Rodzeństwo

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Szukałem takiego tematu ale nie znalazłem :p hmmm jak tam u Was z rodzeństwem, jak są nastawieni na muzyke której słuchacie. U mnie jest coś takiego.. gdy zaczynałem słuchać metalu to mój brat był dziwnie nastawiony, mówił - ,,jak ty możesz słuchac tego, przecież gość ma głos jak robot!! " (chodzi o Rammsteina) moja siostra słuchała popu i hip hopu i sie troszke dziwiła czego ja nagle zacząłem słuchać...

..Jednak nastąpiła zmiana :] mój braciak zmuszony słuchaniem metalu, przysłuchiwał sie piosenkom i mu sie to spodobało i do tej pory słucha Rammsteina i Slipknota, chociaż nie przepada za S.O.A.D'em, zaczał słuchać metalu jak miał 11 lat :eek:k: wcześniej był neutralnie nastawiony do muzyki. Hmmm moja siora to był ciężki orzech do zgryzienia :/ jakoś nie mogłem jej przekonać do metalu, jednak pewnego dnia przydarłem do chaty S.O.A.D'a i uwiódł ją wokal Serj'a i tak sie pomału przekonała do metalu... jednak nadal slucham tych ,,masówek" i popówek ze szczytów list przebojów :/

Ogólnie to i tak rodzeństwo mi sie ,,udało" :lol: nie ma za dużych konfliktów o Winampa :D A u Was jak jest z rodzeństwem? A może jestęscie jedynakami ... Piszcie
 

Aya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Moherland
jako jedynak, z osobnym pokojem, z zamkiem nierdzewnym w drzwiach - kłopotów nie mam;
brak rodzeństwa? brak konfliktów; jednak rodzice to inna bajka;
matula jak juz słucha muzyki to pop'u ale ja wtedy z domu wychodze; a tato? lol, zaczyna słuchac tego co ja; szkoda tylko, ze łysieje, bo kiedyś miał świętną grzywe, która niejeden mógłby się pochwalic w pogo
za to sąsiedzi to koszmar...
1.5h techna najgorszego gatunku przy otwartym oknie; sposób? moje 2 otwarte okna i moja wiązanka muzyki; czekają mnie kamieniołomy na osiedlu ;P
ps, hakerykowi gratuluje rodzeństwa:D
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
za to sąsiedzi to koszmar...
1.5h techna najgorszego gatunku przy otwartym oknie; sposób? moje 2 otwarte okna i moja wiązanka muzyki; czekają mnie kamieniołomy na osiedlu ;P
ps, hakerykowi gratuluje rodzeństwa:D

Witam w klubie sąsiadów tenchnomanów - u mnie jest identycznie - sąsiad to największy fan techno na Kupnie, a jak ja puszczam metal to sie oburzają <_< aha i jeszcze jedno - mieszkam 50m od kościoła i domu proboszcza.. więc metal przy otwartym oknie to rzadkość :(
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Proste w ogóle moja ulica to samo HH i techno =\


* brat " wez wyłącz te szarpidruty" albo "wez te P******e darcie wyłacz" no sam słucha techno o_O
* bratowa ^^ (no co juz żonaty) ta to zawsze ten swój wytrzeszcz musi walnac [pewnie myśli ze ja jakiś sekciarz] ^_^
* mama :p węz to ciszej bo nie słyszę radia ^_^ (eee to tam mam na mnie wylane)
* ojczulek nie znam jego zdania może nie chce słyszeć czego słucham ?? :/

* ogólnie [cała reszta] tacy sobie uważają "moja muze" jak jakiś syf co trzeba zlikwidować :/

Ja tam myśle ze każdy słucha tego czego lubi :>
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
u mnie brat słucha techno :/ i zawsze jak słucham metalu czy chodzby rocka troche glosniej to drze sie ze mam wyłaączyć to satanstwo :| a siostra słucha popu i piosenke ogólnie pojmowanych jako stare (lbie stare piosenki ale tylko z wybranego gatunku muzycznego ...sie wie) ale ona wie ze i tak jej gadanie mi jakk grochem o sciane wiec juz sie przestala czepiac
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
U mnie siostra nie które rzeczy lubi ... Iron Maiden...

Ale też llubi te szajskie TH...
 

Villia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja mam to szczęście, że jestem jedynaczką, moi rodzice się nie czepiają, mają do tego całkiem neutralny stosunek, więc słucham jak głośno chcę i czego chcę. nawet jak robiłam z mamą ciasto na święta i puściłam Therion, to stwierdziła, że to całkiem fajne (aż mnie zatkało). udało mi się wyedukować w tej kwesti dwie kuzynki. jedna z hh przeszła na LP(to nie był sukces, jestem negatywnie nastawiona do tego zespołu), Korna, Perfect Circle, a druga pożuciła Nelli i teraz delektuje się SOAD i Slipknot.
 

psychoszajber

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Myszków:/
moja siostra ogólnie rzecz biorąc jest gŁupia:/ także muzyki takowej tez nie lubi:/ zawsze kaze sciszac ale smarkata niech spada do swego pokoju:)
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Mojemu bratu podobają sie niektóre kawałki rockowe, choć słucha techna. Ale nie wiem czemu przezywa mnie "metal". I czasami mówi "Metale do domu..." xD Zapomina, że jestem w domu :D
 

Faust

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łęczna (koło Lublina)
Ja jak słucham muzy to współmnieszkańcy niemają nic do gadania(prawie :p ).Chociaz moja siostra słucha od discopolo po techono i hip-hopa ale juz sie przyzwyczaiła troche sie drze jak słucham głośno behemoto podobnej nuty:D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
cytuje moją siostre:
"Ścisz to <cenzura>!!!!"

Ale jak słucham w miare cicho to jest spokój.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jestem jedynaczką więc nie mam z tym problemów.
Z rodzicami jest podobnie bo mieszkam prawie zawsze z mamą, ojciec jeździ tirem w trasy.
Ale jakoś nigdy nikomu nie przeszkadzało to czego słucham.
Pewnie dlatego bo słucham prawie wszystkiego ^_^
 

_^Karolina^_

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wałbrzych [?]
Ja czasami mam problemy z bratem, który słucha techno/hip hop,nie toleruje Mansona, Ramsteina i innych , ale naszczescie czesto go nie ma w domu ;] a jak juz sie zjawi to moge puscic SOAD i siedzi cicho
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Ja mam spoko , jak kiedys juz wspominałem z siostrą problemów nie ma , bo sama czasami słucha metalu .
Z rodzicami jest ogolnie niezle bo moge słuchac tego czego chce , najwyzej zamykają dzrzwi :D

A babcia , tak mieszkam jeszcze z babcią , to Grandmother myslała ze Metallica to polski zespoł (lol) ale wiedziała ze ich basista zginął w wypadku autobusowym . :D A mojej muzyki sie nie czepia ;-)

----------
_^Karolina^_ : Fajny masz avatarek , Twiggy rulez :D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
moj brat lubi tez rock/metal i czesto jakm i sie cos spodoba to mowi ze glupie a po czasie sam slucha :D heheheh :)
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
jetesmy wogole przeciwnoscia! ja slucham Lordi (hard rock)... siostry: Blog 27 :bag: i tokio fotela :bag: (pop [24h/dobe]), a brat meza..............(hip hop)
 
Do góry