Rihanna

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o Rihannie i jej nowych piosenkach np. Unfaithful. Czy jesteście jej fanami, czy może wręcz przeciwnie? Wypowiedźcie się

Rihanna.jpg
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie slucham za bardzo tego zespolu ale np. ich piosenka s.o.s -podoba mi sie :)
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Unfaithful <--- to mi sie podoba... reszty nie slyszalam :p tzn sosa slyszalam, ale nie spodobalo mi sie :p
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Spiewa calkiem fajnie,nie podoba mi sie tylko to,ze jest taka mloda a juz wyglada mala k....wka :) Ale to wszystko przez tych "raperow" co ja odkryli <_<
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Hmm nie mam zdania. Jak leci na vivie to poslucham
ale nie zeby sluchac jej z uwielbieniem.. :p
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Głos ma niezły, coraz lepsze gatunkowo piosenki. Ogółem da się posłuchać, ale jestem praktycznie pewny, że na arenie muzycznej długo nie zagości.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Rihanna jest nawet fajna... Unfaithful jest fajne ,chociaz juz mi sie powoli nudzi ,ale poprzednia piosenke sos tez ma fajną ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Motylku Rihanna to nie zespół ;)
A więc tak, o Jej piosenkach powiem tyle, pierwsza piosenka bła dla mnie cudem, a teraz wydaje mi się strasznie odlegla, ale od czasu do czasu mogłabym Jej posłuchać. Sam teledysk bardzo mi sie podoba. Pon de Replay, jest miłe dla ucha, ale jak reszta, nie w nadmiarze.
S.O.S- podoba mi się, owszem, ale nie mogę zbyt długo słuchac. aktualnie kojarzy mi się z wakacjami. mam do tego sentyment.
jeszcze większy sentyment mam do piosenki Unfaithfulm, którą bardzo lubię. Ale także często jej słuchałam. Rihanna w tej piosence pokazała klasę. Ale sam tekst,jak na 18 letnią dziewczynę, jest zbyt wymowny...
Było jeszcze pare jej piosenek, np. if it love that's you want, teraz się jej nie słyszy, ale bardzo ją lubiłam.

pon De Replay ukazywał Rihanne w miłym świetle, nastolatka, moze i lekka buntowniczka, szerokie spodnie i addidaski, czy trampki. Ale nie symbol sexu :]
Teraz, kiedy widzę co Ona wyprawia... Krótko mówiac, nie jestem zbyt przychylna Jej zachowaniom. W.g mnie Ona na zbyt wiele pozwala otaczajacym Ją ludziom i środowisku. Tylko czy przez to dojdzie do wybitnej sławy.. ? nie sądzę. Rihanna momentami na teledyskach ubrana jest wprost skandalicznie.
Takie czasy ?
Nie. Każdy dba o siebie, mamy pewne granice. A 8nascie lat, chociaz nigdzie tego nie popieram, nawet beyonce mnie czasami z tymiswoimi ubrankami ala paris Hilton denerwuje, ale 8nascie lat?... Ale cóż zrobic,, myslalam, ze osobą równiez pokaze nam, ze jest okay. Najwyrazniej się mylilam.
 

karolcia86

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
38
ja mam cala plytke Rihanny i naprawde musze przyznac ze mnie mile zaskoczyla. wczesniej sluchalam jej piosenek tylko na VIVIE a tearz po przesłuchaniu calej plyty uwazam ze naprawde niezle spiewa i ma calkiem fajne piosenki :)

pozdrawiam
 

Attachments

  • 19.jpg
    19.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 88

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Coś tam słyszałam ...
Jakieś piosenki głos ma nawet w sumie niezły
No, ale fanką to Ja nie jestem :p
 
Do góry