Tatuaż Więzienny

KamiLisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
Nie doczytałem do końca nie wiem co oznaczają kreski ale łezka oznacza że koleś się nie sfrajerzył na kumpli wolał sam trafić do wiezięnia niż kogoś wsadzić.
 

talkaa1

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam pytanie. Co to znaczy jeśli ktoś ma wytatuowany krzyżyk przy oku? Czekam na szybką odpowiedź. Z góry dziekuje.
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Cwel. Krzyżyk oznacza to, że krzywił minę jak go cwelili. No i też oznacza, że złodziej dewocjonalii.
 

monitka18

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
czy mozesz bardziej rozwinac temat kreska kropka kreska bo moj nowy chlopak ma taki tatuaz na nadgarstku a ja nie wiem co to znaczy??
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Zadowalał seksualnie współwięźniów swoją ręką. Nie brał do ust.
 

Kiel

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z domu
Mi się wydaje, że kropki pod okiem to po prostu wszy. A na nadgarstku się nie umył.
 

dracopl

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
ale wy tu Pier**** glupoty najpierw posiedzcie a potem muwcie bo to nie ma sensu taka rozmowa :D polowa z rzeczy ktore powieddzieliscie to nie prawda !! jak ktos chce cos wiedziec pisac na gg 2077679 :papa:
 

Ostry92

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
287
Punkty reakcji
1
Mój wujek ma podobny tatuaż pod okiem mówił że się poparzył kiedyś ale ciocia że z więzienia :)
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Wyjątkowo durny temat... Długo się zastanawiałam czy w ogóle coś napisać, ale jakoś tak mam, że muszę skomentować :p Po pierwsze nie rozumiem po co w ogóle te wszystkie pytania? Tak bardzo wam się tam spieszy, że koniecznie musicie wiedzieć co oznaczają poszczególne znaki? Jeżeli znacie kogos kto ma taki tatuaż zapytajcie wprost tej osoby o jego znaczenie, jeżeli nie chce odpowiedzieć to widocznie ma jakiś powód. Nic na siłę. Ludzie, którzy tutaj piszą najprawdopodobniej nigdy nie mieli nic wspólnego z więzieniem, a jedynie słyszeli o nim z opowiadań innych, więc jak te osoby mogą wypowiadać się na temet czegoś czego nie znają? Co do zakazu mowienia na wolności o grypsowaniu to może i teoretycznie taki jest, ale tylko teoretycznie, co widać chociażby po tym forum. Skąd ci wszyscy ludzie wiedzą takie rzeczy? Bo ktoś kto ma już wyrok za sobą o tm opowiedział. Cała ta "zabawa" w grypsowanie była stworzona po to, żeby np. klawisze nie wiedzieli co się dzieje, a prawda jest taka, że wiekszość klawiszy wie teraz więcej na ten temat niż niejeden odsiadujący wyrok, więc po co dalej o tym rozmawiać?
 

Tigris

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czytam sobie co Wy tu za bzdury piszecie. I powiem jedno, bo mnie to boli, tatuaż wyglądającu mniej wiecej tak __________.__________ na nadgarstku oznacza przerwę w życiorysie. Sam mam taki z kryminału, niestety, i powiem wam ze takie dziary teraz strasznie przeszkadzają np w znalezieniu pracy. Ogólnie teraz to juz nie ma zasady ze o grypserze sie nie gada z ludzmi z w wolki. Kiedys to owszem, gryps był po to zeby klawisze nie wiedzieli o czym mówisz, dzis jest juz tylko symbolem, swoistym podziałem na grypsujących i frajerów. A co do "Symetrii", to fajny film, ale tylko film. Nie myslcie ze jak go obejrzycie to bedziecie wiedzieli jak jest na ganku.
 

kwiatuszka21

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ja troszkę siedze w tym slangu wiem wiele na temat tatuaży więziennych ale mam jedno pytanko potrzebuje sie dowiedzieć co oznaczaj a trzy kropki na ręce w kształcie trojkąta pozdrawiam kasia
 
Do góry