Pomoc

Status
Zamknięty.

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214

Jesli czegoś nie wiesz lub chcesz uzyskac stosowną pomoc przy pisaniu mail, wyborze skrzynki mailowej,albo chcesz zadać jakieś zapytanie to dobrze trafiłeś/aś. Możesz liczyc na pomoc innych!
 

Poziomka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
569
Punkty reakcji
1
No to ja mam pytanie. (nie wiedziałam gdzie mam to napisać...) Dlaczego nasz temat został zamknięty? Według mnie było o wiele lepiej gdy było wszystko razem... A teraz? Jak Wy myślicie?

Edit: Wiecie co? Ja stąd uciekam... Jak będzie tak jak kiedyś, to wróce. Teraz nie mam ochoty tu pisać.
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
W jednym jest Podane imie i pierwsza literka nazwiska - stanowczo wystarczy :), a co do drugiego to jest Biuro Obsług Klienta - tylko tyle było napisane :) Adresu mailowego nie podam bo się rzucicie i bedzie spalony. Wtedy ja nie dostane i wy tym bardziej tez nie.
Ale jak juz tak zwracacie uwage to może same byścioe podawały maile do super paczek, linki, pozytywy i negatywy

Z inne beczki :)
Jesli nie jestes pewny tego co się kryje po tą nazwą Kliknij, Konkurs to najedz myszka na nazwę i kliknij prywym przyciskiem myszki i wcisnij właściwości. We właściwosciach bedzie podany link do strony. Tak sie upewnisz czy Cie ktoś w jaja nie robi :)
 

Poziomka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
569
Punkty reakcji
1
W jednym jest Podane imie i pierwsza literka nazwiska - stanowczo wystarczy :), a co do drugiego to jest Biuro Obsług Klienta - tylko tyle było napisane :) Adresu mailowego nie podam bo się rzucicie i bedzie spalony. Wtedy ja nie dostane i wy tym bardziej tez nie.
Ale jak juz tak zwracacie uwage to może same byścioe podawały maile do super paczek, linki, pozytywy i negatywy

Z inne beczki :)
Jesli nie jestes pewny tego co się kryje po tą nazwą Kliknij, Konkurs to najedz myszka na nazwę i kliknij prywym przyciskiem myszki i wcisnij właściwości. We właściwosciach bedzie podany link do strony. Tak sie upewnisz czy Cie ktoś w jaja nie robi :)
No, wreszcie będzie sposób na takie osoby... ;) Dzięki :D
 

kokko

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
ten sposób z ciasteczkami u shreka raczej nie zwiększy szans na wygraną. lepiej już grać raz dziennie :) mi się tak udało jak przestałam kantować :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry