Pomoc

Status
Zamknięty.

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
a gdzie mozna skasowac te ciasteczka? bo ja slepa cos jestem i nie widze:p
Panel sterowań / opcje internetowe/tymczasowe pliki internetowe/usun pliki cookies :D

W przeglądarce IE klikamy na przycis ZEGAR Z ZIELONA STRZAŁECZKĄ OBOK GWIAZDKI i kasujem :D lol
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A jakiej treści maile piszecie? Tak centralnie prosto z mostu, że chcecie próbki, czy coś ściemniacie? :)
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Ludzie mam pyt. Czy w emailu który pisze do firmy podać swoje dane ... A jeśli taaak to jakie? Czy trzeba mieć wiecej niż 18 lat ... czy jako 13 latka moge prośbe wysyłać o gadżety ;PO ?
 

Rzadza_zemsty

Mistrz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
660
Punkty reakcji
0
Miasto
Tajne
Jak najbardziej powinno sie pisac tam swoje dane w postaci : imie nazwisko , adres zamieszkania i numer telefonu - potrzebne dla kuriera, bo czesto kurier dzowni w przypadku zapytania o drogę ;)
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Eee już po sprawie ... Podałam IMIE nazwisko , miejscowość , województwo , kod pocztowy , i ul. ! A telefonu nie podałam ... I raczej w następnych listach nie podaamm... ! Nie chce sobie narobić kłopotów ... Prziuecież to wszstyko jest niepewne ... !
 

krewetka2

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam wszystkich :)
dopiero niedawno dowiedziałam się o istnieniu darmowych gadżetów, próbek itp. mam już parę adresów, ale przed wysłaniem maili mam 2 pytania do wszystkich zaawansowanych:

czy po tym jak wyślecie w mailu swój adres nie dostajecie niechcianych przesyłek na pocztę tradycyjną ( chodzi mi o to, że najpierw dostajecie np. breloczek a potem co miesiąc tonę makulatury).

czy piszecie wprost o gadżety czy piszecie że jesteście zainteresowane ich ofertą i prosicie o same informacje?

wasza odpowiedź bardzo by mi pomogła i rozwiała wątpliwości :)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
ja tez mam pytanko :D
chyba jestem mało kreatywna i z polskiego tez za dobrze nie stoję zatem powiedzcie mi proszę co piszecie w takich listach? chodzi mi o treść :)
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Yy..mam problem - jak ma miej wiecej brzmieć e mail do zagranicznych firm,dodam że nie znam ang .
 

coldrex

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
jak moglby ktos napisac pare sposobow jakie maile pisac do roznych firm bylabym bardzo wdzieczna ;) i na jakie zgloszenia przysylaja probki?
 

wika141

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
do firm piszę albo prosto z mostu, że zbieram gadżety i czy mogliby coś wysłać, albo że uważam że jest ta firma jedną z lepszych tego typu i planuję zostać ich klientem i czy mogą wysłać informatory/katalogi itd i mile widziane gadżety :D do urzędów miast, że planuję się do nich wybrać i proszę o informatory i gadżety , a o próbki kosmetyków, to że moja cera jest skłonna do uczulenia i zanim sie kupi pełny produkt chce się go najpierw wypróbować. :) Mam nadzieję, że pomogłam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry