strony www za darmo?

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
Witam, będę zakładał firme, budowlaną małą, i chciałbym miec dobra strone dla takich potrzeb za darmo, nie potrzebuje profesionalnych platnych, chce tylko tam napisać o firmie i jakie uslugi robimy, także np zdjęcia wrzcucić z wykonanych prac budowlanych żeby klienci mogli zobaczyć jak to wyglada,
czy znacie coś w tym rodzaju? jest troche darmowych stronek www, alee nie mam czasu na każda z nich testowanie
Pozdrawiam
Mariusz
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie hosting osemki z wbudowanym kreatorem.
 

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie hosting osemki z wbudowanym kreatorem.
nawet taka ciekawa stronka, troche wyglad nie najlepszy ale to chyba mozna samemu ustawić w własnym stylu, szkoda ze maxymalna wielkość pliku to 10mb,
jeszcze poczekam może inne propozycje bedą?
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Hej .
Chce zalozyc wlasną strone internetowa , robie je w NVU i potrzebuje jakiejs stronki na ktorej dostane adres za darmo i bede mogl wrzucac to co borie w NVU , nie potrzebuje zadnego edytora na stronie ;)
 

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
aha, 2 lata to za mało, moja firma moze bedzie istniec długo, i żeby przez google tą strone mogli znalesc

żeby miec strone www to musze założyć hosting, strone internetowo i domene w8w.pl ?? czy to wszystko za darmo bede mial jak tylko hosting zaloze?
 
K

kargin

Guest
Na pewno nie korzystaj z darmowych hostingów - to po pierwsze mało profesjonalne, a po drugie, generujące całą masę problemów.
Zobaczcie to - http://www.hekko.pl/hosting_www.html
Konto pod taką stronkę kosztuje 44 złote. Czy w takim przypadku ma sens zabawa w darmowe konto hostingowe?
 

Manhattan

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja korzystam z usług kreatora-online, dzięki nim moja strona wygladą profesjonalnie i mam ją prawie za darmo:) Fajne jest to,że na stronie wytłumaczyli krok po kroku jak postępować żeby utworzyć stronę, co dla takiego kogoś jak ja było bardzoooo przydatne:)
 

Marta1982

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Należy pamiętać, że strona jednak musi wyglądać ciekawie i profesjonalnie. Użytkownicy / potencjalni Klienci wbrew pozorom zwracają uwagę na wygląd strony. Także warto zadbać o tak ważny aspekt...
 
Do góry