Sexy Ciało..

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja nie ćwicze i jakos wygladam :p
Ale byly ma od niedawna silownie wiec zaczne cwiczyc :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Dlaczego istnieje stwierdzenie że szczupła kobieta jest zawsze piekna :mruga: kazdemu facetowi podoba sie inny "rodzaj" urody :D ja jestem szczupla i jestem z tego zadowowlona ale przeciez ludzi pulchni nie moga sie zamykac w domu i twierdzic ze sa brzydcy :D ludzie otwurzcie sie na swiat i po sprawie :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ale przeciez ludzi pulchni nie moga sie zamykac w domu i twierdzic ze sa brzydcy
Moja przyjaciółka należy do tych pulchnych.
Powiem Wam szczerze, że w klasie nabijają się z tego.
Ale jest akceptowana.
Ja ją kocham mimo wszystko :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
to tez wszystko zlezy jaka pozycje w klasie obronisz sobie w 1 roku nowej szkoly :D :D jak dobrze zaczniesz to i dobrze skonczysz :D :D taka jest moja opinia :D :D
 

veneris88

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
...::GrEEn ToWn::...
Najlepsza jest gra w koszykówkę ( trenuję w I lidze-tak na marginesie :p ) całe ciałko się napina, chudnie tyłeczek i nogi (najbardziej). Poza tym to polecam na nogi dużo szybkiego chodzenia...... No i picie zielonej herbatki i wody mineralnej nieprocentowej rzecz jasna.... :p
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Czasem idę na basen, ale rzadko i raczej wiele mi to nie daje, bo przed nim przeważnie zjem jakies frytki albo coś w tym stylu, nie ćwiczę na wuefie, raz na rok pójdę na rower, czasami pokręcę sobie hulahopem, no i chodzę sobie po mieście lub lesie, ale to dlatego, że po prostu lubię spacerki :) . No i jeszcze ćwiczę palce stukając na klawiaturze :D Mimo mojego "nadzwyczaj" nieaktywnego trybu życia jestem szczupła i zadowolona z tego jak wyglądam i gdybym miała możliwość zamiany mojego ciała na inne i tak bym tego nie zrobiła, bo podoba mi się takie jakie jest :)

Aa, zapomniaąłm, czasami jak mam dobry humorek to sobie potańczę, a to chyba też wpływa jakoś na sylwetkę ;)
 

musicalmaid

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
New Red City
Czasem idę na basen, ale rzadko i raczej wiele mi to nie daje, bo przed nim przeważnie zjem jakies frytki albo coś w tym stylu, nie ćwiczę na wuefie, raz na rok pójdę na rower, czasami pokręcę sobie hulahopem, no i chodzę sobie po mieście lub lesie, ale to dlatego, że po prostu lubię spacerki :) . No i jeszcze ćwiczę palce stukając na klawiaturze :D Mimo mojego "nadzwyczaj" nieaktywnego trybu życia jestem szczupła i zadowolona z tego jak wyglądam i gdybym miała możliwość zamiany mojego ciała na inne i tak bym tego nie zrobiła, bo podoba mi się takie jakie jest :)

Aa, zapomniaąłm, czasami jak mam dobry humorek to sobie potańczę, a to chyba też wpływa jakoś na sylwetkę ;)


Tylko pozazdrościć...dobrze masz, inni to się muszą starać
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tylko pozazdrościć...dobrze masz, inni to się muszą starać
No, ale jakoś po trzydziestce to się pewnie skończy, jak to podobno bywa ;) Wtedy łatwiej przytyć :p Ale podobno np. jak ma się około 50 lat to osoby bardziej przy sobie mają mniej zmarszczek :p
Coś z tematu zjechałąm ;)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
mają mniej zmarszczek, bo więcej boczku skórę natłuszcza i od wewnątrz rozciąga
No w sumie to tak :p
Zresztą już z kumpelą uzgodniłyśmy sobie, że na starosc będziemy takie odlotowe babunie, znane w tych wszystkich klubach młodzieżowych, gdzie bedziemy sobie wyrywać kolesi, podczas, gdy nasi schorowani mezowie beda siedziec w domu i ogladać powtorki brazylijskich seriali :p
O! :p
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja chodze na basenik,ćwicze conajmniej godizne dziennie i jeszcze jeżdże na roleczkach :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Niedawno byłam jeszce chuda bardzo i jadlam co tylko mi sie podobało i nic mi nie przybywało na wadze ale teraz sie to zmieniło... :/ aż się zdziwiłamno i zaczelam robic brzuszki i wlasnie nie wiem co jeszce robic? A koleżanka powitała mnie dzis tak "Coś ty taka gruba " hmmm
 

musicalmaid

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
New Red City
Widzę po mojej kuznce jak bardzo chce zeszczpuleć..ale nie mżna sobie radzić zadnych metod.bo każdy organizm jest inny i inaczej reaguje..
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Ja chodzę na tańce towarzyskie, czasem idę na rower i takie tam. Na sylwetkę nie narzekam, tylko mam grube nogi(ale to chyba przez to że mam duże kości :/). Nie przejmuję się tak bardzo wyglądem jak moje kumpele i jest ok! :p
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Czasem idę na basen, ale rzadko i raczej wiele mi to nie daje, bo przed nim przeważnie zjem jakies frytki albo coś w tym stylu, nie ćwiczę na wuefie, raz na rok pójdę na rower, czasami pokręcę sobie hulahopem, no i chodzę sobie po mieście lub lesie, ale to dlatego, że po prostu lubię spacerki :) . No i jeszcze ćwiczę palce stukając na klawiaturze :D Mimo mojego "nadzwyczaj" nieaktywnego trybu życia jestem szczupła i zadowolona z tego jak wyglądam i gdybym miała możliwość zamiany mojego ciała na inne i tak bym tego nie zrobiła, bo podoba mi się takie jakie jest :)

Aa, zapomniaąłm, czasami jak mam dobry humorek to sobie potańczę, a to chyba też wpływa jakoś na sylwetkę ;)

Też tak mam. Znajomi sie mnie pytają co robie, że jestem szczupła, jem co mi sie podoba, i jak Ty też nie ćwicze nawet na wfie. A ja odpowiadam, że leże... :p
 

madik@

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mój mały świat
ja przez jakiś czas intensywnie ćwiczyłam, wzmacniałam mięśnie brzucha, rozciagałam się i niestety przerwałam ćwiczenie, teraz wiem, że strasznie głópio zrobiłam, ale biore się za od nowa, bo naprawde warto
 
Do góry