Polacy mistrzami rozwodów?

Status
Zamknięty.

supersluby.pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
osoby nie wierząca (jeżeli jest para-> nie tyczy się to sytuacji gdy jedna osoba jest wierząca a druga nie) nie powinny brać ślubu kościelnego, bo nie o to w nim chodzi. Jak ktoś chce mieć ładną suknie z welonem, wesele i tą całą oprawke to równie dobrze może to zrobić podczas ślubu cywilnego
 
Z

zypek84

Guest
Ty tak twierdzisz, ja podobnie, i wielu użytkowników również, ale co z tego skoro w praktyce wygląda to zupełnie inaczej?
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
A ja mam na ten temat zdanie wyrobione...
My bierzemy slub nie dla ludzi,dla rodzicow tylko dla samych siebie chcemy przysiegac przed Bogiem...

Nie rozumiem ludzi ktorzy biora slub ze wzgledu na innych...ale kiedys kazdy z nas zostanie przez Boga rozliczony
 
Z

zypek84

Guest
Ja też biorę go dla siebie, i coraz mniej pasuje mi to otoczenie jakie temu towarzyszy - nie każdy człowiek dobrze młodym życzy. Kilka dni temu przypadkiem słyszałem jak ciotka obrabiała dupę parce, na której weselu była, normalnie masakra.
 
Z

zypek84

Guest
I to jest najgorsze w takich zbiegowiskach, ludzie przychodzą, żeby tylko przyjść, a ich intencje są niezbyt szczere.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
tego sie niestety nie uniknie :]

ludziom sie nudzi i na pewno znajda cos co im sie nie spodoba :] i juz maja temat do rozmow
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
u mnie na pewno beda

wiadomo jak to ślub w kosciele na wsi :/

A ty mieszkasz i bierzesz slub na wsi??

NO ja jak bym brala w Polsce to by ciekawscy przyszli,ale biore w Niemczech tu jest inna mentalnosc,a do tego duze miasto wiec to mowi samo za siebie...Zreszta z tego co ksiadz mowil to tu jak sa sluby to kosciol jest na dana godz.zarezerwowany i w srodku sa tylko goscie rodzina itd.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
niestety na wsi

i jest tu bardzo duzo wrednych ludzi
ale na to juz nic nie poradze
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
naprawde u mnie na wsi sa mega wredni ludzie
tylko patrza zeby Ci cos nie poszlo :]
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Podejrzewałam to od dawna. Moi poprzednicy w większości mają rację- ludziom nie chce się ratować swoich małżeństw. Smutne, ale prawdziwe ...
 
Z

zypek84

Guest
To chyba już choroba tego świata - nie dbamy o najważniejsze wartości, nie liczy się szczęście naszych dzieci bo przecież rozwodem po części uderzamy w nie i niszczymy im dzieciństwo. W wielu sytuacjach lepiej jest przymknąć się na chwilę, nie krzyczeć, uspokoić się i wyluzować. To właśnie przez głupie problemy małżeństwa są rujnowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry