Świat Albionu

Status
Zamknięty.

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Tak więc rozpoczyna się podróż bohaterów. Jako, że stali się nierozłączni postanowili wziąć misję. Oto jakie są do wyboru:

Atak na farmę. - Zło
Masakra kupców. - Zło
Obrona farmy. - Dobro
Masakra bandytów. - Dobro
Znajdź kupców. - Neutralne

Bohaterowie musieli ustalić którą misję wziąć żeby zobaczyć więcej szczegółów.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Widząc w tym najlepszą opcję, Husner powiedział tylko, że powinni pójść szukać kupców. Ironicznie mrużąc oczy mówił:
- Poszukajmy tych ludzi, prawi wojownicy nie powinni ich zostawiać na pastwę losu.
"A jeśli okażą się zamożni, nie wiadomo, czy lepiej żebyśmy ich znaleźli czy nie" - pomyślał, czekając na to, co ustali grupa i oddalił się na bok by usiąść pod drzewem
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
-Eh.... kupcy? Dla mnie lepiej by było gdybyśmy wzieli udział w misji masakry bandytów... mieszkańcy od dawna na nich narzekają... tak będzie naj lepiej.- Wtrąciła się Wikta nie zwarzając na słowo innych, zupełnie jakby ona była najważniejsza. Ale cóż... taka była. Nieco zarozumiała jednak miła.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
- Ani mieszkańcy nie zginą, ani bandyci nie uciekną a kupcy mogą być teraz w niebezpieczeństwie - powiedział Husner i mrugnął do patrzącego nań z oddali psa a tamten natychmiast się wycofał.
- A pieniądze na naszą działalność też rzecz potrzebna. - dokończył bawiąc się swoim nożem i wycinając nim znaki w korze.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
- Ahh, witajcie bohaterowie!- Powiedział do was mistrz gildii.
- Pewnie nie wiecie jaką misję wybrać, co? Mogę wam zdradzić kilka szczegółów. -

Znajdź kupców - Główny kupiec w Kurhanach zgłosił, że kupców nie ma. Mieli bowiem oni przynieść 50 diamentów. Martwi on się, że bandyci mogli na nich napaść. Jeżeli znajdziecie kupców i doprowadzicie ich do Kurhanów czeka was nie mała nagroda.

Nagroda za misję:
900 sz. Dla każdego + po diamencie

Masakra bandytów - W Wielkim Lesie znajdują się bandyci. Macie ich po prostu zabić.

Nagroda: 700 sz. Dla każdego + Trofeum: Chusta bandyty

- Mówiąc szczerze misja "Znajdź kupców" jest trudniejsza, ale bardziej opłacalna. Myślę, że dokonacie właściwego wyboru. - Powiedział do was mistrz i odszedł.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
- Słyszeliście "Pana" - powiedział Husner kładąc szczególny nacisk na to ostatnie słowo - misja opłacalna to misja, której potrzebujemy. Może nawet nie trzeba będzie toczyć żmudnych i długich walk...
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Rozglądneła się po sali, jak gdyby nigdy nic. Wciąż trzymała się swojego zdania, ale uznała że tak do niczego nie dojdzie więc zgodziła się z innymi.
Dobrze więc, niech będą kupcy. Ale po tym zajmiemy się bandytami... Oznajmiła stanowczo patrząc się na różne stworzenia.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
(Przykro mi ale sesja na razie staje. Powód? To sesja dla najmniej 3 graczy a jeden z was się wycofał. Póki nie napisze on tu postu, lub nikt inny się nie zgłosi - sesja staje.)
 

szymon126

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
(Sory że mnie tak długo nie było ale nie miałem neta.)
W tej chwili do sali wbiegł zadyszany Szymon.
-Znowu się spóźniłem, co mnie ominęło?
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Spojrzała na mężczyzne z dość zniesmaczoną miną- Cóż... wiele. Na przykład wybór misji.- Powiedziała zniesmaczona całą sytuacją.
(Nie chce Cralin by to co było na krainie snape sprawiło że np. będziesz się na mnie zemścić w tej sesji. Poprostu mnie zdenerwowałeś... jak chcesz to uda mi się tego bana odwrócić ale to musisz napisać tutaj.)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
- Ech, po prostu pocałuj już pana młodego i przestańcie się gryźć, moglibyśmy już być daleko przelewając cudzą krew. - kwaśne twarze kompanów nie rokowały dobrze na przyszłość, tak samo zresztą jak oczekujące zadanie.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Karta Misji: Znajdź kupców.
Opis misji: Znajdźcie zaginionych kupców w mrocznym lesie. Zaginęli oni już 4 dni temu i główny kupiec obawia się, że bandyci mogli ich uprowadzić.

Skoro było już przegłosowane bohaterowie ruszyli w stronę mrocznego lasu. Każdy z nich myślał tylko o sławie jaka rozprowadzi się po całym Albionie gdy tylko wykonają misję.
- Więc jesteśmy! Wejście do mrocznego lasu... Jesteście gotowi? - Zapytała Wikta.
- Heh, mroczny? Bardziej mroczno było na bag... - Nie dokończył Hunser, bo usłyszał zbliżających się 5 Hobbesów.
- O, szykuje się zabawa! - Krzyknął Szymon i rzucił się na Hobbesa.
(Teraz odpowiedzcie co robicie. Jakich skilli używacie, opisujecie sytuacje i rozmawiacie między sobą. Żeby nie było ;))
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Hus, czując narastające napięcie, koncentruje się na chwilę by zmobilizować swój organizm do działania. Przyspieszony metabolizm pozwala mu poruszać się szybko i atakować zwinnie. Pozwalając pozostałym wysunąć się do przodu, rzuca nożem w najbliższego Hobbesa, potem wyciąga swój długi nóż do walki bezpośredniej i czeka na wroga spokojnie, oceniając zmieniającą się sytuację chłodno i bez niepokoju.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Hobbes w którego Hunser rzucił sztyletem padł na kolana. Trafił bowiem w najczulszy punkt Hobbesów - Ich prawą dłoń.
- Celujcie w ich dłonie! - Powiedział Hus próbując trafiać w hobbesów.
Wikta stała trochę oniemiała, bo nigdy nie widziała czegoś tak okropnego jak Hobbes.
- O fuj! - Krzyknęła Wikta przebijając Hobbesa na wylot.
- Jeden do zera! - Krzyczał Szymon chwaląc się.
Drużyna walczyła szybko i sprawnie.
 

szymon126

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Szymon biegnie na jednego Hobbesa celując w głowę i naraz wołając do Wikity.
-Wikita tylko sobie paznokci nie połam.-Zaśmiał się Szymon.
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Słowa szymona tak bardzo ją zdenerwowały że pobiegła z całych sił na hobbesa i sprówowała przebić jego dłoń.
(Napisz czy mi się udało Cralin, by potem nie było że robie z siebie nie wiadomo co xD)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Wikta przebiła rękę Hobbesa, jednak gdy umierał puścił w Wiktę kule energii przez co zemdlała na kilka minut.
- Wikta, żyjesz? - Zapytał Hunser.
- Hehe, zabiliśmy Hobbesy, możemy iść już do mrocznego lasu! - Powiedział Szymon.
- Tak, możemy iść! - Powiedziała Wikta i ruszyli w stronę mrocznego lasu.

Gratulacje! Zdobyliście po 1 punkcie nauki! Żeby go wydać na jakąś umiejętność (np Siła) musicie napisać:
// Wydaje 1 (w zależności od tyle punktów ile macie!) punkt na siłę!

Bohaterowie wkroczyli do Mrocznego Lasu. Ogarnął ich jakiś niepokój. Zaczęli przeszukiwać Mroczny Las... Nagle usłyszeli jakiś krzyk! Zaczęli tam biec.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
(Szymon, proszę! Rozbuduj ten post! Przypatrz się na inne sesje! Wysil się, pisz jakieś środki stylistyczne i czytaj uważnie. Jak rozbudujesz post będzie git.)
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
- Kolejne krzyki, kolejny las, walka prostsza od zdobywania jedzenia... - zagryzając kły Hus ruszył do przodu czując się tym bardziej swojsko, im głębiej wchodził w ciemny las o stęchłym, bagiennym zapachu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry