Prezent na ślubie dla rodziców

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Znalazłam w necie coś takiego i doradźcie. //www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/106
czy to dobry pomysł na prezent dla rodziców w momencie podziękowań na ślubie? I do tego wiadomo, chcemy kupić po bukiecie kwiatów. Tam oczywiście można ułożyć swoją dedykację, napisać co się chce itd. Ale chodzi mi o sam pomysł, co myślicie? Do tego można też dokupić taką podstawkę i jak się na niej postawi to kryształek świeci.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Sama chciałam coś takiego kupić, ale zrezygnowałam z uwagi na małe rozmiary :)
Tak? :) A w jakich chciałaś rozmiarach? Jak duże chciałaś? Bo jak tak patrzę na rozmiary 10x7x3 to mi się wydaje takie akurat. Może dlatego, że już nawet wiem gdzie by mama mogła to postawić hehe. Tylko gorzej z przyszłą teściową...może dla niej też będzie ciutkę za małe ?
 

Griffith

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
Jeśli twqoi rodzice lubią takie rzeczy to kupuj śmiało. Dla mnie to kolejna zawalipółka
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
ja uważam, że dobry motyw... tylko żeby to miało sens to wymyśliłabym coś fajnego, jakiś fajny tekst, może jakoś taki związany tylko i wyłącznie z waszymi rodzicami, żeby to było takie osobiste wyznanie, a nie oklepany tekst ściągnięty z neta.
 

mimim999

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Peachem. Lepiej żeby to były wyznania płynące z głębi serca, a nie pierwszy lepszy wierszyk znaleziony na internecie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Postawiłabym na Wyjatkowy Prezent, jak chociazby podróż balonem i np. zjedzenie w nim śniadania... To jest moim zdaniem rewelacyjny pomysł na taki własnie preznet.
 
F

forumowicz01

Guest
Zgadzam się z Peachem. Lepiej żeby to były wyznania płynące z głębi serca, a nie pierwszy lepszy wierszyk znaleziony na internecie.
Dokładnie tak! Coś osobistego fajnie by się tu prezentowało. Albo jeszcze może pomyśl, żebyście dołączyli tam do tego Wasze zdjęcie wspólne a nie tylko sam tekst?
 

patrycja686

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Trochę do zbierania kurzu, ale zawsze jakaś pamiątka. Zgadzam się z poprzednikami, tekst koniecznie jakiś od siebie,albo jakiś niebanalny cytat,rodzicom na pewno sie spodoba.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiecie co, ja to się tak zastanawiam...Sama za pół roku wychodzę za mąż i oczywiście też planujemy kupić jakiś upominek dla rodziców, ale przeraża mnie ta moda na mało praktyczne bibeloty, które będą później stać i zbierać kurz... Myślałam raczej o czymś praktycznym, np. zainwestowałabym w sztućce jakieś wypaśne, bo rodzice korzystają jeszcze z tych, które sami dostali na ślub ;-) Przeglądałam ostatnio ceny taich fajnych kompletów i myślałam, że z krzesła spadnę, bo takie to drogie :D Ale jestem uparta i tak przegrzebałam Internet, że znalazłam supersztućce z wyprzedaży. Myślicie, że dla praktycznych rodziców to dobry prezent? Rozważamy z narzeczonym jeszcze kupno porcelanowej zastawy, albo jakiegoś bajeranckiego urządzenia do przyrządzania warzyw na parze... Macie jakieś inne ciekawe pomysły na takie prezenty, które będą mogły zostać wykorzystane, nie tylko jako zbieracze kurzu? ;)
 

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
A może jakis fajny ekspres do kawy tyle jest teraz tego różne kolory fajne wzory i kształty .. mysleze to był by fajny prezent no i też praktyczny :) i wtedy do tego można kupic jakieś szklaneczki czy kubeczki co tam wolicie :)
lub kosz obwiązanykokardączy innymi tam ozdobami a w srodku rzeczy typu winko przeróżne czokoladki np z waszymi inicjałami czy cos w tym stylu :)
 
F

forumowicz01

Guest
Sztućce to mi się kojarzą z dobrym prezentem dla pary młodej ale nie dla rodziców. Moim zdaniem średni pomysł.
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Moja siostra ze szwagrem dali rodzicom/ teściom na ślubie ich karykatury :037: oczywiście zrobione przez profesjonalistę.
Jeśli ktoś ma poczucie humoru uważam, że to świetny prezent i równie świetna pamiątka.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ekspres do kawy też dobry pomysł, z tym, że np. mój tata to ma jakiś tam upatrzony, coś bym kupiła źle i już by był średnio zadowolony ;P a jednak chcialabym, aby to była niespodzianka :)

A dlaczego sztućce dla młodych mogą być, a dla rodziców nie? :p Właśnie przez takie podejście w wielu domach ludzie od lat mają te same sztućce, ktore dostali na własny ślub :D u nas była ostatnio spora impreza w domu i nawet sztućce trzeba było pożyczyć, bo z tych używanych na co dzień zabrakło ;P
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Wydaje mi się, że nie powinno się rodzicom dawac takich prezentów jakie zwyczajowo dostają młodzi. Powinno być to raczej coś symbolicznego, po prostu na pamiątkę, w końcu to święto młodych, a nie ich rodziców.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Dokładnie... Prezent dla rodziców w tym dniu powinien być symboliczny, to ma być pamiątka. Na pewno nie braknie okazji, żeby dać im praktyczny prezent. Mogą to być np. urodziny, imieniny, święta czy ich rocznica ślubu...

Pomysł z karykaturami bardzo dobry ;)
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Hmmm, może macie rację...Ale kurcze, będę mieć w takim razie problem z moimi rodzicami, bo jakieś statuetki, szkatułki i inne dyplomy odpadają w Ich przypadku...
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Jeśli Wasi rodzice lubią tego typu rzeczy to kupuj śmiało, ładna pamiatka :) Fajnym pomysłem jest też krótki filmik z Waszymi zdjęciami jak dorastacie, bardzo wzruszające :)
 

Alyshia

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2012
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Albo album rodzinnych zdjęc, wspólnych, tylko Twoich i z przyszłym mężem :)
 
Do góry