Przepraszam Wszystkich!

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Człowiek sie stara i stara....i co ja mogę? Nic nie mogę....
Myśłałem ze moj kumpel blefuje.....a on legalnie i formalnie tu to wszystko umieścił....mogł załozyć oddzielny temat...przepraszam za niego....no cuz widocznie tak musiało być....
Nie wiem jak i dlaczego on o tym wam powiedział....
To jest dobre pytanie....
Ja dziekuje,
Jak to czytam...to se tak myśle ile dobrych ludzi jest na świecie i mimo iz mnie nie znają to mnie pozdrawiają.....heh przynajmniej humor mi sie nie zmienił...bo z wyglądu i psychiki to juz nie jestem sobą....nooo ale ja tu sie wam żale a trza Wam PODZIEKOWAĆ!!!

Nie ma co jestem zaskoczony!!!

DZIEKUJE!!!!

No nie wiem czemu ale ide dalej lezeć bo jak mnie lekarz z komputerem zobaczy to bede miał przekichane....do zobaczenia!!!!!

Bądzicie ZDRÓW zobaczymy sie znów.... :)
Mam taką nadzieję.... ;)
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
eh nie smuatj sie i nie przepraszaj... nie masz za co ... Kurcze u mnie tez nie jest najlepiej z tym zyciem :( kurcze czasami zastanawiam sie nad najgorszym ....
ale po co dlaczego... Nauczyłem sie zyc ze smutkiem na twarzy i taki pewnie zostane ... Ty jestem fajna dziewczyną ... Poradzisz sobie ... W Twoim przypadku napewno nie jest ci do twarzy ze smutkiem :* wiec usmiechnij sie la la la nawet moge ci zaspiewać :p
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Ja dziekuje,
Jak to czytam...to se tak myśle ile dobrych ludzi jest na świecie i mimo iz mnie nie znają to mnie pozdrawiają.....
Deras,przecież jesteś jednym z nas.Forumowiczem z Forumowiska.
Pozdrawiam serdecznie,wracaj do nas szybko.
 

loginn

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Stąd to przecież jasne ;s
ja żeby nie zakładać kolejnego tematu

przepraszam każdego forumowicza który czyta moje posty za moje

Chaotyczne pismo którego przeważnie nikt nie rozumie...
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Przepraszam wszystkich z mojego otoczenia za to, że jestem tak złośliwa, momentami sarkastyczna i potrafię być wredna.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Chcialbym przeprosic wszystkich uzytkownikow Forumowiska, ktorych kiedykolwiek, w jakikolwiek sposob urazilem. Robilem to nieswiadomie najczesciej, przepraszam! Ciesze sie, ze moglem spedzic troche czasu na forumowisku i poznac wiele ciekawych osob i ich historie. Dziekuje



Zegnajcie.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Przepraszam za to, że jestem dla nie których problemem..
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Nie będzie bo nie ma jak być dobrze..

Przepraszam mamo..
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Nie miałem wczoraj możliwości więc zrobię to dziś otóż chciałbym przeprosić K.P, nie mogłem tak postępować wobec ciebie.Chciałbym cofnąć czas i nie wracać już do tego, to są szczere przeprosiny na które zasługujesz, ma nadzieje że jesteś teraz szczęśliwa :)
Powodzenia przyjaciółko :papa: .
 
Do góry