RAC

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Fightern daj adres na priv to coś ci wyślę. Albo jak jesteś z Białego to zrzucę Ci na płytkę i odbierzesz gdzieś w centrum, np. koło fontanny.
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
Gammadion-utwór "Biały Niewolnik",i"RAHOWA" pozycja obąwiozkowa dla łysego

Nie ma co dyskutować nad tym dogmatem :D
Antysemitex mieszane uczucia

A to dlaczego? Mi się Antisemitex podoba .... szczególnie Obrońcy (gdyby nie to o obronie swojego kraju jako SS :/ ), Ramię w ramię i Aryjski pionier
Honor kapela razem z Konkwistą miały ważny wpływ na moją dalszą drogę i kształtowanie sie charakteru

Ahh niezapomniany "Biały Honor, Biała Duma" :D
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Outromer ciekawe,ciekawe lece Ci durzy kufel piany.
Jakbyś miał "Revolt BGD" to mógłbyś mi podrzucić,interesujemnie scena naszych Serbskich braci,ale nigdy nie miłem okazji posłuchać ich kawałków.
"Violent Storm" jakbyś miał mógłbys sie podzielić.
Jakbyś czegoś potrzebował to pisz
Sława!

Wybiera się ktoś na koncert do Torunia?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Trochę mam Słowiańszczyzny, Trochę Germanii, sporo polskich. Nawet chyba coś Szczerbca. A najbardziej ostatnio mi leżą Aryan,
Centurion i Final War z USA, Hel (kobiecy wokal, jeden z zespołów na którym wzorował się Olaf tworząc Battlefield), Norske Legion
i oczywiście Saga (jedna, jedyna, niepowtarzalna)ze Skandynawii. Mam wszystkie trzy płytki Sagi z coverami Skrewdrivera. I powiem teraz herezję, ale to wykonanie co najmniej dorównuje, jeśli nie przewyższa ISD . To nowa jakość.
Violet Storm nie mam. Revolt miałem jeden kawałek.
Defender inne serbskie kapele słyszałeś, bo coś tam jeszcze mam.
Fightern i co, pasuje ?
 

levandson

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja dużo słucham Rac i NSBM takie kapele jak:Honor,K88,Kolovrat to już legendy z chęcią moge się z kimś powymienić muzyką tego rodzaju
 
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
A to dlaczego? Mi się Antisemitex podoba .... szczególnie Obrońcy (gdyby nie to o obronie swojego kraju jako SS :/ ), Ramię w ramię i Aryjski pionier

Antisemitex reprezuntuje Tradycyjny Narodowy Socjalizm,ich poglądy znaczmie odbiegają od moich,zadużo tam germaństwa.

Ale polecam Ci Zadruge"Westerplatte","Honor i Ojczyzna","Słowianie","Sprzedaliście się"
 

Berserker

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Valhalla
Ale polecam Ci Zadruge"Westerplatte","Honor i Ojczyzna","Słowianie","Sprzedaliście się"

Zadrugę znam i akurat te kawałki które pokazałeś też najbardziej lubię, dodałbym jeszcze "Goreją Wici" i "Pieśń Młodych" (to jest chyba cover Szczerbca ale lepiej wyszło Zadrudze :D ). Ostatnio cały czas słucham "Cena Idei" z albumu "To Survive for Victory". Masakra kawałek !
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Zadrugę znam i akurat te kawałki które pokazałeś też najbardziej lubię, dodałbym jeszcze "Goreją Wici" i "Pieśń Młodych" (to jest chyba cover Szczerbca ale lepiej wyszło Zadrudze :
To żaden cover.

HYMN MŁODYCH

Od 1926 roku był to hymn młodych Obozu Wielkiej Polski.

Złoty słońca blask dokoła,
Orzeł biały wzlata w wzwyż,
Dumne wznieśmy w górę czoła,
Patrząc w Polski znak i w krzyż!
Polsce niesiem odrodzenie,
Depcząc podłość, fałsz i brud,
W nas mocarne wiosny tchnienie,
W nas jest przyszłość, z nami lud!
Naprzód idziem w skier powodzi,
Niechaj wroga przemoc drży!
Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
Wielkiej Polski moc to my!
Wielkiej Polski moc to my!
Poznajecie ?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ale potem przyszła NARA. A tak z ciekawości słyszałeś serbską Kristalną Noc ?
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Kto śpiewał na płycie " Zemsta ofiar " Gammadionu w coverze " Road to Valhalla " ?
 
Do góry