Tvn24 I Tvn Pokażą "idea Ekstraklasa"

F

faithless

Guest


Po ponad trzech latach przerwy, widzowie mają szansę po raz kolejny zobaczyć ligę ekstraklasy w ogólnodostępnej telewizji. TVN i PZPN podpisały w stosowną umowę w piątek, 22 lipca br. Program ligowy, który będzie nadawany w TVN i TVN 24 ma nosić nazwę „Idea Ekstraklasa”.

Magazyn będzie ukazywał się w każdą niedzielę 22.05 w TVN 24 i powtarzany będzie około 23.20 w TVN. Do godzinnego programu, przerywanego serwisem informacyjnym i reklamami, skróty z meczów kolejki dostarczy Canal+.

Program prowadzić będą Paweł Wilkowicz (dziennikarz Rzeczpospolitej) i Piotr Salak (TVN). W roli eksperta występować będzie Dariusz Wdowczyk.

330044697.jpg
<<<<
246534.jpg

Bramki ze spotkań Idea Ekstraklasy zobaczyć będzie można także w portalu Onet.pl.
3309.jpg

 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
ahaha.....faithless ale żeś mnie rozśmieszył...ty i ten "ogólnodostępny" tvn :rotfl:
 
F

faithless

Guest
Tak TVN jest ogulnodostepny :)
Jaki cudowny dzien :) Ogladałem sport tvn24 i widziałem jak bedzie wygladało studio programu :)
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
Tak TVN jest ogulnodostepny
Ogólnodostepny dla osob majacych kablowke.
C+ tez wtedy jest ogolnodostepny, bo kto broni dekoder kupic!
Lepper wladze obejmnie i zrobi z tymi Walterami porzadek!
 
F

faithless

Guest
wAzU napisał:
Ogólnodostepny dla osob majacych kablowke.
C+ tez wtedy jest ogolnodostepny, bo kto broni dekoder kupic!
:hyhy: Zapomniałes o Polsacie cyfrowym :p tam tez jest tvn :) no i tvn 24 :p
wAzU napisał:
Lepper wladze obejmnie i zrobi z tymi Walterami porzadek!

Pewnie własną stacjie stworzy ? Oczywiscie ta stacjia bedzie 48 godzin na dobe pokazywac naszego kochanego wspaniałego cudownego najznakomitrzego Polaka ? Czyli Andrzeja Leppera ?
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
faithless napisał:
Zapomniałes o Polsacie cyfrowym tam tez jest tvn no i tvn 24
Czyli zgadzamy sie wszyscy ze TVN niejest stacja ogolnodostepna! A PZPN tak chucznie zapowiadal ze magazyn ligowy w stacji takiej wlasnie bedzie dostepny, czyli poprostu klamal!
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
TVP1, 2 i 3 poniewaz wystarczy posiadac telewizor i najprostrza antene. (jedynie 1 abonament sie placi!)
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
abonament? a co to takiego? :rotfl: nie żartuje oczywiście trzeba płącić abonament żeby w TVP więcej meczy było!
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Żuraw //[9 napisał:
PL]abonament? a co to takiego? nie żartuje oczywiście trzeba płącić abonament żeby w TVP więcej meczy było!
Jeszcze wiecej!!! :zdziwko: :zdziwko:
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
ja tak sobie mysle że jakby wszyscy płacili abonament i by był dobry zarząd w TVP to i byt przebili ofertowo C+ gdyby ta stacja nie miała przywilejów w przetargu
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
faithless, co z tego że było ich stać jeżeli C+ miał prawo dać swoją oferte na końcu i jak dał równą najwyzszej to wygrywał przetarg...a co do TVP 1,2,3 to te stacje mają największy zasięg w Polsce
 
F

faithless

Guest
Żuraw //[9] PL, Jesli ktos chce wygrac przetarg na prawo transmisji pierwszei ligi zrobi wiele :) TVP jest poterzniejszą stacjią w polsce! Tz. ma najwiekszą kase


Żuraw //[9 napisał:
PL]TVP 1,2,3 to te stacje mają największy zasięg w Polsce
Tak, Mają bo te media są stronnicze :p Pro komunistyczne :p czy ktos z was pamieta jeszcze Pana Kwiatkowskiego ?
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
ja pamiętam Kwiatkowskiego....a co do kasy przecie za C+ stoi międzynaroodowy koncern medialny....przecie C+ występuje nie tylko w Polsce więc oni mają tyle kasy że TVp to przy nich biedna telewizja osiedlowa
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Mnie nie obchodzi ile c++ ( :D ) jakis ma kasy, ale interesuje mnie to ze ani polskiej ligi niema w otwartej TV (niechce zadnych ochlapow takich jak magazyny biedne ale mecze cale), mistrzostw swiata niema, polskich druzyn w pucharach itp. A oni mi jakies tenisy glupie daja. Korzeniowski, Werter, Solorz i ten francus od c++ na stos!
Ave Lepper!
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
na stos szubrawców! na stos! Basałaje też na stos!
ave Lepper!
 
F

faithless

Guest
Żuraw //[9 napisał:
PL] za C+ stoi międzynaroodowy koncern medialny.
:hyhy: :hyhy:
Moze jeszzcze mi powiesz ze ten minedzynarodowy koncern medialny działa społecznie i dopłaca jeszcze do tych meczów? Skoro C+ to kupił to tylko dlatego iz wie ze mu sie to zwruci z nawiązką :p TVP tez moglo by sie zwrucic :p Żecz jasne nia tak jak C+

Żuraw //[9] PL, wAzU, Bardzo wam dziekuje za promowanie TVN :)
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
faithless, nie ma za co w końcu to nasza "ukochana" stacja telewizyjna dzięki temu że pokazują tam mecze i jest magazyn ligowy.......
 
Do góry