Poczta polska!

poczta polska to zlodzieje naszych przesylek??

  • tak

    Votes: 15 78,9%
  • nie

    Votes: 4 21,1%

  • Total voters
    19

Karola_1994

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
349
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bobrowniki
Nie raz przyszły mi potargane paczki w których nie było niczego, albo sam katalog. (a wiem że miało coś jeszcze być)
Czesem myślę że nie dochodzi mi połowe paczek :(
 

Justys861

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kotlina Kłodzka
moj list polecony byl kiedys otwarty i musialam isc na poczte na otwarcie paczki przy pracownikach i musialam stwierdzic czy nic nie zginelo, a listy zwykle bardzo czesto gina ;/
 

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
ja kiedys wysylalam do kolezanki do niemiec i nie wiem bo albo nie odpisala albo nie doszlo choc mysle ze bardziej to 2 a jeszcze tyle sie nad nim nameczylam bo to po niemioecku
 

Callmeprincess

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
176
Punkty reakcji
0
Ja jestem lekko zaawansowaną próbko- i gadżetomaniaczką. Niestety przykrych incydentów z Pocztą Polską miałam dość sporo dlatego zagłosowałam na TAK! Nie raz moje kopery były uszkodzone w dość bezczelny sposób - rozdarte w połowie, przecięte nożyczkami w ten sposób aby wyleciał np. długopis. Nawet polecone! Przecież to skandal :| Często otrzymywałam sam list, że do przesyłki zostały dołączone gadżety ale ich w środku już od dawna nie było bo komuś kleiły się do nich rączki. Inna sprawa że listonosze co raz częściej zostawiają same avizo bo nie chce im się nosić przesyłek i później trzeba odczekać swoje w gigantycznych kolejkach :( To przykre, że ludzie nie szanują cudzej właśności ale jakoś nie mam pojęcia jak można temu zapobiegać. Mam za to bardzo pozytywne doświadczenia z kurierami dlatego dla nich duży plus +
 

aalexz

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
418
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Koszalin
A ile jest rzeczy jak wysylamy meile i nie odpisuja i wysylaja a my tego nie dostajemy to kto jest winny?? poczta,My,czy Firma??
sami sobie odpowiedzcie
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
ja się zastanawiam co zrobić gdy wysłałam list a on nie doszedł.
gdyby to był polecony to mogę zgłosić reklamacje ale to zwykły liścik.


A ile jest rzeczy jak wysylamy meile i nie odpisuja i wysylaja a my tego nie dostajemy to kto jest winny?? poczta,My,czy Firma??
sami sobie odpowiedzcie
ale tez nie przesadzajmy
mówisz to jak by ci kradli przynajmniej co drugą paczkę a rzeczywistość jest taka ze wszędzie pracują ludzie którzy nie wykonują rzetelnie swoich obowiązków.
 

cheeryl

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
A ile jest rzeczy jak wysylamy meile i nie odpisuja i wysylaja a my tego nie dostajemy to kto jest winny?? poczta,My,czy Firma??
sami sobie odpowiedzcie
Winny? Hm.
Ok, rozumiem, jeśli zależy Ci naprawdę na katalogu np. sukni ślubnych, bo ktoś z Twoich znajomych, etc., bądź nawet Ty bierzesz ślub i katalog nie dochodzi. Wtedy rzeczywiście możesz być zbulwersowana.
Ale to odpada,bo ty kolekcjonujesz tak, żeby mieć, żeby dostać coś za darmochę (a potem i tak najczęściej wszystko ląduje w koszu).
PRZECIEŻ TO STRASZNE, JAK TY SIĘ OBEJDZIESZ BEZ DARMOWEJ PRÓBKI TKANINY CZY CZEGOŚ TAM?!
Ja próbki, owszem lubię, ale nie masowo, mi wystarczy jedna, żeby dany produkt przetestować i potem jeśli spełni moje oczekiwania zakupić.
A do gadżetów w ogóle mnie nie ciągnie.
Pozdrawiam,
Cheer
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
ja się zastanawiam co zrobić gdy wysłałam list a on nie doszedł.
gdyby to był polecony to mogę zgłosić reklamacje ale to zwykły liścik.

jak zwykły list to nic nie zrobisz

a prawda jest taka, że i z poleconym są kłopoty, aby odzyskać kasę czy coś jak zginął <_<

PRZECIEŻ TO STRASZNE, JAK TY SIĘ OBEJDZIESZ BEZ DARMOWEJ PRÓBKI TKANINY CZY CZEGOŚ TAM?!

Przecież autorce tematu nie chodzi, że ona się nie obejdzie bez jednej próbki tylko o fakt, że paczki giną na poczcie.

To tak jakbyś zamawiała te katalogi, buliła za nie kasę i sobie powiesz jak nie dojdzie: co tam, że wydałam kasę na te katalogi, przecież się bez nich obejdę - poczta będzie Ciebie okradać.

Brak logiki w tym co piszesz.
 

cheeryl

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
O nie, logika jest.
Bo widzisz jak dla mnie takie zbieranie tych darmowych gadżetów to pazerność.
Bo ja przecież dostanę coś za darmo!
A katalogi wybacz, ale w większości są za darmo... tyle, że się wysilisz, wysłać maila czy tam coś wypełnić... :mruga:
 

Draupner

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Dobra są za darmo, okej; ludzie są pazerni to inna kwestia.

Tylko ja się pytam, czemu mamy tolerować, że PP okrada nasze, paczki, listy?
 

cheeryl

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Czy ja napisałam, że mamy to tolerować?
Po prostu słowo winny w przypadku gadżetów, próbek jest przesadą, bo bez tego można się obejść.
Kradną, niszczą... i co mamy robić?
Ja już dawno dałam sobie spokój z skargami, cenniejszych rzeczy staram się w ogóle przez Pocztę Polską nie wysyłać, bo tak naprawdę można tylko liczyć na wyrzuty sumienia u złodziejaszków <_<
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Przestańcie motac ludziom, że Poczta Polska to złodzieje. Nie przesadzajcie.
 

Bimbola94

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
770
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Będzin Ksawera ;*
Ja czasami mam otwartą kopertę, a w środku sam katalog etc...
Kiedyś firma mi napisała że wyślą kubek, smycz, długopis,ulotki a przyszła koperta rozerwana i były ulotki i długopis :/
 

bazyliszek-

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no u mnie zdarzało się, że paczka była otwarta i włożona w folię bo kogoś na poczcie interesowało co jest w środku...


wolę kurierów ^^

niestety, dzisiaj się przekonałam, że poczta polska to złodzieje.
przyszła przesyłka, cała rozerwana, powinno być kilka płyt, kilka gazet z płytami, kilka koszulek i parę przypinek, oraz najważniejsze - autografy!
była jedna koszulka, jedna przypinka, 3 płyty, jedna gazeta i autografów nie było ;/
powinni szanować prywatną korespondencję, a nie otwierać bo ich ciekawi co jest w środku!
to jest bezczelność!
 

rockgirl9045

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
34
! Ale się zdenerwowałam wczoraj!! <_< No, poprostu bezczelność. Zamówiłam sobie próbkę perfum Christiny Aguilery i co? I przyszła kartka... bez chusteczki zapachowej :( :( Jak jeszcze raz mi się takie coś zdarzy to napiszę do tej poczty polskiej! Wiem, że to nic nie da, ale może trochę ochłonę dzięki temu! :( Powąchałam sobie tylko puste miejsce po perfumie :/


Zabiję..
 

Incorrect

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
! Ale się zdenerwowałam wczoraj!! <_< No, poprostu bezczelność. Zamówiłam sobie próbkę perfum Christiny Aguilery i co? I przyszła kartka... bez chusteczki zapachowej :( :( Jak jeszcze raz mi się takie coś zdarzy to napiszę do tej poczty polskiej! Wiem, że to nic nie da, ale może trochę ochłonę dzięki temu! :( Powąchałam sobie tylko puste miejsce po perfumie :/


Zabiję..

To, to jeszcze nic :] Ja dostałam pustą kopertę - bez tuszu Chanel :bag:
Te baby z poczty to straszne złodziejki :/

Przestańcie motac ludziom, że Poczta Polska to złodzieje. Nie przesadzajcie.

To, że tobie nic nie ukradli, nie znaczy, że innym też nie. Może kiedyś się przekonasz na własnej skórze, że poczta to jednak SĄ złodzieje (nie mówię, że wszyscy są tacy :p )
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Mi na szczęście nie zginęły żadne próbki, bo w sumie to rzadko takie wysyłam.Ale zdarzały się zaginione listy.Ostatnio wysyłałam mamie zaświadczenie ze studiow (priorytetem), bo było jej potrzebne do rodzinnego i nie dotarło.
 

tahmorra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja dopiero zaczynam zbieranie próbek i gadżetów dlatego osobiście jak na razie nie dostałam przesyłki bez próbek. Na poczcie pracuje moja koleżanka. Czasem zdarza się tak , że ona dostaje przesyłki uszkodzone w czasie "przejazdu" między miastami. Koperty są ponadrywane . Czasem naklejana jest taśma , że przesyłka była już uszkodzona kiedy do niej dotarła . Do tej taśmy potrzebne są dwa podpisy kogoś z wyższego stanowiska. Uszkodzonych przesyłek ma ogromną ilość dlatego po jakimś czasie nie chce jej się bawić w chodzenie po podpisy i przykleja zwykłą taśmę.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
a u mnie poczta jest naprawdę "udana"...
bo cały mój rejon (VI) jest bez listonoszki obecnie i nie wiadomo na jak długo...
listy co 2 tygodnie rozwożą...
a to całkiem spore miasto...

a ta co była to masakryczna, bo rzadziej niż raz na 7 dni się pojawiała... a z poczty nie tak daleko xD
i chyba musiał ktoś sie poskarżyć (i dobrze), bo to już przychodziło ludzkie pojęcie :zdegustowany:
listy często porwane, w foliach...

jak raz nadawca zakleił kopertę taśmą z napisem żeby w razie uszkodzenia przesyłki się z nimi skontaktować to koperta nie była nawet lekko pognieciona :D

ciekawe :D
 
Do góry