Szukam gwiazdki na niebie

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Witam!

Poszukuję samotnej, spokojnej dziewczyny, aczkolwiek z lekką nutką szaleństwa, z Tarnowa lub okolic, do wspólnych rozmów, długich spacerów i nie tylko. Nie szukam przygód tylko kogoś z kim można zbudować trwały związek oparty na miłości i zaufaniu. Mam 22 lata.
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
Tux napisał:
Poszukuję samotnego, spokojnego mężczyzny, aczkolwiek z lekką nutką szaleństwa, do wspólnych rozmów, długich spacerów i nie tylko. Nie szukam przygód tylko kogoś z kim można zbudować trwały związek oparty na miłości i zaufaniu. Mam 24 lata.

dlaczego ja nie jestem z Tarnowa :( :( :( chlip chlip chlip chlip
 

Paolka

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czesc mam na Imie Paulina czyli w skrocie Paolka. Mieszkam w malej miejscowosci pod Tarnowem. Mam 20 lat. Jestem mila sympatyczna i staram sie byc zawsze usmiechnieta choc nie zawsze zycie nas rozpieszcza. Jezeli chodzi o uczucia to jestem zagorzala zwolenniczka stalych zwiazkow. W facecie cenie szczerosc, otwartosc, uczuciowosc i poczucie humoru. Nie lubie cwaniaczkow. Wychodze z zalozenia ze wole miec chlopaka mniej urodziwego a bardziej normalnego. Jesli chcesz mnie blizej poznac to napisz :)
 
Do góry