Nigdy nie ufaj cieniom

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
teraz to ja nie wiem kiedy z nów na żywo sesje będę miał, poza studencką. Rok się zaczyna, i mam złe przeczucia co do głównego przedmiotu... W jakim systemie grałeś w normalnej sesji? Też autorski świat?
No ale trzeba kiedyś zagrać. Przez ten rok zamierzam sobie podręczniki do jakiegoś systemu przygotować, DnD odpada, bo to raz mam w pdf, dwa 4 teraz wydają, 3.5 jest u nas niekompletna, a 3 jest za stara (4 natomiast nie lubię). Zastanawiam się nad zapoznaniem z Warhammerem, Monastyr, i nowy Animea czy jakoś tak, rpg w klimacie jRPG :D ale tego u nas chyba jeszcze nie ma. Poza tym pora zacząć szykować świat do pbf-u... Tylko to własne niedecydowanie, i miania na punkcie statystyk xD
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja dostosowałem to do Warhammera. I równocześnie system mogę polecić. Przybity, mroczny klimat, większy realizm.
Z nowości to zobacz polską Klanarchię. System łączy wiele wątków. Primo post apo złączone z dark fantasy, czuć trochę Cthulhu, a znajdą się do tego nawet komiksowe walki niczym w dziełach Marvela (bieganie po ścianach, salta etc.). Każdy znajdzie coś dla siebie.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A w jakim systemie jaki znasz walki toczą się najszybciej, znaczy, chwila i po kłopocie, bo chciałbym krótkie walki, bo DnD to jak Diablo prawie XD
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Tego to nie wiem, znam właśnie te dwa systemy. W sumie w młotku czasem 1/2 uderzenia i gościa nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry