PŁYTA ROKU 2008

Status
Zamknięty.

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
A więc głosujemy! Propozycji zagranicznych jest jest prawie 4 razy więcej, ale cóż... Jakby ktoś miał jakieś propozycje do kategorii Polska, dajcie znac.

UWAGA, wybrałam opcję sondy, która pozwala dokonac kilku wyborów. W sumie i tak wygra najlepszy :)

Mastera proszę o ew. połączenie z poprzednim tematem "sonda w przygotowaniu".



//Edit: Dodanie opcji "żaden z tych", ponieważ wcześniej, aby móc zagłosować, a nie chciało się zagłosować na żaden np. polski album to trzeba było zaznaczać i tak na oślep, któryś. Łączył nie będę, ponieważ zepsuje wygląd tematu, a po za tym troche tam było off topa :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Airbourne to nowa staroć ;), gdyż grają w oldskulowym, dobrym stylu.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
najlepsza płyta to SlipKnot - All hope is gone

ale proponuje przesłuchać płytę East West Rockers - Jedyna Bron :p tez dobra xD
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Slipknot na razie przewodzi. ;) Nie zdziwię się, jeśli wygrają ankietę. :D

A głosy już oddałem. :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
opeth? a co to jest? :D widzisz, Slipknot Ci głosy wyżera :)

Mam Ci strzelić wykład o Opeth ? :D
Powinien Ci się z deczka spodobać.

Zagłosowałem na Opeth i Sabaton :)

Trochę nie w temacie jestem, bo w sumie lubię sprawdzone starocie. Z polskich albumów występujących w sądzie to jedynie słuchałem z raz lub dwa nowego albumu Acid drinks.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Jeśli miałbym wybrać jeden - czego nie zrobiłem - to chyba Austrian Death Machine :D nie mówcie, że nie znacie tego wynalazku
 

Growl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Opeth, Sabaton, AC/DC i Coma. 4 płyty z tego roku które mi się spodobały najbardziej :D Chciałem zagłosować jeszcze na Slipknota, ale nie zrobiłem tego gdyż wtedy mój kochany Opeth mógłby nie wygrać xD
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Zaglosowalem na Death Magnetic, bo po prostu jest dosc fajna i ciekawa plyta i Nostradamus bo to chyba najleprza i najciekawsza plyta w dorobku Judas Priest.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zaglosowalem na Death Magnetic, bo po prostu jest dosc fajna i ciekawa plyta i Nostradamus bo to chyba najleprza i najciekawsza plyta w dorobku Judas Priest.
Ja oczekiwałem czegoś więcej od tej płyty. Jest niezła, ale pozostawia spory niedosmak. Za karę nie zaszczyciłem ich głosem. Widzę, że Sabaton wygrywa, też im kibicuję ;).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mam Ci strzelić wykład o Opeth ? :D
Powinien Ci się z deczka spodobać.

Zagłosowałem na Opeth i Sabaton :)

Trochę nie w temacie jestem, bo w sumie lubię sprawdzone starocie. Z polskich albumów występujących w sądzie to jedynie słuchałem z raz lub dwa nowego albumu Acid drinks.
jasne, choć to ironia była to jeszcze ich tak niesłuchałem, choć raz ich sprawdzałem, a wykład może być :D

ja tam jestem głównie za Acid Drinkers :)
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Ja oczekiwałem czegoś więcej od tej płyty. Jest niezła, ale pozostawia spory niedosmak. Za karę nie zaszczyciłem ich głosem. Widzę, że Sabaton wygrywa, też im kibicuję ;).

Jak dla mnie jest to najleprza zaraz po Nostradamusie Z TYCH WYMIENIONYCH, bo jednak taka naj naj w tym roku jak dla mnie to jest "First Underground Nuclear Kitchen" Glenna Hughesa.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
cholercia, pisząc w innym temacie, zobaczyłem, że brakuje mi tu ważnej pozycji - "Tales of Ithiria" Haggard'a. Ale cóż, zapiszę sobie na mojej prywatnej liście...

...a po chwili wpadłem jeszcze na brak Iced Earth najnowszego - na które jednak sam bym głosować nie chciał i tak.
 

SteveHarrisOwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
207
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Kraków
Ja tam dużo głosów oddałem : TestAmenT, Eluveitie, Bloodbath, Moonspell, Acid Drinkers i Virgin Snatch ;)

Liczę, że wygra TestAmenT -> żadna z pozostałych propozycji się do tego krążka nie umywa, a Death Magnetic to przy "The Formation Of Damnation" takie zagrane od niechcenia pitu pitu (bez urazy dla fanów Mety -> sam kiedyś lubiałem) :D W Polsce Kwasożłopy zmiotły konkurencję.

Faktycznie kilku pozycji brakuje, ale te najważniejsze są.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Proponuję zakończyc sondę za tydzień.
Mam nadzieję, że sytuacja będzie bardziej wyklarowana w kategorii zagraniczne, obecnie mamy aż 3 'zdecydowanych' faworytów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry