Slipknot

Mefisto777

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Ziemia
Slipknot to wyczesany zespół... Prawda są piosenki które naprawdę im nie wyszły ale reszta jest spoko :D i fajnie wariują na koncertach hehehe a co najważniejsze wyraźnie śpiewają bo są takie zespoły w których wogóle nie słychać wokala tylko jakieś "bleeeayaaaeeae" heheh:D :D Mój ulubiony koncert Slipknot-a był w Sydney... (ulubiony bo to jedyny jaki oglądałem :D :p :] hehe )
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Slipknot.... Lubię wybrane piosenki. Aczkolwiek wolę Murderdolls (gra tam Jordison z knota) :p Ale oni to już trochę inna para kaloszy...
 

gumas

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Miasto
z łona matki
Kumpel mi pożyczył płytkę I.O.W.A. i nie za bardzo mi się podoba, wole zespoły takie jak Slayer czy Metallica. Chociarz Duality jest całkiem całiem :)
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Słuchałam tego jakieś 2 lata temu :p
Teraz.. kompletnie mi to do gustu nie przypada i jak dla mnie naprawdę brzmi jak nu metal... chociaż to jeden z tych zespołów których nie da się zaszufladkować :p
 

strabek

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
TBG
KOCHAM SLIPKNOT!
Jakie waszym zdaniem są ich najlepsze piosenki??
Moim skromnym:D zdaniem to : Wait and Bleed, Before i forget, Spet it out,Duality,My pleague i Vermilion.

PZDR
~~STRABUŚ:*~~
 

Greg#03#

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Swietny zespół słucham od niedawna Hardkorowe akcje na koncertach :D
 

ironkaha

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Włocławek
łuuuhuuuu jeśli chodzi o slipknota to dla mnie wymiatają :D
Są rewelacyjni :) Podobają mi się takie utwory jak Before I forget,People=Shit,Duality,555 to the 666,the nameless :D
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ostatnio zauwazam ze po wyjsciu plyty Subliminal Verses zmienili swoj image, sa spokojniejsi ale to akurat dobrze, tylko zeby nie poszli w zaprzeg komercji....
 

Basieńka_

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
...
slipknot bardzo lubię. nie jest to mój ulubiony zespół, ale słucham często. a moje początki z tą kapelą rozpoczęły się poprzez przypadkowe ściągnięcie wait and bleed :)
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
moim zdaniem zaje**sty zespół tylko jego słucham!!! A jakie są wasze ulubione piosenki?
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no zobaczymy... w polowie 2008 wychodzi nowy album
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kiedys robili dobry staf.Teraz pozostały tylko maski.
Maski to akurat najmniej ważny aspekt. Jak dla mnie trzecia płyta też jest w porządku, choć brakuje jej większej agresji, żywiołowości. Jest jednak bardziej przemyślana, różnorodna. Poza tym, gdyby Slipknot grał wciąż pod jedną nutę to znaleźliby się malkontenci narzekający na wtórność.

no zobaczymy... w polowie 2008 wychodzi nowy album
Ja pokładam w nich dużą nadzieje. Jordinson powiedział, że, utwory mają być cięższe niż poprzednio.
 
Do góry