Niebanalne kawiarnie w Gdańsku

Lea215

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Czy ktoś może zna jakieś kawiarnie z Gdańsku, które są oryginalne i nietypowe? Planujemy z przyjacielem wybrać się do kawiarni, ale chciałabym, żeby było to coś niebanalnego, np. wystylizowana w stylu muzycznym, albo taka po prostu kawiarnia z klimatem. Wiem, że w Warszawie jest wiele takich interesujących ofert, a jeśli chodzi o Gdańsk to nic nie przychodzi mi do głowy.

Czy ktoś zna może takie miejsca w Gdańsku? Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Widzę, że pomorskie forum leży i kwiczy :p

Ja z kafejek w Gdańsku polecam Cafe Ferber - ja uwielbiam czerwony kolor, więc mnie tam ciągnie, robią świetne margherity :)
oraz Balzaca na Piwnej - w weekend muzyka na żywo, pan na pianinku daje radę :), świetne drinki, ciekawy wystrój, miła obsługa
i moja ulubiona Pikawa - stoliki zrobione ze stolików po starych maszynach do szycia, akwarium i przystojny kelner sztuk jedna - wyśmienite ciasta od paschy po torcik kajmakowy
 

gajuszka

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pytanie zapewne już nie akutalne, ale.....
Cafe Kamienica->na Mariackiej
Gorąco polecam
 

jaca^20^

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gdańsk
W CENTRUM TO NIE WIE M;P ALE W OLIWIE JEST PARE ;)

np. EL PASSO na starym rynku (ulica) jest zrobiona w stylu mexykanskim ;) jedzonko jest jest pyszne :)

na ej samej ulicy jest kawiarnia w stylu lat 60 lub 50 chyba :) inazywa sie delfin chyba :p
 
Do góry