Papież Jest W Kolonii!

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Przypłyną!! czy wiecie jakie to wrazenie być tak blisko Papieża!! Piszcie kto sie ciesz ze mamy takiego Papieża?? Mimo ze nasz KOCHANY ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II WIELKI był taaak wspaniały.... mam madzieje ze to co zbudował Papież Polak nie zostanie zbużone... i Go zapamietamy na zawsze!! Ale jestem szczęśliwy ze jesstem z tysiacami polaków w KOLONII!!!! :D :D :D Piszcie kto sie cieszy ze mna!!
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Magic_Celtic ogladaj transmisje w TV bede Ci machał!! :D :D I wam wszystkim teeezz :p
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
w tych 4 programach które posiadam : TVP1,2,3, POLSAT nie ma trancmisji jest tylko jakiś koncert, na 2 kanałach nic nie ma, a na 4. jest żużel......niestety nie wylookam jak mi machasz ale spróbować możesz :p
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
U kolegi....oni spią....haha a ja pisze na net.... :D mieszkam w centrum Kolonii :p
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
noo nieee.... a szkoda :( chciałbym mieć Błogośławienstwo od Papieza... :D
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Do 50 metrów od brzegu do statku było miałem kamere i rozładowaną bateriee :( :(
 

Magic_Celtic

Zbanowany
Dołączył
15 Sierpień 2005
Posty
400
Punkty reakcji
0
Miasto
stąd
no to nieciekawie z ta kamerą....:/ ale pamięć z tego wydarzenia zostanie.....a tymczasem pozostaje mi sie pożegnać ide spać
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
No ja tezz...Pozdrawiam!! Dobrej nocy mimo ze bedzie to tylko kilka godzinek.... :p a rano na spotkanie z PAPIEZEM wyruszam!!
 

anioł

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Jan Paweł II był osobą wyjątkową wspaniałą i kochaną!!Jak większość osób bardzo dotknęła mnie jego śmierć! :( !Cieszę sie że jego zastępca jest Benedykt XVI :) Bo to róznież wspaniały człowiek który pragnie nauke Jana Pawła II kontynuowac :) Szkoda że akurat w tym roku nie pojechałam na Kolonie :( ALe pozdrawiam cieplutko tych wszystkich którzy właśnie tam sa :)
 
Do góry