Podróż Poślubna

kopcik

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2010
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Dziewczyny, gdzie chciałybyście pojechać? Mi się tak marzą Malediwy! jak ogladalam fotki to masakra!!! domki na wodzie........... cos przepięknego! i od razu tam sesja slubna!!! eeeh ktos mowil ze marzenia sie spelniaja :p moze w prezencie dostaniemy :p
 

Jerzy Ciesielski

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2010
Posty
45
Punkty reakcji
2
Faktycznie - Malediwy to bajka i znajomi pojechali tam wlasnie na podroz poslubna. Dokladnie tak jak opisujesz - domki na palach, wspaniala laguna, rafa itd. Ale mimo wszystko jesli ktos rozwaza tansza opcje to polecam Egipt gdzie w dobrym hotelu podroz polsubna tez powinna byc udana.
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
A może zamiast jechać na jakąś wycieczkę egzotyczną to warto by pojechać na "objazdówkę"?
np. 2 dni w hiszpanii, 2 dni we francji, 2 dni gdzieś tam indziej? Na pewno będzie trochę drożej niż egipt, czy inne popularne kraje, ale wydaje mi się, że jednak wieksza przygoda, lepsze wrażenia :]
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
Mi się marzy podróż Do Chin i Korei Południowej...ale to są tak drogie wycieczki że pieniędzy ze ślubu by nie wystarczyło :(ale pomarzyć zawsze można...ehh..
 
M

maja_jamam

Guest
A ja mam dość przyziemne marzenie. Chciałabym się wybrać po całej tej zamocie na tydzień do jakiegoś cichego spa. Zastanawiamy się nad spa Głęboczek. Taki przyjemny hotel umiejscowiony w winnicy. Robią fajne zabiegi z wina, można pospacerować, popróbować wyroby ;-)
 
D

Dorka123

Guest
A może zamiast jechać na jakąś wycieczkę egzotyczną to warto by pojechać na "objazdówkę"?
np. 2 dni w hiszpanii, 2 dni we francji, 2 dni gdzieś tam indziej? Na pewno będzie trochę drożej niż egipt, czy inne popularne kraje, ale wydaje mi się, że jednak wieksza przygoda, lepsze wrażenia :]
objazdówkę to można na każdą inną wycieczkę pojechać, podróż poślubna to raczej powinna byc spokojniejsza, moim zdaniem ;) najlepiej bezludna wyspa, ale takich ofert chyba nie ma w przystępnych cenach ;)
ostatnio oglądałam oferty i np. Madera jest dość tania w Itace, zawsze myślałam, ze to droższe wakacje, na podróz poślubną chyba moze być, co?
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
My jedziemy do Chorwacji zaraz po ślubie. Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać :)
 

jordi krk

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
a mi się marzy Brazylia :) piękne plaże, duże miasta, taniec...
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
A ja też nie mam jakiś wygórowanych marzeń ;) Mogłyby być na przykład Bałkany albo Portugalia ;) Chociaż przeglądając internecie oferty na allinclusive.com.pl znalazłam wycieczki na Dominikanę - która przyznam się szerze wprost mnie zauroczyła :) Przepiękne widoki :) No ale będę musiała jeszcze trochę odkładać na taki rarytas ;)
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
My mamy podroz poslubna za soba - bylismy w Chorwacji. Gdybysmy mieli wiecej kasy, to pewnie tez bym wybrala Malediwy albo inne egzotyczne miejsce. Ale nasz miesiac miodowy tez byl super. Najwazniejszy jest sam nastroj takiej podrozy. :) Teraz sie wybieramy w 5 rocznice slubu i chyba tez do Chorwacji, ale tym razem na objazdowke z Funclubem.
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja bym chciała pojechać do Paryża:) Może to stereotypowe, ale od dziecka o tym marzę:)
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Zależy jaki kierunek obierzemy,bo jeżeli nie chcemy wyjeżdżać poza europę,to zdecydowanie polecam Turcję lub Cypr-wyspę miłości. Bardzo fajnie jest też na Majorce i wyspach Kanaryjskich. Natomiast poza europe,to zdecydowanie gorący Meksyk
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
a mi się marzy Zanzibar, rany jak magicznie go tutaj opisali -> //www.kobieceprawdy.pl/article_uni/kogiel-mogiel/pocztowka_z_zanzibaru.html mam ślub za rok, więc mam nadzieje uzbierac fundusze :)
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Mnie się marzy Indonezja albo Kuba :))) Ale jak na razie nie zapowiada się że tam pojedziemy.
 
D

Dorka123

Guest
teraz to pewnie zimno tam strasznie... ciekawe swoją drogą, kiedy zaczną się rejsy Unity Line na Bornholm

skoro temat o podrózy poślubnej to moze rejs dla nowożeńców zamiast tego Bornholmu?
 

dior

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
[sub]Mój brat za 4 miesiące bierze ślub i tak się z rodzinką zastanawiamy gdzie ich wysłać w podróż poslubną. Chcemy im zapewnić niezapomniane wrażenia a przy tym trochę oryginalności. Mama wypatrzyła ofertę fanclub - Lazurowe Wybrzeże + Grand Prix Formuła 1 + Festiwal Filmowy w Cannes. Jak dla mnie jest to bardzo oryginalna oferta - nie każdy może się pochwalić fotkami z tych kultowych miejsc. Myślę, że to niezapomniane wrażenie zobaczyć z odległości kilku metrów np. Angelinę Jolie!!![/sub]
 
Do góry