Program do tworzenia muzyki

Coldiee

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Witam,
Poszukuję w miarę łatwego w obsłudze i darmowego programu do tworzenia muzyki. Najlepiej jeśli też byłaby możliwość wsadzania motywów z różnych stylów(jak np. blues).
Pozdrawiam ;)
 

wwwibi

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Polecam Fl studio. Nie jest to darmowy program ale w internecie jest dużo linków do wersji zcrackowanych. Program jest w miarę prosty w obsłudze i można w nim zrobić prawie każdy rodzaj muzyki.
 

pablo16

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
WItam . Potrzebuję wsparcia. Chcę zrobić studio do nagrywania muzyki Hip Hop. Mam w piwnicy puste pomieszczenie , z którego chcę zrobić studio. Póki co mam : laptop , mikrofon dynamiczny sennheiser , słuchawki sennheiser, wyciszenie na ściany - ( doniczki torfowe ) oraz odsłuch,głośniki. Zależy mi na dobrej jakości. Może w coś trzeba zainwestować?
Studio robię z kolegami więc z kasą byłoby trochę lepiej . Jaki program polecacie do robienia bitów Hip hopowych ? A może jaki sprzęt w tym celu należałoby kupić bo się nie znam na tym. Liczę na wsparcie. Każdy szczegół jest istotny . Pozdrawiam :)
 
D

Damianos500

Guest
Program do robienia bitów fl 9 się na da :) trudniejszy program reason. w jednym i w drugim stworzycie dobre bity tylko potrzeba wam chęci.
 
Do góry