Pomozecie?

Status
Zamknięty.

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Chcialam zrobic dla mojego chlopaka i dla mnie kolacje przy swiecach :) I tu jest maly problem :niepewny: Zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac :zalamany:

Co kupic? O czym nie moge zapomniec? O czym musze? Co moge ugotowac? Jakie macie pomysly? Jak udekorowac stol/okolice stolu?

Macie jakies pomysly?
A moze Wy macie jakies wspomnienia z Waszych kolacji? Podzielicie sie?
Wiec jak? Pomozecie?
 
F

faithless

Guest
Jakos nigdy nie byłem na kolacj przy siwiecach :(
Powinnas zrobic cos letkiego najlepiej to co lubi najbardziej :)
Wiecej ci nie pomoge bo jestem w tym ciemny :wstyd:
Pozdrawiam :)
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
hejka najpierw dowiedz się od chłopaka co lubi jadać? :)

[ Dodano: 8 Czerwiec 05, 19:23 ]
biały obrus,biale świece w srebrnych świecznikach, teraz na wiosnę truskawki w śmietanie na słodko,może lody na deser,jakieś sałatki,po poznaniu jego gustów kulinarnych coś co on lubi,a na stole koniecznie ładny bukiet kwietów ,najlepiej na środku stołu :)
 

kohinoor1

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
nie zapomnij o nastrojowej muzyce :) jest bardzo wazna,jesli chodzi o jedzenie to najlepiej wlasnei jkaby to bylo ulubione danie twojego chlopaka,najlepiej jakies lekkostrawne.Na stole mozesz rozrzucic pplatki roz (mi sie tak przynjamniej podoba ;)) oczywiscie ladnie sie ubierz na ta okazje ale tez nei przesadzaj z ubiorem no i to by bylo na tyle,zycze udanej randki (kolacji) :)
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Dziekuje za rady :) Jestescie naprawde kochani ;)
Podsuneliscie mi mnostwo pomyslow (te platki roz, slowo daje, w zyciu mi by nie przyszly :D )

A majac na mysli "potrawy lekkie" o co konkretnie chodzi? Macie jakies pomysly?

No i oczywiscie czekam na pomysly innych...:)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Ja bym dała czerwonu obrós,na nim białe talerze.Na środku stołu postawiłambym jakieś szkalne naczynie,w ktorym byla by woda,do tej wody najlepiej właśnie płatki róż,pieknie by pływały.Sa takie małe świeczki,je sie też wkłąda do wody i one pływają.
I tak jak inni polecam sałatki,może być sałata,z pomidorami,oliwkami i tymi :cenzura:erelami.Z tuńczykiem.Jka tu juz na forum wspominałąm,polecam smażony ser camembert,jest wysmienity.Mogłoby byc nawet leczo,ale niewiewm czy to każdyn preferuje.Ryba jakaś,na kolację by pasowała.Pozdrawiam. :)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Nie ma za co KATRINA o tym mogłabym pisać godzinami,ale rysunki najlepiej to oddają.
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Masz moze w takim razie jakies fotki?
Moze jakies ciekawe linki?
:) :) :)
 

selena23

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
438
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
nasrojowa kolacja, przede wszystkim romantyczna muzyka, swiece zapachowe, polecam zapach opim-urzekajacy maja ciemne kolory, ewentualnie rozane, szampan :) lub dobre wino wedlug gustow, do jedzenia proponuje sprawdzone przepisy, kilka razy robielam nie sprawdzone i roznie bywalo, raz ryba w sosie smietanowym zapiekane, niestety wyszla zbyt kwasno :/ ale w zasadzie kolacja i tak wypadla wspaniale, nastroj robi swoje :hyhy: Salatki z owocow morza,tylko dowiedz sie czy chlopak lubi :D na deser lody, truskawki z bita smietana tez dobry pomysl, co do dekoracji stolu to juz wedlug gustow, w sumie i tak bedzie patrzyl na ciebie :hyhy:
udanej kolacji... :D
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Nika (link swietny, przyda sie nie tylko na ta okazje :) )
Ribana (nie ma sprawy, juz jakos sobie poradze :) )
Selena23 (nowe pomysly-hmmm..serio myslisz, ze bedzie patrzyl tylko na mnie ;) )

Dziekuje :*
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
katrina nie przesadzaj kolacja nie musi być aż taka niech będzie skromna, taka na jaką ciebie stać a rację ma fajhtlees wystarczy miłość on rzeczywiście jak kocha to tylko na ciebie bedzie patrzył ,a kolacja i tak mu bedzie smakowała bo raczej tobą się zachwyci ,ubierz się ślicznie ,a wszystko bedzie dobrze,powodzenia :super:
 

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Dziekuje :* w takim razie nie bede juz sie tak tym stresowac :) W koncu maja to tez dla mnie byc fajne, niezapomniane chwile.. ;)

A macie jakies pomysly na fajna, nastrojowa muzyke? :D :D :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry