Nowy sezon, nowe seriale, czyli premiery!

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"

zapowiada się ciekawie (wrażenie po obejrzenia zwiastuna)

Ja jestem przy końcówce Terra Novy (dzisiaj ostatnie dwa odcinki 1 sezonu). Ogólne wrażenia pozytywne. Akcja powinna się rozkręcić w drugim sezonie bo na razie jest raczej budowanie podstaw pod wydarzeń, które mają nadejść. Zobaczymy jak wyjdzie.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
zapowiada się ciekawie (wrażenie po obejrzenia zwiastuna)

Ja jestem przy końcówce Terra Novy (dzisiaj ostatnie dwa odcinki 1 sezonu). Ogólne wrażenia pozytywne. Akcja powinna się rozkręcić w drugim sezonie bo na razie jest raczej budowanie podstaw pod wydarzeń, które mają nadejść. Zobaczymy jak wyjdzie.

Terra Nova niezwykle mnie rozczarowała. Dotrwałem może do 7 odcinka i dałem sobie spokój. Strasznie słabe scenariusze, dziury, błędy logiczne, totalnie nierealne zachowanie postaci. Słabe efekty, kiepska reżyseria. Część wątków słaba, naciągana. Bardzo nierówne aktorstwo! :/
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Moim zdaniem serial nie zachwyca, ale ogląda się go ciekawie. Jego problemem jest to, że tak na prawdę rozkręca się dopiero w końcówce co wymaga cierpliwości od widza.

Dam mu szanse w drugim sezonie (jeśli będzie), ale o ile nie będzie paru zmian na lepsze daję sobie spokój.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Pierwszy sezon oceniam na 8/10.
Brakowało mi takich zakręconych seriali; trochę strasznych, psychodelicznych, z gęstym, zagadkowym klimatem.

Następny nowy w 2011 serial: Homeland
Pierwszy sezon jego również oceniam na 8/10.
CIA, walka z terroryzmem, głębokie psychologicznie postacie- byłem trochę sceptyczny, ale dało radę.
 

AnnaTańska

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
31
A ogląda ktoś może nowy serial na TVP2 ''Głęboka woda''? Jak dla mnie zupełnie coś nowego, poruszający serial o życiowych dramatach.
 

Fryku

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
48
Punkty reakcji
4
Jestem kino maniakiem i fanem filmu w ogóle. Mam wiele ulubionych seriali, nie wiem czy w PL są popularne.
Jak dacie mi informację zwrotną będzie fajnie.
1. Misfits - zakręcony ale dobry serial brytyjski. Jak każdy serial polecam oglądać po kolei.
2. Roswell - to już żadna nowość ale jeden z moich ulubionych
3. Torchwood - świetny (ale od początku:p)
HISTORYCZNE
1. The Tudors - serial skończył się w zeszłym roku. Jak ktoś nie widział to naprawdę warto,
2. The Pillars of the Earth - miniserial o średniowiecznej Anglii bardzo dobrze zrobiony
3. ROME - też już skończony. Historia kilku rodzin Rzymskich. Świat starożytny. Jeden z lepszych filmów- seriali dot. starożytnego Rzymu jakie udało mi się zobaczyć. 2 sezony
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Skończył się VI sezon Dextera- osobiście czuję niedosyt, bywały lepsze (np. IV).

Z Johnem Lithgowem. Tego sezonu faktycznie łatwo pobić się nie da.

HBO zaczęło emitować drugi sezon "Dorastającej Nadziei" ("Raising Hope") .
 

goska3

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej,

otworzyliśmy właśnie nowa stronę o serialach www.moje-seriale.pl
Można na niej znaleźć premiery ulubionych seriali, układać kalendarz serialowy, oceniać seriale i odcinki i wiele innych rzeczy.
Może okaże się wam przydatna. :)
jeśli macie jakieś uwagi albo chcielibyście żeby dodać do bazy jakiś serial zgłaszajcie proszę uwagi na stronie.

Pozdrawiam
Goska
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ja czekam na następne odcinki SuperNatural;] Sezon Siódmy jak na razie mnie szczególnie nie wciagnął ale mam nadzieje, że się rozwinie;]
Tak samo mam nadzieję na szybkie wydanie 3 i zarazem ostatniego sezonu StarGate: Universe(Gwiezdne Wrota: Wszechświat). Sezon 2 był całkiem całkiem, mam nadzieję, że choć serial został okrojony z 5 do 3 sezonów to nie straci na tym zbyt fabuła. Ale to się okażę;]
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
A słyszeliście o "Luck"? Serial z Dustinem Hoffmanem i naszą i naszą rodaczką Weroniką Rosati. Serial o wyścigach konnych i hazardzie. Premiera 30 stycznia na HBO.
 

Magda79k

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
22
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Z Johnem Lithgowem. Tego sezonu faktycznie łatwo pobić się nie da.

HBO zaczęło emitować drugi sezon "Dorastającej Nadziei" ("Raising Hope") .
Przyznam szczerze, że ja oglądanie Dextera zakończyłam na poczatku 3 sezonu. Po I sezonie każdy kolejny był dla mnie strasznie słaby. Teraz namiętnie oglądam Fringe - jeśli nei macie dużo wolnego czasu, nie zaczynajcie oglądać. Nie moża się oderwać:) A sens kazdego odcinka widać dopiero oglądając ostatni. Świetny! Polecam
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
A ja jestem po pierwszym odcinku "Luck". Bardzo fajnie się zapowiada. Hoffman to świetny aktor, oglądać z nim serial, to wręcz zaszczyt. :) Ciekawie zaczyna budować się fabuła i ogóny klimat. Jestem ciekawy waszych wrażeń.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
A ja jestem po pierwszym odcinku "Luck". Bardzo fajnie się zapowiada. Hoffman to świetny aktor, oglądać z nim serial, to wręcz zaszczyt. :) Ciekawie zaczyna budować się fabuła i ogóny klimat. Jestem ciekawy waszych wrażeń.
Powiesz coś więcej o Luck? To jest bardziej sportowy, czy dramatyczny serial?
 

graszew

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2012
Posty
71
Punkty reakcji
2
Dla mnie najlepszym serialem minionego sezonu był Bed Breaking - po prostu miazga:) Będę na niego czekał... a potem Dexter i Gra o Tron... polecam!
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
"Luck" to bardziej dramatyczny serial, wyścigi konne itp. to os fabuły, ale sens tkwi w bohaterach, ich wyborach itp. Zresztą nie przez przypadek gra tam Hoffman - aktor z prawdziwego zdarzenia, a nie jakiś celebryta.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Wraca Walking Dead... mam wrażenie, że po nudnawym początku 2 sezonu, teraz zaczyna się dalej rozkręcać.
 

TopGear18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mamy dobra wiadomość dla miłośników programu Top Gear - ruszyliśmy z nowym 18 sezonem! Już 16 lutego, o godz. 22:00 możecie obejrzeć drugi odcinek programu. Czy sukcesem zakończy się wyprawa Clarksona i Maya do Chin, oraz udział Hammonda w wyścigu NASCAR? Żeby się tego dowiedzieć zapraszamy w najbliższy czwartek o godzinie 22:00 na BBC Knowledge.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Dzisiaj kolejna część 2 sezonu The Walking Dead :)
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
A ogląda ktoś "Camelot"? Bardzo fajny. Nie jest to może film historyczny, ale ma to, co powinien mieć dobry serial fantasy. MNie wciągnął i namiętnie oglądam.
 
Do góry