sex mężczyzny z mężczyzną

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
ja mysle ze wielu chlopcow z tego forum probowalo tylko nikt sie nie chce przyznac..
 
B

Billy Eliot

Guest
czuję, że chciałbym być z chłopakiem i nie tylko dla seksu. chciałbym, zeby to było coś trwalszego. i tyle ode mnie.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Billy, a Ty znów swoje, poza tym napisz mi swój nr. GG na PW. Bo nie mam już Twojego numeru w kontaktach.
 
B

Billy Eliot

Guest
Sam jesteś nienormalny ty nienawistny pomyleńcu. moherowy "wszechpolak" z orzelkiem na czole.
 

Przemus

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2008
Posty
462
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Sam Nie Wiem...
ja z uwagi na to ze jestem tolerancyjny to uwazam to za rzecz normalna... jesli ktos uwaza to za nienormalne niech sie zastanowi czy zwizki heteroseksualne sa normalny czy tez nie...
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Związki heteroseksualne są normalne, a jakie mają być?
Mówisz? Ja tam znam całą masę nienormalnych. Prawdę mówiąc znacznie więcej niż normalnych, te normalne to niemalże na palcach mogę policzyć. :]

@Billy Eliot
Ale pyskówka to do niczego nie prowadzi...
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Dawno się nie wypowiadałem na forum, ale tutaj chyba musze. Dla mnie taki sposób miłości, jest chory i nienaturalny. Naukowcy udowodnili że taki sposób odbierania emocji i wykorzystywania jej w seksie międźy dwoma mężczyznami jest niczym więcej jak uleczalną chorobą psychiczną.Nigdy w życiu bym czegoś takiego nie próbował, ba.. nawet przez myśl mi te nie przejdzie. Nawet gdyby na ziemi zostali sami faceci to wolałbym trzepać kapucyna patrząc się w niebo, próbująć wspomnieć nagie, piękne kobiece ciało :)
 

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L
Heh, troche mnie zamroczyło po przeczytaniu tematu. No ale cóż, nigdy bym nie chciał z drugim facetem, jest to dla mnie nie do przyjęcia choć do tych co praktykują tą diabelską sztukę to tak naprawdę nic nie mam. Dopóki jakoś oni nie wpieprzają się w moje życie to co mi oni przeszkadzają. No ale jak pomyśle ,że miałbym to uskuteczniać z jakimś facetem to ekhm dobra okej, stop bo za 20 min mam obiad...
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Naukowcy udowodnili że taki sposób odbierania emocji i wykorzystywania jej w seksie międźy dwoma mężczyznami jest niczym więcej jak uleczalną chorobą psychiczną.
Dobrze. Wobec tego - jako, że to chorobę psychiczną należy dowieść, nie jej brak - powiedz mi, jak oni to udowodnili.
 

ędwart

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
137
Punkty reakcji
1
Nienormalne i napawające obrzydzeniem.

Odwet to prawda :(
Homoseksualiści jak widzisz kierują się pod wpływem nienawiści i żądzy seksualnej, której nie potrafią opanować, co więcej afiszują się nią na publicznym forum, który widzi i czyta cały świat. Można takie zboczenie porównać do małych piesków, które gdy jeszcze rosną uprawiają tak zwaną masturbację z nogą właściciela - to obrzydliwe, tylko że rosnący piesek nie ma rozumku takiego jak człowiek, natomiast jest też odwrotnie że człowiek czasem ma rozumek taki jak te pieski.


Sam jesteś nienormalny ty nienawistny pomyleńcu. moherowy "wszechpolak" z orzelkiem na czole.

Ludzie tacy są opętani, za nic mają sobie jakiekolwiek prawo czy moralność, nie polecam dyskusji z takimi ludźmi, bo nawet biblia pisze aby nie rozmawiać z nimi tym samym chamskim i nienawistnym pomylonym językiem aby nie być pomiędzy nimi, bo jeśli taki ktoś potrafi powiedzieć to co poniżej, choćby dla żartów:

mnie to rajcuje:) czesto se z bratem orgie uprawiamy;^^

to rzeczywiście ludzka moralność i szacunek do człowieka upadły. Kiedyś słyszałem że ktoś z mojej okolicy uprawiał seks ze swoją młodszą siostrą - niestety dziś wyłądował nie tyle co w psychiatryku co do więzienia o zaostrzonym rygorze - tam gdzie jego miejsce, pewnie współwięźniowie tłumaczą mu teraz czym jest jego choroba psychiczna :(

A co do orzełka... Trochę szacunku.

Odwet – oni nie mają szacunku do człowieka to i przecież nie będą mieli nawet dla godła polskiego czy swojego bliźniego. :(

to ze co widzisz w takim razie nienormalnego w związkach homoseksualnych

Uważają się za coraz to bardziej ważną grupę ludzi, którzy za niedługo będą wsadzali normalnych ludzi uprawiających seks jak natura chciała (kobieta z mężczyzną) do więzień bo ogłoszą że to zboczenie, sami zalegalizują związki homoseksualne, uznają że zoofilia jest legalna, potem że sex z dzieckiem to również przyjemność a na dodatek będą klonowali swoje dzieci bo nie będą mogli robić swoich, a w seksie homoseksualnym jak piszą na tym forum choćby w tym temacie, w którym się również wypowiedziałem: http://www.forumowisko.pl/index.php?showto...t&p=1216467 , będą sobie połykali nawzajem swoją spermę, pilli mocz czy jedli kał i opowiadali jaka ma ona smak tu na forum.– To jest wizja przyszłego świata opętanego Demonem zboczonego seksu jak już pisałem, jeśli im na to wszystko pozwolimy, na szerzenie tej nienawistnej i chorej homoseksualnej i nie tylko propagandy. Niech robią co chcą i co im tylko Demony podpowiadają, niech zniszczą swoje życie do końca ale niech trzymają swoje chore i pomylone pomysły z dala od normalnych ludzi i wyłącznie dla siebie i w swych wyuzdanych myślach i nigdy nie zamieszczali ich na publicznym forum dyskusyjnym do którego mogą mieć dostęp dzieci i nieletni.

Dla mnie taki sposób miłości, jest chory i nienaturalny. Naukowcy udowodnili że taki sposób odbierania emocji i wykorzystywania jej w seksie między dwoma mężczyznami jest niczym więcej jak uleczalną chorobą psychiczną. Nigdy w życiu bym czegoś takiego nie próbował, ba.. nawet przez myśl mi te nie przejdzie. Nawet gdyby na ziemi zostali sami faceci to wolałbym trzepać kapucyna patrząc się w niebo, próbując wspomnieć nagie, piękne kobiece ciało :)

Jak każdą chorobę psychiczną uleczyć się da, warto się leczyć i może ktoś kto źle postąpił mógłby jeszcze to naprawić, nikt nie jest do końca skreślony, warto to przemyśleć by nie umrzeć z opinią zboczeńca czy dewianta seksualnego zagrażającemu społeczeństwu jak mówi pani psycholog w tym temacie: http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=57837
 

ędwart

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
137
Punkty reakcji
1
Ten kto przypadkiem trafił na ten temat a nie chce się skalać w nim do końca z tymi ludźmi przebywającymi tutaj, polecam bardzo gorąco ten oto temat:

"Biblia przewidziała ludzi niemoralnych !
(Czyli Świat opętany Demonem zboczonego seksu !!!)"
na:
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=57854

Opisałem tam ze szczegółami dyskusje prowadzone w dziale Seks na Forumowisko.pl i nie tylko
 
Do góry