Przyjemność z sexu.

Lentylka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z piekła rodem xD
Witam dziewczyny. Niedawno straciłam dziewictwo, bolało mnie i przez 3 dni leciała krew, po tygodniu znowu kochaliśmy się z chłopakiem i znowu bolało i leciała krew, chociaż już mniej. Chłopakowi było dobrze, a ja nie czułam żadnej satysfakcji, tylko ból. Za którym gdzieś razem to mi się ureguluje i będę miała przyjemność?? Jak to było u was?? Z góry dziękuję za odpowiedzi :papa:

Ja tam nie mam jeszcze tego za soba ale duzo czytalam:p kiedys będziesz napewno miala przyjemnosc:) Tylko organizm musi sie przyzwyczaić bo to jest nie mała rzecz:) Nie bedzie bolało po jakimś czasie:) a jesli bedziesz miala wątpliwości idz do ginekologa ;)


A moze partner nie taki jaki powinien byc, co? :p
 

nielegalna17

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
220
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
ognisko domowe:)
ten ból za drugim razem jest normalny.. wiekszość dziewczyn go odczówa. Przyjemność z seksu będziesz czerpać gdy ból minie :) Wtedy wszystko nabierze nowe barwy :) aha ;p i myśl o tym,żeby Tobie było dobrze ;p niech facet sie Toba dobrze zajmie :)
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
U mnie już za pierwszym razem było dość przyjemnie :D

Tzn. może nie fizycznie ale psychicznie na pewno tak.

Pamiętam,że nic mnie nie bolało ani nie było krwi.
Po pierwszym razie było kilka kolejnych,bo On był u mnie kilka dni :)


Także miałam szczęście.
 

Marli89

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Aleksandrów Kujawski
Ciekawa jestem jak długo ja mam czekać na orgazm... Kocham się z chłopakiem już 10miesiećy i nic... Bardzo go kocham i nie chce go rozczarować i zawsze udaje orgazmy... chociaż ostatnio jest mi coraz lepiej ale chyba do orgazmu jeszcze dłuuuuuuga droga :( Szkoda bo już mam dość oszukiwania go że szczytuje... On bardzo się stara a ja coraz lepiej udaje orgazmy... Chciał bym szczytować razem z nim...
Co do pierwszego razu to nie bolało, tylko miałam takie dziwne uczucie. Najbardziej mi się podobał pierwszy raz bez prezerwatywy gdy on we mnie doszedł czułam miliony mrówek jak by mnie tam w środku gilgotały! To było boskie!;) Szkoda że tylko raz... później już tego nie było.
Do tych które rozpoczynają swoje życie seksualne: TO JEST COŚ PIĘKNEGO I NIE WARTO SIĘ TEGO BAĆ TRZEBA SIĘ PODDAĆ CHWILI! KAŻDY SIĘ KIEDYŚ UCZYŁ KOCHANIA! A i żeby sex nie stresował to zadbać trzeba o antykoncepcje, ja biorę tabletki bo sądzę że to najlepszy sposób, polecam też globulki.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
a czy chłopak zadbał o Ciebie, przecież seks składa eis z rożnych czynników, np przyjemności oralne. Jeżeli facet potrafi.
Ja potrafiłem swoja była 2 razy doprowadzić do orgazmu przed konkretnym stosunkiem... Wtedy byłem pewien ze i ona ma przyjemność ;)
I ze nie będę musiał nalegać na kolejny raz. A nawet wiele razy było tak, że to ja nie miałem orgazmu a ona miała ;)
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
zawsze udaje orgazmy...
i po cholee go udajesz...jedne kobiety szybciej osiagaja orgazm inne pozniej to nic ze kochasz sie 10 miesiecy mozesz orgazm dopiero osiagnac np.za 3 lata...kobieto nie udawaj ale porozmawiaj z nim o przyjemnosciach moze zmiencie pozycje,wiecej pieszczot inne miejsca...tak tabletki sa najlepsza metoda antykoncepcyjna ale najbardziej niszcza nasz zdrowie...a co ty jeszcze do antykonceptow uzywasz globulek?
 

Marli89

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Aleksandrów Kujawski
Jeśli chodzi o inne pieszczoty np. oralne to na to nie narzekam. Chodzi mi tu tylko o orgazm pochwowy. Natomiast pozycji już przerobiliśmy dużo, mamy nawet książkę z pozycjami.
Wiem że tabletki niestety niszczą zdrowie ale już od czerwca ich nie biorę ale od września mam nadzieje że zacznę. Nie używam globulek z tabletkami, nawet w ogóle nie używałam ich ale słyszałam że są dobre jako dodatkowa antykoncepcja z prezerwatywami. Bo globulki 100% pewności nie dają.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
no jasne ze globulki 100% ochrony przed ciaza nie daja...musisz poczekac aby osiagnac orgazm pochwowy nie przychodzi szybko...
 

madzia1990

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska:)
U mnie dziewczynki za każdym razem jest już coraz lepiej:) Przez kilka pierwszych razy bolało mnie i cała przyjemność poszła w siną dal. Ale teraz już nie boli i coraz częściej chce to robić:) A co do chłopaka to jestem absolutnie pewna, że to ten jedyny i odpowiedni:) Ostatnio zaskoczyłam chłopaka i sama zaczęłam go pieścić, bo miałam wielką ochotę na niego:) Był mile zaskoczony a i mi było dobrze:)
 

ma_lunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kołobrzeg
Trudno mi dać Ci zadowalającą odpowiedź, ponieważ ja nigdy nie miałam problemu takiego.
Nie bolało, nie krwawiłam, nie byłam szczególnie spięta.
Nie wiem dlaczego... Może dlatego, że byłam do szalenstwa zakochana i pewna każdego kroku?
Dla mnie seks od początku był czymś niezwykłym i przyjemnym.
Nie polecam wskakiwania do łóżka facetom, których nie darzy się TYM uczuciem.
Raz mnie poniosła chwila, zamiast prawdziwe uczucie, i naprawde nie było fajnie. Po stosunku, aż mnie mdłości brały..
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Hmm czyli to całkiem podobnie, jak peeting'iem?
Na początku jest strach, trochę boli ale później jest coraz lepiej?
Hmm:)
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
trochę odświeżam bo nie chcę zaśmiecać forum nowym tematem.

Mam pewien problem :/ otóż czasem podczas stosunku odczuwam ból w podbrzuszu. gdy kochamy się w pozycji klasycznej jest wszycho ok, na jeźdźca też ale jak chcemy się kochać od tyły albo np na stole to nie da rady :( mój kochany akurat uwielbia te dwie pozycje jednak ja nie jestem w stanie przetrzymać tego bólu. czy któraś z Was tez tak ma że niektóre pozycje nie wchodzą w grę? czym to może być spowodowane? za "płytka" jestem jak na takie penetracje czy jak?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
to jest normalne..nie kazda pozycja musi odpowiadac kobiecie, wiec jezeli cie boli nie kochaj sie w takich pozycjach a niech chlopak polubi inne...ja nie moge sie kochac na jezdzca poniewaz czuje sie tak jakby mnie rozrywalo i strasznie boli mnie w podbrzuszu wiec w tej pozycji sie nie kochamy
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
moze to byc spowodowane tez tylozgieciem macicy, ja np tak mam i tez pozycja na jezdzca odpada bo odczuwam bol
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
tak moze byc tym rowniez spowodowane ale ja nie mam tylozgiecia macicy a w pozycji na jedzca nie moge sie kochac
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
aj kurdę. my kobiety to się mamy :/ faceci to mogą jak chcą. wrrr.

ps. właśnie poczytałam sobie trochę o tej macicy i chyba to do mnie pasuje. Najczęściej uniemożliwia to pozycję od tyłu a tutaj w moim przypadku ból jest największy.
ehh no trudno pozostaje nam próbować innych pozycji.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
mozesz udac sie do lekarza i sprawdzic czy masz tylozgiecie...a ja radze aby w pozycjach od tylu sie nie kochac. seks ma dawac przyjemnosc a nie sprawiac bol
 

Tashka

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
oj bardzo Ci współczuje, moze rzeczywiscie udaj sie do lekarza lub moze problem lezy tylko w Twojej psychice... Ja przezylam swoj pierwszy raz w wieku 17 z chlopakiem z ktorym potem niedługo sie jeszcze spotykalismy laczyla nas tylko milosc fizyczna, ale moj pierwszy stosunek z nim byl niesamowity, Ci co uwazaja ze za pierwszym razem nie mozna miec orgazmu mylą sie, ja miałam! potem mialam dluga przerwe i teraz jestem z chlopakiem i mam ten sam problem co Ty... Mi sex z nim nie sprawia przyjemnosci tylko ból... nie wiem dlaczego tak sie dzieje, nie lubie sie z nim kochac i udaje orgazmy :/ :/ najgorsze jest to ze on mial wiele partnerek [ 5 ] przede mna i uwaza sie za wielkiego... hmm mysli ze on wie co kobieta potrzebuje i jak jej sprawic przyjemnosc i tu sie myli... nie wiem w czym tkwi problem...
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Owszem uważam że problem może leżeć i w sferze psychicznej i fizycznej. Warto wybrać się do odpowiedniego lekarza by to sprawdzić .istnieją też na rynku różne urządzenia które zastosowane przed stosunkiem pomagają uzyskać przyjemność i osiągnąć orgazm. Warto przemyśleć takie alternatywne rozwiązania.
 

metycja

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
72
Punkty reakcji
3
Dziewczyny, najważniejsze to porozmawiać. Skąd ten biedny facet ma wiedzieć, że coś jest nie tak, skoro udajecie orgazmy? Czyli patrząc z jego perspektywy, wszystko jest spoko. Chyba najlepiej będzie po prostu wyznać prawdę i postarać się wspólnie nad tym popracować.
 
Do góry