił?... to raczej domena dziewczyn). A więc, żeby nie było offtopu: znasz jakieś NORMALNE FF, które lubisz?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Homoseksualisci pewnie lubia. wiesz, ja nie mam nic przeciwko yaoi, niech bedzie, ale niech wymyslani beda do tego nowi bohaterowie a nie z innych mang. Czy to fanfik czy doujinshi.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jelsi chodzi o fanficki z db to zaden mi sie nigdy nie podobal, nudne, wyciagane, naciagane, itp... Niue trzymalo sie to kupy i zazwyczaj bylo po prostu niedragonballowate.
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Po prostu , oglądałeś Vardamir fanficki głupich dzieciaczków(takich jest większość),którzy chcą popisać się kolegom.Ale też dużo fanficków, jest pożądnych , a błędów niewiele.. Np : Ten z strony : dbpolska.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Kiedys z kumplem jak marzylo nam sie AF mielismy niezly pomysl na fabule, ale za malo checi chocba na opowiadanie :p no coz, pewnie wiekszosc tych opowiadan robiona jest przez dzieci co ledwie kilka odcinkow widzialy :p
 
Do góry