nowa sesja

Status
Zamknięty.

Draken

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
586
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci neostrady?? odpiszcie
MG=ja

czekam na 2 graczy którzy będą grać razem w sesji.

karty postaci.

Imię:
płeć:
wiek:
rasa*:
profesja**:
historia postaci:
wygląd:
charakter:
ekwipunek:

Rasa* dostępne : krasnolud,drow,elf,człowiek,niziołek,jor(takie szczury),serpens (tacy jakby pół smoki),gogi
Profesja** dostępne: wojownik,nekromanta,łucznik,paladyn,miotacz toporów,złodziej,czarodziej,barbarzyńca

Gra będzie obierać się na troszeczkę gry lionheart a cała reszta mojego twórstwa

sesje nazwałem : Otchłań ciemności
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Tak z ciekawości, skończyłeś poprzednią sesję?

A i pisze się podwyższę... A i bardziej pasuje - przedłużę:D
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Przemek, czyżbyś chciał zagrać że tak się dopytujesz? :]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie, nie. Po prostu ciekawy jestem :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
<Kręci głową> No wiesz, to taki zaszczyt, uczestniczyć w sesji z Drakenem :p
 

Guminio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2005
Posty
232
Punkty reakcji
0
[...]
Rasa* dostępne : krasnolud,drow,elf,człowiek,niziołek,jor(takie szczury),serpens (tacy jakby pół smoki),gogi
Profesja** dostępne: wojownik,nekromanta,łucznik,paladyn,miotacz toporów,złodziej,czarodziej,barbarzyńca

Gra będzie obierać się na troszeczkę gry lionheart a cała reszta mojego twórstwa
Błagam! Mogę zrozumiec, że wolisz dac łucznika jako osobną profesje, ale matko - miotacz toporów? Nieee, to już przesada... (Gdybym był pokemonem czy tam ryczącą 15-nastką napisałbym teraz - Bosheee)
Jorów, serpensów i gogów to pomine w milczeniu i gratuluje tak samo braku jakiegokolwiek wstrętu do złodziejstwa jak i braku jakiejkolwiek inwencji twórczej.
Aha i twórstwo... Tutaj to nawet milczenie nie pomoże...
RATUUUUNKU!
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Czy to jest irytacja czy już beserker?
Draken(czy jak ci tam) dziekuje bardzo ze wyjaśniełeś mi co to jest Jor i Serpens ale obawiam sie ze to jest przypadkiem (nie posądzam cie ze to specjalnie zrobiłeś) Z TĄD i ze przypadkiem zostałeś z tamtąd speszony bo nawet karty postaci nie potrafiłeś do mg wyslac <_< . Ty jako mg to całkiem ciekawy experyment ale niestety jakoś tak wątpie w efekty tego czegoś.


Ja tam wole swojego Goga z Tal'a :p

PS Guminio to ty nie wiesz co to jest za klasa "miotacz toporów"? No weź nie lam :p przecierz to jest ulubiona klasa każdego zaawansowanego gracz RRPG :p
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
jezu to skoro tal taka światynia graczy RPG to niech idą tam i przeczytają co to jorowie i serpensi ...

Nie wymawiaj imienia Pana Boga swego na daremno! :p :p :p

Draken może zrobisz sesję w której nie będzie aż tak ewidentnie widać że to jest zrzynane z czegoś innego? ;)
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Jak już tak bardzo chcesz wymyślić coś nowego to wymysl jakiś szczurołaków albo coś albo po prostu napsiz ze rasy jak z tej strony a klasy taki ... ble ble ble ble ble ble ble ble

Jacyś chętni do sesji z Dracenem?
 

Draken

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
586
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci neostrady?? odpiszcie
ale po prostu krótko powiedziałem co to jorowie a co to serpensi ..... jorowie to tacy szczurołaki a serpensi to pół smoki moze być ?? bo co innego mam mówić może jeszcze ich powstanie ? :/
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Tak kilka razy tamtendy sie przetoczyłem (ale swazowany byłem) ja w sumie mugłbym zagrać ale myśle ze mistSZ gry by mnie wytempił bo mnie on chyba nie lubi nic a nic ja chyba sie powiesze ma ktoś sznurówki??
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Ja mam w glanach :]

Tak serio to Draken się ucieszy, że chcesz grać a nie wytępi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry