SCHORNISKA

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
widze zlotko ze sie tam zalogowalas, mam nadzieje ze dzieki dobrym ludziom zycie pieskow w schronisku bedzie lepsze :dezorientacja: :dezorientacja:
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
a kto oglądał dziś na regionalnej w katoeicaach na temat schonirska??
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
cakper, własnie, CO BYŁO??????napisz prosze... ja nie ogladam takiej tel - u mnie własciwie to tylko Animal Planet właczone ( ja i ojciec - ogladamy)

[ Dodano: 2005-05-28, 23:54 ]
nika, ja tez mam taką nadzieje !! ale teraz jakos wogole myslec nie potrafie... łezki mi sie cisna do oczu ;(;(;(
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
no bo w jakimś miasteczku chcą zlikwidować schronisko w którym jest 100 psów, a obrońcy zwierząt się nie zgadzają i się na maxa kłucili i haja była
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
I co oni zamierzaja zrobic z tymi pieskami???Takim co chca to zrobic powinni mieszkania pozabierac , i ciekawe jak by sie czuli wtedy!!!
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
nom, a najgorsze było to, że mówili że ma mieszkania dla ludzi nie ma, a sami z publicznych pieniędzy samochody, domy itp mają
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Jesli zlikwiduja to schornisko... to co zstanie sie ze zwierzakami??? Beda przewiezione do innych sronisk gdzie juz i tak sa przepełniote klatki... ;( ;( BIedne zwierzaki, wystraszone, bez nadziei - zeby było wiecej osob dobrego serca... NO ale coż..

Pozdrawiam
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
ale wydaje mi się, że chyba chcieli część przewieźć z część uśpić okropne :(
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
wiesz co nika ja tez, przecież to wszystko żyje, to wszystko po coś zostało przez stwórcę powołane do życia ;( :(
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Nie kazdy powinien przygarnąć zwierzaka bo jesli ktos nie ma warunków to... po co zwierzak ma sie meczyć?? jednak jesi chodzi o ZYCIE bezbronnych istot to rzygarnełabym je wszytski (gdybym mieszkała SAMA - bez matki i siostry)... Jak narazie staram sie o jednego i juz trace siły... ;(...

Pozdrawiam
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
przeciez po to zakladaja schroniska zeby chronic te pieski a nie po to zeby usypiac i zamykac, przeciez to jedyny dom takich zwierzakow :(
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja do tej pory byłam przekonana ze zwierzaki usypiają tylko wtedy gdy są bardzo chore i stare...i byłam tym bardzo zdegustowana bo dla mnie smierc powinna byc naturalna... (chyba ze zwierzak bardzo Cierpi z powodu choroby). zawiodłam się okropnie ;( nie moga na To pozwolić!!
 
Do góry