Opętanie

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Lena zaraz we mnie wstąpi Szatan i da Ci bana :D. A na poważnie... kolega się zjarał i tyle, albo Ty powinnaś na jakiś czas odstawić trawke.
 

Thornat

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Ja wierze w opętanie bo sama byłam swiadkiem!Rozmawiałam z osoba pobozna chodzaca do Koscioła był moim przyjacielem,która przy mnie zmienił sie w potwora! !Był normalny po wstapieniu szatana tez miał ciało normalne ale głos i sposób mówienia był przerazajacy!Zaczęłam uciekać z pomieszczenia tego ale nie mogłam bo drzwi były zamknięte uklękłam i zaczęłam sie modlić i byc moze to mnie uratowało bo on sie uspokoił i pozowił mi odejsc! a co najlepsze to był mój przyjaciel!który potem mnie przepraszał ze to nie był on!!Ze on by mi krzywdy nie zrobił! Trzesłam sie jak galareta i nikomu tego nie zycze!Ani spotkania z taka osoba ani nie daj Boze zetknieciem z siłami szatana!
Czasem mi się wydaje że niektórych to bóg opętał.

Choroby psychiczne często dają pierwsze objawy w wieku nastoletnim.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
myślę że to nie Opetani rozumieją we wszystkich językach... to szatan...

Wierze - i wiem że tego doswiadczają ludzie słabi, podatni a zarazem Ci którzy mają jakąś misję Bożą...

Nie wierze w to aby Bóg pozwolił bez konkretnego ku temu celu skrzywdzić człowieka poprzez opetanie...
Dla mnie to ma jedynie ustrzec nas i pokazać że nad ludzimi istnieją "insze" byty...
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Słyszałem wywiad z osobą, która kiedyś była opętana. Dziwnie to wygląda, choć zarazem realistyczne to jest. ;p Ogólnie zdania na ten temat nie mam.
 

krokodyl

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Jest to bardzo trudny temat , opetanie istnieje czlowiek ktory jest opentany , lub pod bardzo silnym wplywem szatana jest do rozpozanania .JEST agresywny nienaturalny prubuje sie zabic , taka osoba w chwili transu potrafi wiele niemozliwych rzeczy posiada nadludzka zdolnosc . powtarzam sa taki stan nietrwastale , jak mozna stac sie taka osoba juz tu bylo wspomniane , wywolywanie duchow , wrozby , czarna i biala magia . kiedys tak bylo zemna lecz zostalem z tego wyrwany uczynil to JEZUS CHRYSTUS .naprawde stalo sie to w dramatycznych okolicznosciach , dlatego teraz jestem przeciwny ,magi wrozba , horoskopa itp . to naprwde moze przynies oplakane skutki . moze nie zaraz ale poczasie tak, czlowiek powienien raczej szukac Boga i jego molosci a nie , fascynowac sie zlem . takie horory tez maja negetywny wplyw , niemowie juz o harym poterze bo napewno bedzie wielu przeciwnikow
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Marek, Ty z jakiejś sekty uciekłeś czy co? Jeśli tak to trafiłeś do drugiej.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Opętanie jest tak samo realne jak duszek Kacper.
Przejawy choroby psychicznej i to bardzo poważnej.
 

krokodyl

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Marek, Ty z jakiejś sekty uciekłeś czy co? Jeśli tak to trafiłeś do drugiej.
Nie niucieklem z zadnej sekty ,ani nie trafilem do inej , poprostu dlamnie , JEZUS stalsie, moim PANEM , dawniej sluzylem diablu , teraz chce , sluzyc JEZUSOWI .POZDRAWIAM :papa:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Więc trafiłeś do sekty towarzystwa Jezusowego? - cóż, z deszczu pod rynne.
 

krokodyl

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Dlaczego uwazasz ze iscie za JEZUSEM to sekta ? A co do sluzenia diabli wlasnie okultyzm oraz magia to to jest sluzenia diablu , pomijam juz takie sprawy jak pozadanie itp
 

Dertch

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
też chciałbym wiedzieć...
Sądzisz , że byłeś opętany i sama wiara ci pomogła się uwolnić od "demona"??

Słyszałem że aby się pozbyć "demona" potrzeba egzorcysty.
A możę poprostu tak się bałeś tego , iż zostaniesz opętany ,że ubzdurałeś sobie całe opętanie?
Potem sam strach i podświadomośc robiła swoje... W końcu znudziło ci się i uwolniłeś się od "demona"
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Nie wierzę w opętanie. Ale KRK wiara w to (nie-nietypowie?) zjawisko na rękę, więc głośno o tym krzyczy, kiedy tylko ma okazję.
 

krokodyl

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
nie robie sensacji a te wydazenia byly 20 lat temu co do uwalniania modliloo sie omie wtedy wiele osob , nieznasz mojego zycia i nie musisz wierzyc , wiem jedno ze bylem w niewoli diabla i mu sluzylem, a od 20 lat naleze do JEZUSA i to wszystko pozdrawiam
 

lena191

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Jestem pełna podziwu MArek1 naprawde gratuluje ci ze wogóle chciałes się z tego wydostać!! Bo myśle ze było Ci bardzo trudno!! Ja sama próbowałam pomóc pewnej osobie wydostac sie z takiego bagna jak ty pewnie kiedys byłeś i wiem co przezywałes! Obyś trwał tak dalej przy CHRYSTUSIE!!!

Więc trafiłeś do sekty towarzystwa Jezusowego? - cóż, z deszczu pod rynne.<------------------------------------------------------------------ denerwuja mnie tego typu wypowiedzi!w poprzednich postach powiedziałeś ze nie wierzysz w Boga masz swojego,skoro go masz to nie obrazaj innych religi!! NIe masz do tego prawa!!!
 

krokodyl

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Jestem pełna podziwu MArek1 naprawde gratuluje ci ze wogóle chciałes się z tego wydostać!! Bo myśle ze było Ci bardzo trudno!! Ja sama próbowałam pomóc pewnej osobie wydostac sie z takiego bagna jak ty pewnie kiedys byłeś i wiem co przezywałes! Obyś trwał tak dalej przy CHRYSTUSIE!!!
JEDYNY PODZIW NALEZNY JEST TYLKO BOGU ja sam o swich silach niemial bym szans popzdrawiam :papa:
 
Do góry