Śmieszne sytuacje w łóżku

Czarna-owieczkA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bdg.
oj to na obozie kiedys.. wpadam pod prysznic.. wlazlam do lazienki myslam ze nikogo nie bylo bo drzwi otwarte byly :p otwieram brodzik patrze a tu stoi moj kolega z obozu i sie masturbuje.. jak wylecialam z tamtad to przez 3 dni spac nie moglam hahaha.. ale zawsze jak debil przez cale 2 tygodnie wychodzil z lazienki to mu cos w gaciach stalo.. :hyhy: hm.. ciekawe co?:p
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
hehe,przesadził.Jak kiedyś byłam na wyjeździe, to pewien chłopak również się masturbował,ale w pociagu...gdy to zauważyliśmy, to optem mówił,że robił to,by było śmiesznie....ale co w tym śmiesznego,t o nie wiem ;)
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
Czarna-owieczkA napisał:
zawsze jak debil przez cale 2 tygodnie wychodzil z lazienki to mu cos w gaciach stalo.. hm.. ciekawe co?

hej czarna- owieczko to ile ty masz latek że nie wiesz co mu tam stalo :rotfl: :p :]

roses napisał:
ale co w tym śmiesznego,t o nie wiem

nie wiem najwyrażniej gość ma nietypowe poczucie humoru (którego chyba nikt nie rozumie :hyhy: :hyhy:
 

Ralf

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
47
Punkty reakcji
1
Miasto
Trzebinia
gumis napisał:
gdyby mnie matka przyłapała na masturbacji alvo na sexie

to by pewnie się nie wtrącała albo grzecznie później ustosunkowała się do tego czy aby się dobrze zabezpieczam... :hyhy:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
hmmm moja jak sie dowiedziala ze nie jestem już DZIEWCZYNKĄ to powiedziała... ze to moja sprawa co robie, i ze sie nie dziwi ze tak choruje :/ ... Na jedno dobrze ale z drugiej strony wolałabym zeby mi zrobiła REFERAT na tematy a tutaj taka olewka... :(
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
milusia wiesz mi olewka jest lepsza niż ten cały referat z ktorego i tak nic się nie wie bo wciąż est w kółko to samo zdanie "to żle , pamiętaj jesteś młoda"
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
moja mama ucieszyla sie ze jej powiedzialam przynajmniej, co prawda juz po fakcie ale ucieszylo ja ze mam do niej zaufanie i ze jej mowie o takich rzeczach :D
 

Czarna-owieczkA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bdg.
ja tam mamie nie mowie o wszystkim.. nio bo narazie nie mam po co :p no toc jej nie powiem jak caluje ten albo ten :p :hyhy: pewnie tez by referat na temat zarazkow byl.. :zdziwko:
 
F

faithless

Guest
PEDALSKA OPOWIESC !
Robiłem laske koledze w szkolnei łazini. Kolega spuszcza sie a tu nauczyciel wparował :wstyd: Naszczęscie chyba nie zajarzył o co biega Zapytał tylko co my tu robimy :wstyd: Chyba nie musze mówic co miałem w ustach :hyhy:

malina160 napisał:
obudziłam sie dopiero po 2 godzinach i 45 min. bylam załamana a mój chłopak się tylko śmiał i powiedział że nie chciał mnie budzić
Uwarzaj bo przespisz najlepsze chwile w życiu :hyhy:
Z drugiej strony jego zachowanie było wzorowe :) nie wykorzystał sytuacj :D


roses napisał:
powiedziąlam do niego: "Łukasz, przestań!!"
Mam nadzieje ze to była tylko jednorazowa pomyłka :)

gumis napisał:
mozna bylo poznac, bo pala mi stala a w kapielowkach to wszystko widac
:hyhy: A czego załowałes tego ze pała stała czy tego ze nie dokonczyłes :hyhy:

Patrycja86 napisał:
mama pies wam gumke gryzie
To kup mu prawdziwe balony :hyhy:
Ciekawe co by na to powiedziała :hyhy:


nika napisał:
wziol sobie z szuflady zaniusl dla mojej mamy i poprosil zeby mu baloniki nadmuchala


niedzwiadek35 napisał:
Aciekawe ile oni juz siedzieli tam zanim ja przyszedlem ...????
Ja bym za pytał :hyhy:

Czarna-owieczkA napisał:
ale zawsze jak debil przez cale 2 tygodnie wychodzil z lazienki to mu cos w gaciach stalo.. hm.. ciekawe co?
Dlaczego odrazu debil :zly: :hyhy:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
no faithless długa wypowiedź komaenarz do wszystkiego :hyhy:

Czarna-owieczkA napisał/a:
ale zawsze jak debil przez cale 2 tygodnie wychodzil z lazienki to mu cos w gaciach stalo.. hm.. ciekawe co?

Dlaczego odrazu debil

no ja bym go określiła podobnie ej to nie mógł czekać lub tak długo walić aż by mu opadł tylko manifestował że mu stoi :/ no to by można uznać za zaczątki eskhibicjonizmu(jak to się pisze ?? :( ) pozdrawiam pa
 
F

faithless

Guest
malina160, Moze mu ciągle pała stała ? A po za tym to nic złego Kiedys mój kumpel w pirzamce wszedł na swietlice <nic nie miał pod pierzamką > a ptaszek mu stanoł i szedł biedak nie swiadomy ze widac jak mu staji I to bardzo mocno było widac :hyhy: widziała to tez nasza wychowawczyni :hyhy: były jaja :hyhy:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
faithless napisał:
a ptaszek mu stanoł i szedł biedak nie swiadomy ze widac jak mu staji I to bardzo mocno było widac widziała to tez nasza wychowawczyni były jaja

biedactwo ale jak to to wy nieczujecie ?? ;)

faithless napisał:
Moze mu ciągle pała stała ?
cały czas to nie możliwe po kilku wytryskach by mu padł :p
 
F

faithless

Guest
malina160, Moze chłopak trzymał sperme na wieczur :D Ja czuje ale czasami tak bywa :D :rotfl:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
faithless napisał:
Moze chłopak trzymał sperme na wieczur Ja czuje ale czasami tak bywa

??? no nieźle czego się ja tu dowiaduję że "trzyma się na wieczór" :D :rotfl: :rotfl: no ale gośc przez to się wkopał w tarapaty (wychowawczyni) :p
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
Czarna-owieczkA napisał:
hmm... czemu chlopacy maja tyle przygod a ja nie
to weź się na wyciecze w pokoju wychowawczyni zacznij kochac z nieznajomym to będziesz miała byżygody ja wolę miec przygody ale nie takie po których bym miala mieć problemy :)
 

Czarna-owieczkA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bdg.
faithless niee przejmuj sie.. ludziee maja rozne poglady.. ja cie rozumiem :) kazdy robi co chce :) :*
 
Do góry