Przeczytajcie tą książkę!!!

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Przeczytajcie książkę "Potęga podświadomości" jest po prostu super!!!
 
K

kiwi

Guest
hmm.. am może coś więcej o niej opowiesz :> jaki to rodzaj? :> horror, komedia (no tytuł raczej na to nie wskazuje :p)
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
To jest książka o twojej podświadomości jak ją wykorzystać, są tam dowody na to że jak myślisz tak właśnie się dzieje, np. gdy myślisz o tym że za kilka dni spotka cię największy pech to tak właśnie się stanie, a gdy myślisz, że jesteś najszczęśliwszą osobą to podświadomość tak zareaguje że tak będzie. Naprawde warto ją przeczytać jest po prostu super!!!
 
K

kiwi

Guest
hmm.. ciekawy temat... może sie skusze :p dzięki za info ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
tyteczka napisał:
są tam dowody na to że jak myślisz tak właśnie się dzieje, np. gdy myślisz o tym że za kilka dni spotka cię największy pech to tak właśnie się stanie, a gdy myślisz, że jesteś najszczęśliwszą osobą to podświadomość tak zareaguje że tak będzie
Ja myslalem ze takie cos to jest autosugestia wmawiamy sobie ze tak bedzie.
 
A

Alqua

Guest
tez słyszałam o autosugestii... ale musze poweidziec ze nam mnie to nie działa ** wmawiałam sobie rózne rzeczy ale... no nie wychodzi mi - nawet kiedy nie jestem do tego pesymistycznie nastawiona :p ^^"
Hm.. A jaki to jest autor tej ksiązki ? [mimo wszystko moze tez sie skusze]
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Joseph Murphy to jest autor książki Jeżeli słyszałaś coś o tym to chyba coś w tym jest ja w to szczerze wierzę
 
A

Alqua

Guest
dzięki, jesli gdzieś znajde napisze jakie wrażenia po :)
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
hmm... ja wolę Harry'ego Pottera zapraszam na stronę anty emmy watson, www.emma-szmatson.mylog.pl ona grała hermionę granger, ale w rzeczywistości jest strasznie pusta i głupia narcia
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
bardzo lubię gadać na forum nie wiem jak wy, ale mi się tu podoba chciałabym mieć w końcu jakąś gwiazdkę a co myślicie o Harrym Potterze co? dla mnie jest cool, i nie dlatego, że innym się podoba, to moje własne upodobanie. równie dobrze mogłabym woleć serie niefortunnych zdarzeń, ale ona jest głupia.
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
może przeczytam ale Harry Potter jest cool a co dopiero film! widziałam trailer, oderwać oczu nie można od tego!

[ Dodano: 12 Maj 05, 13:34 ]
ale nuda wpadnijcie czasem do mnie www.emma-szmatson.mylog.pl

[ Dodano: 12 Maj 05, 15:44 ]
może przeczytam:)
 
D

Dora

Guest
czesc ja polecam książki Astrid Lindgren moze sa dla dzieci ale ja je bardzo lubie . Ja wiem poprostu jak w Szwecji jest !!!!!
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
tyteczka napisał:
"Potęga podświadomości"

Czytalam i polecam tak samo jak "Plec mozgu" moj byla dal mi ja do przeczytania by uwiarygodnic swoje teorie ;) na temat kobiet i mezczyzn, ale musze przyznac ze bardzo ciekawa
 

pucek13

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
277
Punkty reakcji
0
radze też przeczytać książke pt: Ewolucja czy Egzekucja jest ciekawa i odrazu można sie z niej wiele nauczyć w prosty sposób:)
 

bujaka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
pucek13 napisał:
radze też przeczytać książke pt: Ewolucja czy Egzekucja jest ciekawa i odrazu można sie z niej wiele nauczyć w prosty sposób:)
hm..ta książka nosi tytul"Ewolucja cze Egzkucja" czy moze nie wiesz jak ona sie dokładnie nazywa ?? :>
 
Do góry