pusto tu z deka

czy znalazles kogos kogo szukales/as ?

  • tak ! :D

    Votes: 0 0,0%
  • nie ! ;(

    Votes: 0 0,0%
  • nie szukalem/am :P

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

viking18

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
trza by tu cos zrobic , cos w stylu tytulu tego dzialu . czyli po prostu pan pozna pania . skoro nikt tu nie pisze to mysle ze potrzebujecie zachety , wiec zachecam :D

[ Dodano: 3 Maj 05, 16:31 ]
no to ja pierwszy sie zglosze , szukam pani w iweku moim . :D najlepiej blondynka . kontakt na gg
 
M

MoTi_17

Guest
hghgh

dfgfdhdfh :zawstydzony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
S

skazaniec

Guest
tez szukam pania w moim wieku lub mlodzym do 15 lat najlepiej jak by byla z dolnego slaska i z okolic polkowic ale szczescia sie nie wybiera wiec piszcie wszyskie chetne :D na gg
 

zyciol

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
W sumie to moze ja sie dolacze:D Szukam Pani do rozmowy:D (najlepiej cos kolo 16 lat:D) Kontakt gg: 8541266 :D
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
a ja znalazłam kogos kogo szukałam i jestem szczesliwa.. :)
mam nadzieje ze tak bedzie juz zawsze.. i zycze tego wszystkim
bo szczescie jest najwazniejsze!i dodaje checi do zycia..
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
madziusia1987 napisał:
a ja nie znalazłam i jestem zmęczona szukaniem
może mnie ktoś znajdzie???
Madziusia mam to samo już mam dosyc szukania.
Na siłę nikogo się nie znajdzie.
Więc może poprostu trzeba poczekać az Ten ktos sam sie zjawi...hmm :niepewny:
pozdrawiam ;)
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
madziusia i dona zgadzam sie z Wami....
jezli mamy byc szczesliwe to milosc sama nas znajdzie. nie robi sie niczego na sile :]
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja tez sie z wami zgadzal. Ale nia nalezy sie poddawac trzeba tez szukac bo jakby wszyscy tak mysleli to nikt by nie szukal!! ja tez szukam. :D
 

madziusia1987

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
Mońki
ja szukałam i za każdy razem gdy działałam to wszystko sie psuło i nic z tego nie było, więc postanowiłam, że nie będę już się do żadnego faceta brała, jak on mnie znajdzie to super a jak nie to poczekam, najwyrzej uschnę z braku miłości!!!
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Madziusiu1987. Nie martw sie widocznie za wczesnie dzialalas albo nie byli oni pewni jeszcze swoich uczuc. Tak czasem bywa. Bedzie lepiej!!! :D
 
G

grzyb

Guest
jak to mowia- lepiej to juz bylo..
ja jestem grześ, jestem pesymista, jestem samotnikiem, jestem lekkoduchem i nawet zdjecie swoje gdzies tu zamiescilem.. ale nie pamietam gdzie.. chyba w profilu :niepewny:

[ Dodano: 6 Maj 05, 21:55 ]
aha na avatarze przeciez mam zdjecie poniekąd :zawstydzony: chyba za duzo czytam ostatnio..
 

.:cooba:.

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Bydgoszcz
hmmm... z tego dzialu raczej sie zrobila sie wymiana kobiecych doswiadczen :p :D

w sumie ja tez nie mam "nikogo"... bo oczywiscie sa przyjaciele, wieksi przyjaciele, mniejsi przyjaciele... znajomi tez sa :p ale tej polowki brakuje... no nie??
 
M

Mała

Guest
A ja nie szukałam, tylko sami faceci mnie odnajdywali :D Teraz jestem szczęśliwa 8 miesięcy w moim super związku z mega super chłopakiem :serce:
 
G

grzyb

Guest
ja nie szukam bo nie chwyta sie steru gdy sie ma sliskie rece.. zdaje sie na przypadek- pojde tam gdzie mnie oczy zaniosa a jesli w tym miejscu nie bedzie nikt na mnie czekal to i tak dobrze bo pewnie tak mialo byc.. choc oczywiscie ten stan nie musi mi odpowiadac.. takie moje zdanie
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
WItam! Bezsensowne POSTY prosze zachować dla siebie :/
 
A

Anonymous

Guest
zawsze szukam w niewłaściwym miejscu :/ więc trzeba czekać az mnie ktos znajdzie a że jestem drobna więc może miec ten ktos z tym porblemy hihih buzialki dla wszystkich szukających :*
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Milusia czemu "bezsensowne"? Kazdy post ma jakis sens :) A propo szukania to chyba kazdy kto jest sam "szuka" tej drugiej polowki ale nie tak doslownie. Przeciez nie wychodzicie z domu patrzac na wszystkich ludzi i zastanawiajac sie czy to aby nie ta moja polowka. Szukamy, oczywiscie, ale szukac doslownie nie ma wiekszego sensu. Mysle ze kazdy ma zyciu cos przeznaczone i wszystko przyjdzie w swoim czasie...a moze moje tzw. szukanie na nic sie nie zda, moze to ta druga osobka znajdzie mnie ? :)
 
Do góry