Problem z rozszerzeniem mkv

Kanatekashi

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdynia
Witam,
Mam dosyc nie przyjemny problem z filmami matrioska [mkv]. Otoz ogladam sobie filmy, jeden ma po 1.4gb [jest to serial], i co pewien czas zacina sie, jednak po paru s leci dalej. Nie moze byc to wina komputera, gdyz jest to kolos [smiga nawet GTA5]. Duzo czytalem zanim zalozylem temat, jednak zadna z rozwiazan nie przynioslo efektu. Probowalem innym programem, i tez nic. Korzystam zawsze z KMPlater'a, ktory tym razem zawodzi.Probowalem GOM i VLC takze, jednak bez efektow. wiec je odinstalowalem i wyczyscilem rejestry. Nie mam smietnika w ustawieniach i kodekach. Poniewaz na komputerze mam tylko zainstalowane sterowniki, GTA5, KMPlayera, i suplementy podzespolow, ktore sciagal Windows Update. Nie wiem co moze byc przyczyna. Filmy Blu-ray, ktore waza po 13gb smigaja swietnie. Prosze o porade, dziekuje, pozdrawiam-Kanatekashi


***Nie umiem zedytowac post***
Pomylilem sie, mialobyc GTA 4, a nie GTA 5. Przepraszam, moj blad
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Spróbuj wywalić wszelakie te playery i co ważniejsze kodeki, jakie masz poinstalowane w systemie. Następnie zainstaluj SMplayer i w ustawieniach w zakładce video ustaw sterownik wyjściowy na GL2. Zobacz czy wtedy będzie odtwarzać poprawnie.
 
Do góry