Nighwish

ReCaLL_17

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Moje best piosenki:
1)Nightquest
2)Nemo
3)Sacrament of Wilderness
4)Stargazers
5)Moondance
Pzdr dla wszystkich słuchaczy ;]
Nightwish 19 luty 2008 Kraków hala Wisły koncert jakby ktos nie wiedzial ;d
 

Doomcloud

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków/Łódź
Jakoś mnie nie przekonuje Nightwish z nową wokalistką, chociaż chciałbym ich zobaczyć na koncercie - wtedy by się okazało ile jest warta ta nowa panienka...
"Oceanborn" i "Wishmaster" to dla mnie klasyka :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
oż nawet moj kumpel tego zaczal sluchac, a zwykle byl zamkniety w klimacie "tehno"
 

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Podkarpacie
Uwielbialam NW!:)))))
Ale teraz zespol bez Tarji nie jest juz tym samym zespolem. Nowa wokalistka Anette, ma zupelnie inny glos, ton glosu, barwe, nie ma w jej osobie i glosie tego klimatu, ktory miala Tarja i tym samym NW był tak specyficznym zespołem i miał tą magie w sobie. Od odejscia pierworodnej wokalistki nie slycham muzyki tego zespolu, kompletnie nie podoba mi sie nowy styl oraz nowa wokalistka :/.( chociaz pierwszy teledysk z Anette- jest cudny, ale jej glos i osobowosc kompletnie mnie nie przekonują)
Wyszedl juz solowy singielek Tarji, przypadł mi do gustu, mam nadzieje, ze bedzie ich wiecej:) !!!
 

Impresja=)

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
A mi się podoba nowa wokalista, ot co.
Do tej pory jakoś omijałam wszelakie zespoły z kobiecymi wokalami,
ale od jakiegoś czasu weszłam w fazę Within Temptation, Sandry Nasic czy właśnie Nightwish,
I Anette podoba mi się dużo bardziej niż Tarja.
Głos Tarji niby klimatyczny i oryginalny ale jakoś tak do mnie nie trafiał,
teraz jest dużo lepiej ;)
 

Morph

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Mi sie podobają oba wokale Tarji i Anette.Ale na albumie z Anette przypada mi do gustu tylko kilka piosenek reszta mnie nudzi.
 

Lunar_Flower

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
Ja też bardzo lubię Nightwish i również ubolewam ,że musiała opuścić zespół pomimo tego ,iż to już 2 lata właściwie.
Jeżeli chodzi o utwory ,które mi się podobają to jest ich wiele między innymi : Higher Than Hope , Angels Fall First , Ghost Love Score no i wiele innych .
Mam również tą nową płytę , cóż nie jest już tak dobre jak za czasów Tarji ,ale w sumie najgorsze też nie jest , podobają mi się np. Meadows of Heaven ,Last of the wilds :)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No no, out. Ty i Nightwish. Jestem pod wrażeniem.
A co jak White Power to tylko Honor i K 88 ? Clannad też lubię i np. Allman Brothers Band. I wiele innycjh nie związanych z RAC. Taki dziwny ze mnie gość.
 

stupido

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ogólnie nie przepadam za tym zespołem, ale starsze utwory mogę posłuchać.
Natomiast nowa wokalistka...krótko mowiąc nie dosięga Tarji do pięt. To już nie ten sam Nightwish co kiedyś. :niepewny:
 

Fretka92

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ogólnie nie przepadam za tym zespołem, ale starsze utwory mogę posłuchać.
Natomiast nowa wokalistka...krótko mowiąc nie dosięga Tarji do pięt. To już nie ten sam Nightwish co kiedyś. :niepewny:
Zgadzam się z kolegą... Tarji nikt nie zastąpi...
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
No i całe szczęście, ze nikt Tarji nie zastąpi... Co to by było jakby przyszła nowa wokalistka i... była by identyczna? ;q
Nowa płyta muszę powiedzieć, że mnie mile zaskoczyła. A najbardziej mi do gustu przypadł kawałek... last of the wilds ;] Ale gdzie tam takiemu Nightwishowi do jakiś Summoningów czy innych Finntrolli. Mogli by nagrać płytkę w stylu pierwszej Within Temptation. To bym sie dopiero mile zaskoczył :)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Heh..
Teraz NW bez Tarji już się słuchać nie chce :/
Kiedyś mieli ciekawe piosenki :p
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Lol, no nie gadajcie ze bez Tarji sie juz nie chce słuchać ich utworków... Anette nie jest gorsza od Tarji, ale nie jest taka sama, inny głos, ja lubie obydwie, nowa płyta tez mnie mile zaskoczyła, naprawde nw nie zszedł nawet troche nizej.
Porównując dwie wokalistki, Anette nie zaśpiewa wishmaster'a tak jak zrobiła to Tarja, a Tarja nie zaśpiewałaby Amaranth tak jak zrobiła to Anette ot tak ;)
Nadal mają ciekawe ;p
Bye bye beatiful, amaranth, 7 days to the wolves niezłe ;p
 

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
Uhm...Zaczęłam słuchać Nighwisha stanowczo za późno. Teraz to już nie to samo. Tajra była znakiem rozpoznawczym kapeli. Ostatnio słuchałam Amaranth i tak sobie myślałam, jakby to brzmiało w wykonaniu pani T. Brzmiałoby inaczej. Dla mnie- lepiej. Anette ma taki popowy głosik...I te poowe ruchy w teledyskak...Ble.
 
Do góry