Rap. Kogo słuchacie ?

kamilo1108

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ya-Pa3, Paktofonika, Kaliber44, O.S.T.R, PIH, Małpa, Abradab, Fokus, Rahim, Grubson, Skorup, Buka, Sumastyli, Góral, WWO
 

Harpagan

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
mozecie mowic ze jestem dziecinny czy coś tam Jp czy cos w tym stylu ale slucham Firmy naprawde maja nie ktore kawalki dobre
 

nojajbe

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
mozecie mowic ze jestem dziecinny czy coś tam Jp czy cos w tym stylu ale slucham Firmy naprawde maja nie ktore kawalki dobre
to że słuchasz kawałków w których jest JP nie robi z Ciebie od razu wyznawcy tego, nie ?
a co do firmy - kawałki niektóre dobre. Pzdr
 

Bristol

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
4
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Żywiec
Osobiście przerzuciłem się na rap zza oceanu, aczkolwiek nie tracę sentymentu do polskich kawałków. Jestem na bieżąco, jeżeli chodzi o mainstream, chociaż kładę też nacisk na podziemie. Ogólnie rzecz biorąc podjarałem się ostatnim albumem Pyskatego. Też Diox mnie zaskoczył nowym albumem. Też słucham Słonia i Shelleriniego. Szkoła Wyrzutków dla mnie jest dobrym albumem, chociaż nie przeszła moich oczekiwań. Ostr jest moim faworytem, chociaż obecnie lepiej wychodzi na występach gościnnych, niż na solówkach. Czasem też powracam do warszawskich klasyków WWO, HG, Molesta, Pezet. Czemu wymieniłem Pezeta? A dlatego, że dla mnie skończył się ten człowiek na muzyce klasycznej i poważnej na bitach od Noona. Props dla osoby, która wymieniła kilka pozycji nade mną Łonę. No i za Amerykę.
 

Poyeb

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
O.S.T.R... :cenzura: gość, :cenzura: raper. Zna się na tym co robi. Odkąd słucham rapu, słucham właśnie jego. Wiadomo, nie każda płyta jest na najwyższym poziomie. Najnowsza płyta niestety nie jest właśnie na tym poziome, bardzo mnie rozczarowała. Haem i Zorak na majku to moim zdaniem klapa zupełna
smile.gif
. Ma wzloty i upadki jak każdy. Cieszy mnie to, że nie jest sezonowcem jak taki Słoń, nic do typa nie mam(ma pare dobrych trackow) jednak ludzie go słuchają bo teraz jest jakaś "moda" na niego.

Poza tym: Fokus, czasem gural, no i blendziki :D kocham blendy. Co do ludzi którzy robią dobre blendy to: Du-rzy i SzUsty. Ogarniają temat i robią świetne blendy. Jedne z lepszych.
 

Rita_

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja starą Moleste,ZiP za teksty, z którymi się mogłem utożsamiać, takie trochę Punk'owe - a Górala technika mi się podoba
 

topisieasfalt

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Luton, United Kingdom.
Ostry, pezet noon, sokół, pfk, k44, grammatik, fenomen, eldo, małolat, ten typ mess, te-tris, łona, buka, bonson, czasem góral :)
Jeśli chodzi o zagraniczne składy to: Ice cube, wu tang clan, 2pac, czasem drake i eminem.
 

Milan1899

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Słucham głównie Polskiego rapu, w zasadzie wszystkich wykonawców ;). Nie podchodzi mi Ten Typ Mes, w Pih-u nieco denerwuje mnie jego barwa głosu, ale przekaz ma na wysokim poziomie, nie lubię także ostatniej twórczości Pezeta ;).

A do najczęściej słuchanych wykonawców zaliczam: Eldo, Paktofonikę, K44 (zwłaszcza pierwsza płyta), Zip Skład, Fokus, Rahim, Grammatik, Fenomen, czasem "stary" Pezet (pierwsze płyty z Noonem były mistrzowskie :p), Pyskaty, VNM, Małolat, Łona, Molesta ( a także późniejsze projekty z ich udziałem: Vienio i Pele, Parias, Hemp Gru itd ;) )

I ogólnie preferuje ten starszy Polski rap- proste bity, klimatyczne kawałki. Nowatorskie "dubstepowe" bity Pezeta jakoś do mnie nie przemawiają. Zawiodła też mnie ostatnia płyta DGE
 

aircraft711

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
West Coast.
Na pierwszym miejscu Game. Praktycznie wszystkich znanych i mniej znanych. Za wyjątkiem Cypress Hill, Spider Loc, Lil Eazy-E
Czasami pojedyncze kawałki ze wschodu, bardzo rzadko z południa.
Wiem wiem, jestem bardzo ograniczony, no cóż tak już mam :)
 

p_eM

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wyłącznie polski rap. Pezet, Diox, Miuosh, Donguralesko, Sobota, Peja, Kaczor, Kajman, Firma, Borixon, Onar, Młody M, Fabuła, Trzeci Wymiar.
 

duli1997

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Peja
Gandzior
Kali
Kaczor
2pac
RPK
Śliwa
Trzeci wymiar
w ch*j dużo tego...
 

LaLaNaBlaNaLaLa

Zbanowany
Dołączył
25 Wrzesień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Obecnie: Medium 2008, Tomasza Andersena/Roszja, Fisz(new CD), Afro Kolektyw(All CD), Pablo Pavo & Ludziki - 10 Piosenek
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Jezeli o mnie chodzi, nie przepadam za polskim rapem, wogole za rapem... ale jest jeden wyjatek, lubie Kaliber44 za jego orginalnosc i nute melodyczna, przypomina troche, troche, troszeczke, powiedzialem Toma Waits`a.

http://www.youtube.com/watch?v=9nJt9TlYVUY
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
WBU, KAczor, Pezet, 52dębiec, Kajman, Prys, Sokół, Funky Polak, Fejm, Hemp Gru, SynTejZIemi
 
Do góry