Punktowanie postów.

W

wiki9969

Guest
A na co to? Szkoda pieniędzy na takie zmiany. Aktualnie stan reputacji możemy sprawdzić na profilu i niech tak pozostanie.
 
M

MacaN

Guest
wiki9969 napisał:
A na co to? Szkoda pieniędzy na takie zmiany. Aktualnie stan reputacji możemy sprawdzić na profilu i niech tak pozostanie.
A ja bym jednak chciał, zeby cos takiego było.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Ludki to lubią co jakiś czas zmiany i coś nowego. Nawet w McDonald's to wiedzą :)
Uwarunkowane psychologicznie.
 
M

MacaN

Guest
Kaznodzieya napisał:
Nawet w McDonald's to wiedzą
Tam wiedza wiele rzeczy, dlatego ich dochód wynosi tyle, co dochód niejednego małego państewka. Może więc rzeczywiście warto pomyśleć nad zmianami?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Owszem . Inwestować widać trzeba na bieżąco z zysku a wszelkie zmiany odświeżają klientelę :)
Jak uczyć się - to od najlepszych.
 
W

wiki9969

Guest
To ja chyba jestem zbyt oszczędna na to. :huh:

A może po prostu będę robiła swoje, a szefostwo swoje. :szuka:
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Yellow Jester napisał:
P.S. MacaN coś ty sobie zrobił z tym avatarem dzisiaj ? To już nieco niesmaczne w odbiorze a i jakimś narcyzmem trąca A fe ...
Masz rację, pycha i brak pokory - oto źródło moich niepowodzeń. Już zmieniam na coś bardziej stonowanego ;)
Mi się akurat podobał ten poprzedni avatar, ale nie zamierzam krytykować decyzji o zmianie, ponieważ ufam MacaNowi. Jestem przekonany, że postąpił właściwie.

Co się zaś tyczy "zaginionych lajków", to sprawę można by rozwiązać za pomocą systemu powiadomień.

Lajk.png


W powiadomieniu byłby odnośnik do polubionej wypowiedzi.



Proszę o troszeczkę cierpliwości, powiadomienie o jakim pisze Yellow jest jednym z wielu dostępnych w oprogramowaniu forum. Kwestia usunięcia usterki, która powoduje, że nie działa. Do końca roku będzie zrobione.
 
K

kate2

Guest
Kaz teraz masz 99 pnt. I własnie o taką sytuację mi chodzi, która mnie zmotywowała do załozenia tego tematu. Nie mam wglądu za co te punty i kiedy zostały przyznane? Musiały być dodane w jakichś ,,starych '' wątkach i forum ich nie wyrzuca. Czytelnie byłoby wtedy, gdyby wyrzucone zostały wszystkie ,,polubione''wypowiedzi, także te spzred miesiąca, jesli ktoś którąś z nich wyróżnił punktem. Automatycznie powinny wskawkiwać na górę. Dobrze byłoby gdyby była przy tym data przyznania punkta no ale już nie będę zbyt wymagająca :)


Albo jeszcze inaczej: Nie można by tak lajkować postów w polu wypowiedzi jawnie? Np; Kate2 lubi to (dany post) ? Choć to i tak nie rozwiązałoby pierwotnego problemu.... :eyebrow:
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
To ostatnie zdanie to raczej kiepski pomysł moim zdaniem.

Na innym ("specjalistycznym")forum którego mam zaszczyt być użytkownikiem, jest także podgląd za co i do kogo i to nawet dla uwaga ! - osób czytających :)
Ale to ostatnie nie jest moim zdaniem zbyt dobrym rozwiązaniem gdyż zauważyłem że źle to pracuje w relacjach użytkowników forum. Takie info dla każdego kto przyznał lubawkę za daną wypowiedź za mocno "obnaża" samych użytkowników i ich poglądy czy system wartościowania. Nie żeby było coś do ukrycia ale jest to nazbyt pochopna ocena która potrafi "za szybko sugerować lub oceniać osobę"
Każdy każdemu zagląda kto kogo popiera a kogo nie i zaraz buduje się obraz jaki nie powinien.

Przysługa dla tworzenia się obozów, stron adoracji i klik.



PS. Masz śliczne dziewczynki kate w Avku. No i widok z okna pewnie także.
 
K

kate2

Guest
Kaz znam zdanie Szefostwa co do jawności punktowania ale moim zdaniem i tak można się domyśleć kto kogo popiera punktem . Wynika to często z samych dyskusji . Narzucać się z tym pomysłem nie zamierzam, tak tylko przyszło mi do głowy....

Kaznodzieya napisał:
Przysługa dla tworzenia się obozów, stron adoracji i klik.
Anonomowe punkty też mogą tworzyć kliki bo można się domyśleć kto z kim trzyma poglądowo :)
Kliki mogą się tworzyć z różnych powodów i w różnych okolicznościach, chociażby częste pogaduchy na shotboxie mogą zacieśniać forumowe więzi między uzytkownikami, tak więc....Tuudno wtedy o obiektywizm w dyskusjach na forum.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Ja nie znam zdania szefostwa. Dzielę się tylko osobistą opinią popartą obserwacją i doświadczeniem.
 
K

kate2

Guest
Kaznodzieya napisał:
PS. Masz śliczne dziewczynki kate w Avku. No i widok z okna pewnie także.
Dziękuję ale pzrecież prawie ich nie widać ;) Tak, zdjęcie to owoc mojego szpiegostwa przez okno ;)



Kaznodzieya napisał:
Ja nie znam zdania szefostwa.
Jeden z bossów miał kiedyś okazję wypowiedzieć się w tej kwestii gdy zahaczyłam o nią.
 
M

MacaN

Guest
Kaznodzieya napisał:
Ale to ostatnie nie jest moim zdaniem zbyt dobrym rozwiązaniem gdyż zauważyłem że źle to pracuje w relacjach użytkowników forum. Takie info dla każdego kto przyznał lubawkę za daną wypowiedź za mocno "obnaża" samych użytkowników i ich poglądy czy system wartościowania. Nie żeby było coś do ukrycia ale jest to nazbyt pochopna ocena która potrafi "za szybko sugerować lub oceniać osobę" Każdy każdemu zagląda kto kogo popiera a kogo nie i zaraz buduje się obraz jaki nie powinien. Przysługa dla tworzenia się obozów, stron adoracji i klik.
Dokładnie, takie podglądanie reputacji było już przerabiane na Forumowisku.
 
W

wiki9969

Guest
Macan, nie ma uprawnień w tamtym dziale. Zgłoś post do moderacji, a administracja się nim zajmie.
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Moi Drodzy, jeśli chodzi o powiadomienia to niestety nie ma możliwości włączyć/napisać aktualizacji by były one wysyłane przy obecnym systemie "pozytywnych punktów". Jeśli natomiast przełączyłbym na system "lajków", powiadomienia będą działać. Jak się na to zapatrujecie?
 

Attachments

  • lajki.jpg
    lajki.jpg
    195,9 KB · Wyświetleń: 1
K

kate2

Guest
B_S_ napisał:
Jeśli natomiast przełączyłbym na system "lajków", powiadomienia będą działać. Jak się na to zapatrujecie?
Ja jestem ,,za'' ale chyba w tym pomyśle raczej osamotniona.
 
Do góry