Ty Makijaż I Chłopak

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
no pewnie ;] chlopak tez musi wiedziec jak wygladam 'bez niczego' coby mnie poznal, kiedy np niespodziewanie wleci mi do domu czy sie rano kolo mnie obudzi :lol:

zreszta ja tam wiele do zmywania nie mam - troche tuszu do rzes i ew. kredka=P wiec duzej roznicy nie ma ;) ale kiedys mi moj piekny opowiadal, ze byl na domku z ekipa i byla taka fajna laska... i rano, jak sie obudzil to zobaczyl jakas obca dziewczyne siedzaca naprzeciwko niego... brzydka jak noc na dodatek... ;D no i ze byl zaspany, to dopiero po jakims czasie, doszedl, ze to ta 'wczorajsza' fajna laska =P
wiec, krotko mowiac staram sie oszczedzic mojemu ukochanemu tego typu niespodzianek ;D
zreszta skoro to moj chlopak, czemu ma nie zobaczyc mnie bez makijazu? niech wie, ze idealna nie jestem ;] moja buzia tez nie ;] jak kocha to i tak nie bedzie mu to robilo roznicy ;)
 

martyna1912

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Masz rację,teraz też tak myślę choś jeszcze całkiem niedawno wstydziłam się pokazać chłopakowi bez makijażu,ale myślę że dużo zależy też od charakteru i podejścia chłopaka :)
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Ja się prawie w ogóle nie maluję. Od czasu do zcasu i mojemu byłemu chłopakowi to nie robiło różnicy. Jedynie jak ze mną zerwał to powiedział "ooo! masz tusz do rzęs!" jakby to było puerwszy raz hehe:)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
nie umalowana NIGDY, ale to dopiero początki, no nie chce go odrazu straszyć :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hm... widział mnie bez makijażu kilka razy , i nie uciekł więc nie jest tragicznie :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie zawsze sie maluje, wiec nie raz mnie juz widzial bez makijazu :) To przeciez nic zlego.
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
tak ale berdzo zadko :) choc on mi powtarza zebym sie nie malowala zebym byla naturalna ale ja i tak sie maluje delikatnie bo lubie :) ale najbardziej to on nienawidzi jak mam blyszczyk na ustach! mowi ze wcale to fajnie nie smakuje. dziwny jakis a niby faceci lubia jak mamy pomalowane usta. moze to jakis wyjatek :)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja się wogóle nie maluję więc mój chłopak i nietylko widzą mnie zawsze bez makijażu.
Wywodzę się z założenia że natura jest piękna, ale to tylko moje zdanie. Nie mam nic przeciwko malowaniu się bo sama chcę spróbować. :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ojej no pewnie, że tak..
Tyle razy co spał u mnie, przecież nie ebde wstawac przed nim i specjalnie się malować :p
To było kiedyś, a teraz tez bym się nie wstydziła :)
 

martyna1912

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mój chłopakowi podoba się błyszczyk,pozatym nieprzeszkadza mu jak gdzieś wychodzimy że jestem bez makijażu. :papa:
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
W wakacje nie nosze makijarzu.... Czesto oczka pomaluje.... A tak to sie nieopłaca nakładac pudru czy czegos podobnego ... Bo ładna opalenizna jest po co ją zakrywac :p:p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Na palcach jednej reki moge policzyc kiedy mnie widzial W MAKIJAZU. Poprostu ja sie nie maluje w ogole :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no pewnie ze tak a poza tym mojemu chlopakowi nie podobalo sie tona tapety na twarzy i mi tez nie bo czuje sie tak sztucznie ale zawsze troszke umalowana jestem tyle ze delikatnie czasem jakis tam fluid blyszczyk odzywka do rzes itp. ale naturalnie moj chlopak tesh mnie widzial, bez makijazu :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No jasne! Zresztą, ja nie maluję się mocno - błyszczyk, coś na rzęsy i powieki, a korektor i puder tylko na pryszcze. Wszystko delikatnie i stonowanie.
 

margi86

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z brzuszka mamusi :P
no pewnie ze mnie widział bez make-up'u i wyglądam tak samo jak jestem umalowana i nie :) a tak wogole to ja lubie się malować on nie ma nic przeciwko temu ale nie lubi jak mam błyszczyk na ustach :D (uzywam kredki, tuszu i korektora na cienie pod oczkami :) czy to tak duzo?? chyba nie:p) nie lubie mieć tony tapety na twarzy to jest takie fuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :)
 
Do góry