Skini

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
@Fightern
Niestety nie mam możliwości oglądania filmów z internetu na mojej komórce, a innego dostępu do neta nie posiadam, więc filmu z oczywistych przyczyn nie skomentuje, ale odniosę się do twego postu:

Wszystko co jest zaczerpnięte z obcej ideologii, nie powinno mieć miejsca w Polsce
Teza zbyt odważna, choć zależy jak zdefiniuje się ,,obcą ideologie". Jest masa idei niepowstałych w Polsce, które zostały przejęte przez nas i są stosowane dziś na porządku dziennym jak własne. Można je wziąć za obce, bo ktoś inny je wymyślił, ale według mnie fakt, że ktoś zrobił to przed nami nie przeczy temu, iż te idee mogą być słuszne i sami na nie byśmy w końcu nie wpadli. Są także nasze. Uważam, że idee, ideologie nie mają narodowości.
bo honor powinien być najważniejszy.
Zgadzam się.
Krew, Honor i Ojczyzna powinny być najważniejsze dla nas w życiu.
Można jeszcze zrozumieć tych z NR, ale NS - wynocha z Polski!!!
Dlaczego? NS istniał w Polsce międzywojennej obok NR, np. PNS, PPNS, NRRU, Zadruga itd.
Naziści wierzyli że rasa arysjka została zapoczątkowana przez kosmitów :D
Oprócz nielicznych wyjątków naziści wierzyli i wierzą w ewolucjonizm.
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Krew to w moim rozumieniu naród, pochodzenie - krew to taki symbol, często mówi się, że w kimś płynie jakaś krew, w tym przypadku polska. Krew Słowian.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
@Fightern
Niestety nie mam możliwości oglądania filmów z internetu na mojej komórce, a innego dostępu do neta nie posiadam, więc filmu z oczywistych przyczyn nie skomentuje, ale odniosę się do twego postu:


Teza zbyt odważna, choć zależy jak zdefiniuje się ,,obcą ideologie". Jest masa idei niepowstałych w Polsce, które zostały przejęte przez nas i są stosowane dziś na porządku dziennym jak własne. Można je wziąć za obce, bo ktoś inny je wymyślił, ale według mnie fakt, że ktoś zrobił to przed nami nie przeczy temu, iż te idee mogą być słuszne i sami na nie byśmy w końcu nie wpadli. Są także nasze. Uważam, że idee, ideologie nie mają narodowości.

Zgadzam się.
Krew, Honor i Ojczyzna powinny być najważniejsze dla nas w życiu.

Dlaczego? NS istniał w Polsce międzywojennej obok NR, np. PNS, PPNS, NRRU, Zadruga itd.
Oprócz nielicznych wyjątków naziści wierzyli i wierzą w ewolucjonizm.


Ja uważam że byśmy na to nie wpadli, tak samo byśmy nie wpadli na komunizm. Głównie przez obce idee, Polska jest niszczona. Sami nasi przodkowie to przyjęli Chrześcijaństwo i bardzo dobrze zrobili :) Jeśli naziści nas mordowali, to już sam honor nie powinien pozwolić przyjąć tej idei...
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Ja uważam że byśmy na to nie wpadli, tak samo byśmy nie wpadli na komunizm.
To nie doceniasz Polaków.

Sami nasi przodkowie to przyjęli Chrześcijaństwo i bardzo dobrze zrobili
Przecież idee chrześcijaństwa były nam obce... Zdecyduj się jakie masz stanowisko do obcych idei.

Jeśli naziści nas mordowali, to już sam honor nie powinien pozwolić przyjąć tej idei...
Niemcy popierający nazizm robili to o czym piszesz, a nie narodowi socjaliści ogółem. Czy PNS, Zadruga, PPNS, NRRU itd. mordowali Polaków? Nie.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
To nie doceniasz Polaków.


Przecież idee chrześcijaństwa były nam obce... Zdecyduj się jakie masz stanowisko do obcych idei.

Niemcy popierający nazizm robili to o czym piszesz, a nie narodowi socjaliści ogółem. Czy PNS, Zadruga, PPNS, NRRU itd. mordowali Polaków? Nie.

No tak, ale to MYŚMY przyjęli Chrześcijaństwo... :) A tamtych obcych ideii sami nie przyjęliśmy i nigdy nie przyjmiemy, tylko były Nam narzucone przez obce państwa...Honor nie pozwoli Polakom przyjąć idei wroga...
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
No tak, ale to MYŚMY przyjęli Chrześcijaństwo... :) A tamtych obcych ideii sami nie przyjęliśmy i nigdy nie przyjmiemy, tylko były Nam narzucone przez obce państwa...Honor nie pozwoli Polakom przyjąć idei wroga...
,,MYŚMY" już mieli partie i organizacje nazistowskie zanim niemieccy narodowi socjaliści zaatakowali Polskę. Ideologie narodowego socjalizmu Polacy np. PNS, tworzyli i ją wyznawali, choć nasza wersja tych idei była trochę odmienna od niemieckiej.
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Aż z ciekawości zapytam.
Zasymilowany "element niesłowiański" również uważasz za część naszego narodu ?
W zasadzie tak. To kwestia złożona. Uważam, że powinno się chronić cechy słowiańskie naszego narodu, ale także rozumiem to, iż Słowianie przez wieki sporo zmieszali się z innymi białymi ludami (mimo to dominuje w nas ,,słowiańskość"). Sądzę, że asymilujący się np. Germanin może być częścią polskiego narodu. To jednak nie zmienia tego, że ważne jest dla mnie staranie się
o zaprzestanie dalszego zatracania słowianskości przez nasz naród.
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
W Polsce, partie NS-owskie tak naprawdę nie miały żadnego znaczenia.
Kwestia dyskusyjna, lecz już daleko wykracza ramy tematu jakim jest subkultura skinheadów.
Zresztą jakiego znaczenia by nie miały to sam fakt istnienia takowych udowadnia, że NS to nie ideologia wroga i ,,obca" nam, Polakom.

Pozatym ONR-owcy byli mordowani przez hilterowców.
Wiem. Co chcesz tym stwierdzeniem udowodnić? Napisz, bo nie rozumiem.

Ustrój socjalistyczny (też narodowy) jest tak samo głupi jak stado świń.
Ta wypowiedź nie ma żadnej wartości merytorycznej.

Jedyną drogą dla Polski jest Narodowy Liberalizm.
A jedyną autostradą dla Polski jest A2.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Kwestia dyskusyjna, lecz już daleko wykracza ramy tematu jakim jest subkultura skinheadów.
Zresztą jakiego znaczenia by nie miały to sam fakt istnienia takowych udowadnia, że NS to nie ideologia wroga i ,,obca" nam, Polakom.


Wiem. Co chcesz tym stwierdzeniem udowodnić? Napisz, bo nie rozumiem.
To że te bydło mordowało polskich narodowców i honor nie powinien pozwolić na propagowanie i wyznawanie tego typu poglądów,
Ta wypowiedź nie ma żadnej wartości merytorycznej.
Zajrzyj do linka w poprzednim poście, to się dowiesz jaką ma wartość.

A jedyną autostradą dla Polski jest A2.

Autostrada A2 jest napewno lepszą drogą dla Polski niż narodowy socjalizm.
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
To że te bydło mordowało polskich narodowców i honor nie powinien pozwolić na propagowanie i wyznawanie tego typu poglądów,
Już tłumaczyłem, że to nie ideologia narodowego socjalizmu zabijała Polaków, tylko Niemcy. Byli także polscy naziści i ich także mordowano, bo walczyli o Polskę.

Zajrzyj do linka w poprzednim poście, to się dowiesz jaką ma wartość.
Zajrzałem. Szału nie ma.

Autostrada A2 jest napewno lepszą drogą dla Polski niż narodowy socjalizm.
Fakt. Narodowy socjalizm to nie droga, tylko ideologia.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Bardzo mi się podoba higieniczność "fryzury" skinów - im nikt nie może powiedzieć, że mają wszy jak ruskie czołgi.
No, a ideologia - bliska patriotyzmowi. Dorabianie im "brody" nazistowskiej jest wypaczaniem obu tych ideologii; stosowane środki "przekonywania" nie decydują o celu zastosownaia łomotu i obrzucania nieczystościami.
Zresztą - widziałem grzecznych skinów. Mimo to, także tych grzecznych, nie zaliczyłbym do skrajnej prawicy. Właśnie dlatego, że oni przeważnie nie są ludźmi prawymi i nad siłę argumentu przedkładają argument siły

:026:
 

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Jeżeli chodzi o grzecznych skinów, to nie spotkałam się jeszcze ;x Ostatnio byłam na jakimś tam koncercie, już nie pamiętam, co to za koncert był, wydaje mi się, że Rock in Szczecin. Wbili po jakichś 3 godzinach trwania imprezy i już wszyscy się wycofali spod sceny w obawie, że zarobią w twarz i nie wyjdą ze szpitala bez operacji plastycznych...
A fryzura - ja tam nawet lubię łysych facetów xD
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
wczoraj spotkałem go na ulicy z kieszeni wystwał mu nóż miał 2 siniaki na łysej pale i bezczelną twarz ,skinhead skinhead skinhead
 

Sensibles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Jego ruchy były zbyt gwałtowne, już do bójki był gotowy. Rękaw z kurtki wyszarpany, krew na ustach, i pijany. Skinhead, skinhead, skinhead xdd


To my już nie OffTop'ujemy, sory :D
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Nie miał sfastyki na rekawie ,miał ja wypisana na czole jedyna rzecz o której myslał to komuś nap..... skinhead skinhead skinhead

Wyjdziesz za mnie? mam oryginalna płytę i kasetę też oraz najładniejszą klatę we wsi
 
Do góry