Tanie Wino - Opinie I Ciekawostki

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Kiedyś to tego się spijało ojoj :D
Najwięcej to wiśniowe chery,
ale w pamięć zapadła mi etykieta koloru żółtego a na niej czarny duży napis WINO :lol:
Teraz już nie gustuje w tego typu trunkach, jednak tanie wina mają w sobie to coś.
...fajnie się te czasy wspomina :D
 

Dziursen

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
To prawda czasy były odjechane, winko było na porządku dziennym :D Bo tylko na to można bylo sobie pozwolić..
Ja pamiętam najcześciej piliśmy nalewki różno smakowe kosztowaly ok 4 zly za 0,7 ale wystarczylo po 1 na łep i jazda murowana. Kiedyś było na Lubelszczyźnie za:cenzura:iste winko Jabuszko Sandomierskie, nie wiem czy ktos pamięta. Mi osobiście zaje biście smakowało. Teraz wina sa beznadziejne.

Pozdrówka :D
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie ma to jak swojskie wino!!! Kurde, normalnie 30 litrow na sylwester sie elegancko robi!!! Hmm... Jest tylko jeden minus, nie jest tak dobre jak Comandos! A!!! Ostatnio znalazlem sklep w niewielkiej miejscowosci, gdzie jest jeszcze Arizona!!!
 

Firestarter

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z Jeleniej Góry
U mnie rzadzi komandos i bizon ale czasami popijamy tzw twistery czyli rozrabiamy nalewke z cola w proporcjach 1:1 jakos lepiej kopie :daibel2:
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie kupujcie wisni staropolskiej za 3,20!!! Po dwoch butelkach zygalem jak kot!!! :crazy:
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tanie wino?
na początku słodziutkie i w ogóle mniaaaam :p
ale już za chwile... ^^ bleeeeeeeeeeeee
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Z mlekiem podobno fajnie sie pije. Ja osobiscie wole wariant 3/4 kubka wina i reszta cola, ktora ten nieciekawy smak zatuszuje.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
o mama nigdy nie zapomne smaku taniego wina , ochyda wymiotowalam strasznie i to byl moj pierwszy i ostatni raz a dokladnie kawalier za 5 zl - tragedia -fuj wole dobre piwko ale tez rzadko!
 

edwinho

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
no ciekawa dyskusja ja tam też lubie czasem łyknąc tanie winko i absolutnie nie uważam że to przejaw menelstwa ja lubie mix (4 zł ) i komandos( 4,25) :p
 

maly-kati

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
B-Biała siti^^
a mnie zastanawia wino poziomkowe, ktore w każdej butelce ma inny smak :mruga:

a tak swoja droga w smaku one się zazwyczaj niewiele różnia od tych droższych. powiedzialabym nawet, że są smaczniejsze :p
 
Do góry