Pozdrowionka

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
a ja bym chciał bardzo pozdrowić moją przyjaciółkę, która jest najwspanialszą osobą na świecie, jest po prostu chodziącym Aniołem, po tej brudnej ziemi( ale za to jakże pieknej)
ma problemy, a ja nie potrafię jej pomóc :(
a tak bardzo bym chciała zobaczyć znowu tą iskierkę w jej oku...
Pozdrowionka dla wszystkich moich znajomych :) tych starych i nowych :D
FAJNIE, ŻE JESTEŚCIE!!!!!!!!!!!!!
BEZ WAS BYŁO BY STRASZNIE NUDNO :eek:k:
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Pozdrowienia dla mojej jedynej kochanej siostry i dzidziusia, który jest jeszcze u Niej w brzuszku :D
 

munia_z

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
nie z tej ziemi
o jak słodziutko :]
życzę dużo zdrówka dla Twojej siostrzyczki i jej maleństwa
i dla Ciebie Dona21 też wszystkiego najlepsiejszego :D
żeby zawsze Ci się uśmiechał tak pysio jak teraz ;)
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Tomi a dlaczego mnie masz na oku he he czyżbym mial coś na sumieniu :) nawet ciebie nie znam i pierwszy raz widzę na forum ,ale długo tu nie byłem może coś przegapiłem pozdrowienia dla ciebie i mam nadzieję,że długo będziesz mnie miał na oku :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
pozdrowienia dla wszystkich którzy nie byli tu jeszce pozdrowieni :) czyli dla mnie tez :]
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
POZDRAWIAM najserdeczniej Nikusie która za niedługo WRÓCI do nas ;)) Ribanke, Dorunie, Angela, faithlessa, kristoforo1956, Gekonka, Tomiego (taaak - Ciebie tez :p) , Arinke , HEXa ... i wszytskich niewymienionych ;)))

Pozdrawiam
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Milusia 32 serdecznie dziękuję za pozdrowienia i ja ciebie serdecznie pozdrawiam i wszystkich forumowiczów tych których znam i tych których nie znam.Ciebie Milusia pragnę tą drogą przeprosić serdecznie za moje słowa,w trakcie dyskusji wiem,że pomysł nie był twój i mam z tego powodu wyrzuty sumienia mam nadzieję,że nie gniewasz się na mnie jeszcze raz chcę ciebie przeprosić wobec forumowiczów ,muszę zwarzać na to co czytam i co piszę jeszcze raz ciebie serdecznie przepraszam,życzę ci przy okazji miłego spędzenia wakacji w górach i szczęśliwego powrotu ,szybkiego spotkania na forum :) czekam z niecierpliwością :przytul:
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
a ja pozdrawiam pieska, kotka i cale moje miasto ^^ :D B-tów :zawstydzony:

A tak z forumowiczow to Done, Tomiego, Papilona, Białą dame, Efcie..no i tam wszystkich, wszystkich.. ;) :*
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
kristoforo1956 napisał:
Ciebie Milusia pragnę tą drogą przeprosić serdecznie za moje słowa,w trakcie dyskusji wiem,że pomysł nie był twój i mam z tego powodu wyrzuty sumienia mam nadzieję,że nie gniewasz się na mnie jeszcze raz chcę ciebie przeprosić wobec forumowiczów ,muszę zwarzać na to co czytam i co piszę jeszcze raz ciebie serdecznie przepraszam,życzę ci przy okazji miłego spędzenia wakacji w górach i szczęśliwego powrotu ,szybkiego spotkania na forum czekam z niecierpliwością
Kristoforo..... niepotrzebnie :zawstydzony: NIc sie nie stało!! :* :przytul:
Dziekuje! :przytul:
 
Do góry