Streetball

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
ziomki, mówcie o swoich doświadczeniach związanych ze streetballem... o trikach i wszystkim związanym z grą...
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Fajna sprawa. Nie ma to jak wieczorami zagrać w kosza z kolegami na oswietlonym betonowym boisku. ;p

Swoją drogą to dawno nie grałem.
 

grows

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
No ja troszkę gram (uczę się cały czas) od niedawna zacząłem Freestyle co do doświadczenia to nie mi to oceniać byłem na 2 turniejach z kolegami nie wypadliśmy najlepiej ale zabawa była ! :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heh super sprawa fajnie się tak gra..
ale nie gram odkąd ktoś nam kosza odkręcił xD
 
M

mom

Guest
Lubię grać w kosza, systematycznie chodzę na szkolne boisko :)
 

Kwiatek_1989

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Kumpel podczas gry walnął z góry i pękła rura na której stał ten kosz :D

od tego czasu został nam tylko orlik :D
 

trootylo

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
335
Punkty reakcji
7
Miasto
Kujawy
W kosza gram conajmniej 3 razy tygodniowo... bo trenuje i na WueFie też dosyć często gramy

a streetball no też jak jest ładna pogoda w weekend to czemu nie... niestety moje miasto jest zdominowane przez piłkę nożną... i tylko garstka ludzi w różnym wieku lubi u mnie basketa <_<


pamiętajcie: dobry basket nie jest zły :p
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
482
Punkty reakcji
3
Wiek
37
u mnie gra pod blokiem to niejakie zjawisko ;) zbieramy drużyny po 5 osób, tak że przypomina bardziej tradycyjny mecz [tyle, że mniej efektowny], a 'zawodnicy' są różni...kobiety, mężczyzni, 14-latkowie i nawet jest jeden pan ifnormatyk po 30-tce który z nami gra, także u nas nie da się nie kochać tego sportu ;)
 

KochamKamila

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
WrocLove :)
Narazie gram w wolnej chwili, w ramach odstresowania się na wakacje.
A w roku szkolnym gram. Mam swoją drużynę.
U mnie w mieście, często chłopaki grają, w nocy, na podświetlonym boisku ajj, co za widok :)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No niestety jeszcze ze mnie zacieki bolek żeby wymiatać w streetabll, ale pilnie sie ucze i podglądam lepszych. Jak nabiorę wprawy to tez bede wymiatał. Na razie częściej zwykły baskecik. Ale też nie zawsze jest z kim pograć. Wszyscy zapracowani i zmęczeni. Więc okazji do trenowani mniej.
 
Do góry